|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avokado
12.11.2007 12:57:50   
marsovka
čist brez pričakovanj sem vsadila avokadovo peško v vrt zunaj, pa opazim, prejšnji dan, da je lepo pognalo in je rastlina visoka okoli 50cm. sedaj pa kolebam med tem, da jo pustim kar zunaj, torej jo prepustim vremeskim vplivom..in tem, da jo odkopljem, vsadim v velik lonec in dam nekam prezimit....ne vem, kaj je po vaše bolje? ga bo sneg uničil do te mere, da drugo leto ne bo več naprej rasel?ima kdo kakršnekoli izkušnje z avokadom? vsaka info bo dobrodošla, hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avokado
12.11.2007 14:47:27   
ribica.
Če ga boš šustila zunaj bo definitivno umrl, saj gre za tropsko rastlino. Še kadar ga imaš notri, ni priporočljivo da ga imaš v preveč hladnem prostoru. Ne mara prepiha, patudi preveč direktnega sonca ne. sam to verjetno bolj velja za poletno pripeko.
Priporočam ti, da ga posadiš v lonec, dosti velik, da ne boš rabila preveč kmalu presajevet. Jaz sem imela krasen avokado, redkokdaj uspe tak. Zelo neradi se razvejajo,ampak meni je moj naklonil vsaj 7 vrhov in je bil velik cca 2m. Ne vem kaj mu potem naenkrat ni bilo prav, da mi je začel  umirati. Zemlja se mu je preveč namočila, kljub temu, da sem ga skrbno zalivala v mejah normale. MOgoče vprašaj v kakšni vrtnariji kakšna zemlja je zanj najbolj primerna, da ne bo preveč kisla. Meni je moj umrl. Če boš videla, da ima take povešene liste, je čas za alarm.

(odgovor članu marsovka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avokado
23.1.2008 17:14:39   
*ajetam*
mene pa tudi nekaj zanima glede avokada.
in šicer kako ga vzgojiš?
sem videla eno slikico da  ga zabodeš iz ene treh strani z zobotrbcem in namočiš v vodo...
je pomembno katera stran je v vodi ??
se da isto naredit tudi z mangom ??

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avokado
23.1.2008 20:21:04   
Paštetka
jaz sem ga dala samo v vodi in po kakšnih 3 tednih se je razpoknil in ko je maček pokokalo kali ven, sem ga posadila.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avokado
24.1.2008 18:12:40   
*ajetam*
zanimivo...
se isto naredi z mangom ?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avokado
31.1.2008 14:37:24   
Nasy
Jaz sem ga imela pred leti v študentu, posadila sem ga iz radovednosti, pa je tako zrasel, da sem ga morala odrezati in se je potem posušil. Jaz bi ga na tvojem mestu previdno izkopala s čimveč koreninske grude, da ne doživi šoka in ga posadila v lonec, ker je to le tropska rastlina. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?