|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sola za starse(Maribor)
31.1.2005 11:53:24   
Anonimen
kje ponavadi poteka, vem da v 16 nadstropju-v kateri predavalnici?veliki ali mali?:zmeden2:
kako tocno zgleda ta sola za starse?tezko si predstavljam...sicer pa bom kmalu videla:)-
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   sola za starse(Maribor)
31.1.2005 13:27:51   
bivka
Midva z možekom sva jo obiskovala v mesecu decembru in so predavanja potekala v veliki predavalnici.
Če se ne motim so bila predavanja 2x na teden (3 tedne) okoli 2 uri.
Ena predevanja so zelo zanimiva, ena pa tečna-odvisno od predavatelja.
Uživaj! Lp, B

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sola za starse(Maribor)
31.1.2005 15:58:11   
Žaža
Nina_nana, a je to v bolnici? Tudi jaz bom začela z materinsko šolo ta teden, pa sem mislila hodit v zdravstveni dom (Na Vošnjakovi). Punce na RR so mi rekle, da je baje tam manjša gneča.

Žaža

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sola za starse(Maribor)
31.1.2005 16:16:54   
Blink1
Midva sva hodila lani junija...Je v veliki predavalnici...verjetno odvisno od števila, nas je bilo fuuulll, okoli 100 ziher. Imeli pa smo 3 krat na teden (torek, sreda, četrtek) ob 18.00. Meni je bilo brezveze:ups:, ker so bila samo predavanja...to pa sem vse že 100krat slišala in prebrala...

Sem mislila, da bodo mogoče kakšne vaje...tak kot vidiš v filmih...Pa nič s tega:( Kaj češ...ati je v glavnem dobil potrdilo, čeprav je dosti manjkal...pa je vseeno preživel porod:bravo: Hvala bogu;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sola za starse(Maribor)
31.1.2005 16:34:28   
Žaža
Jaz sem v prvi nosečnosti tudi hodila v zdravstveni dom. Predavanja so bila tako - tako, smo pa imeli tudi telovadbo v manjših skupinah, kar pa ni bilo tako slabo in učili smo se dihanja.

Sicer se mi sedaj ne da v materinsko šolo, ker sem enkrat že vse skozi dala, moram pa zaradi moža.
Mene bodo že spustili na porod :)-:)-, njega pa verjetno ne, če ne bo imel potrdila:zmeden2::zmeden2:.

Žaža

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sola za starse(Maribor)
31.1.2005 16:44:23   
Blink1
Ko sem šla jaz rodit, ni nihče vprašal za potrilo:zmeden: Aja...je pa bilo v materinski knjižici...mogoče zato:ups:

ne vem:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sola za starse(Maribor)
1.2.2005 10:54:46   
malika
Žaža ne rabiš zaradi njega v šolo. Jaz sem jo obiskovala predlani novembra in je tista sestra, ki vodi šolo rekla, da v drugo in več nosečim ni potrebno obiskovat šole še enkrat, dovolj je, da jo poiščeš na oddelku in se z njo zmeniš za novo potrdilo. Takrat ji pač reci, da je za oba, čeprav sem jaz dobila takrat prazno potrdilo in sem komot vpisala ime od obeh vanj. Ati je bil na predavanjih samo dvakrat.

Katera pa je tista sestra pa ne vem. Spomnim se, da je bila črnolasa s očali in tako hecna na pogled :)-:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   sola za starse(Maribor)
1.2.2005 11:39:10   
pravljica
meni nikakor ni za it v šolo...ampak ne vem, če bo za moža štelo, da je bil že prvič z mano pri porodu - tudi brez potrdila (v MB)...že ima v bistvu izkušnje :)
kaj mislite?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   sola za starse(Maribor)
1.2.2005 11:43:32   
malika
Jaz mislim, da bo.Sicer pa naju nihče ni vprašal po šoli za starše, tudi njega ne.Če te vprašajo, pa rečeš, da sta jo dala skoz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   sola za starse(Maribor)
2.2.2005 13:43:47   
Žaža
Malika, se bom pozanimala, hvala.
Meni ni nihče omenil, da ne rabim znova v materinsko šolo. Včasih me ima kar jeza, da eni delajo tako, drugi drugače:grrr:...
Bom res poklicala, pa vam sporočim.

Žaža

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?