|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za osmi marec
9.3.2008 19:53:57   
hoobinoo
Včeraj mi je povedal, da so se njegovi občutki do mene spremenili. še vedno me ima rad, ampak ne more več ostat z mano kot partner. Skupaj sva bila več kot sedem let in imava 6 mesečnega otroka... Rekel je, da se bo odselil.

Ker naju ne vidi v skupni prihodnosti.

Svet se mi je sesul. Kar ne verjamem, da ne bomo več skupaj...da se to dogaja meni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 20:00:52   
Polynesia
Joj ti revček user posted image user posted image user posted image
Ne obupaj, stisni se k svoji mali štručki user posted image , kar naj gre cepec, takšnega pa res ne rabiš ob sebi.
user posted image

(odgovor članu hoobinoo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 20:03:07   
MID
user posted image hobinoo ne obupuj.Vse kar ti lahko rečem,je le misel,ki mi jo je dal enkrat znanec v zelo hudi situaciji mojega življenja;"še od nobenega ni volk sreče pojedel,tudi tvoje ni".
Sočustvujem s tabo,vsekakor nimam namena vrtat vate kako in zakaj.Ti že sama veš,sicer bi to delila z nami.
Vsekakor pa držim pesti,da bi se sreča oziroma stvari zasukela tako kot si želiš ti.
Vso srečo!
MID

(odgovor članu hoobinoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 20:25:47   
anavita
Joj ti revček
Ne obupaj, stisni se k svoji mali štručki , kar naj gre cepec, takšnega pa res ne rabiš ob sebi.


mislim enako!

vem, da ti je zelo hudo...vendar je bolje, da gre, če te ne čuti...

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 20:31:46   
Anonimen
Včeraj mi je povedal, da so se njegovi občutki do mene spremenili.


In kaj pravi danes?

(odgovor članu hoobinoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 20:31:53   
Rožica I
Saj vem, da sedaj ne rabiš pridig in da nikakršna tolažba ne pomaga...Le čas je tvoj zaveznik.
Zjokaj se, tuli, otroka daj v sigurno varstvo in s prijateljico na par urni (alkoholno obarvan) čvek, piši na RR kadarkoli...user posted image
Ta cepec ti je dolgoročno samo uslugo napravil, verjemi!


< Sporočilo je popravil Rožica I -- 9.3.2008 20:32:34 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu anavita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 20:41:08   
hoobinoo
Hvala vam za te besede. Mi veliko pomenijo.

Zdej samo jokam. In kup skrbi mi gre po glavi...user posted image user posted image user posted image

Rekel mi je, da se gre za to, da je ugotovil, da nisva "kompatibilna". In da bi se verjetno s kom drugim vsak od naju imela bolje... Čeprav zanika da je v igri kaka druga... priznal mi je sicer, da ga je pred štirimi meseci ena sodelavka vprašala, če bi bila onadva več kot prijatelja...in od takrat pravi, da razmišlja, da bi se verjetno lahko imel lepo tudi brez mene.
Nič noče slišat o tem, da si dava še kako priložnost...sej verjetno je to res odveč.user posted image user posted image

in midva sva (bila) en tak par, za katerega bi vsi rekli, da se krasno ujameva in da je nemogoče, da greva narazen.....user posted image



(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 20:42:30   
Anonimen
in midva sva (bila) en tak par, za katerega bi vsi rekli, da se krasno ujameva in da je nemogoče, da greva narazen.....user posted image


Kaj bi pa ti rekla? Iskreno :)?

(odgovor članu hoobinoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 20:45:35   
hoobinoo
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

in midva sva (bila) en tak par, za katerega bi vsi rekli, da se krasno ujameva in da je nemogoče, da greva narazen.....user posted image


Kaj bi pa ti rekla? Iskreno :)?


nevem. očitno sem se malo slepila.
verjetno samo jaz vidim najine skupne točke in on jih ne več.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 20:46:24   
Anonimen
nevem. očitno sem se malo slepila.
verjetno samo jaz vidim najine skupne točke in on jih ne več.....


Ves ves...user posted image .

Daj, povej, ti bo lazje.

(odgovor članu hoobinoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:04:22   
cindy
Mislim da je to vedel in cutil ze prej kaj ni mogel to prej izustit preden  sta naredila malo ostrucko.Take stvari ne padejo kar z neba , ne spoznas kar na enkrat da ne mores bit vec z nekom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:33:12   
gaya24
Pomojem so krivi hormoni....Dobila sta otroka, nista več samo vidva...Pol pa še tisto s sodelavko, ki mu je verjetno dalo mislit, da bi blo spet mal fajn bit brez obveznosti in svoboden. To ga bo minlo ampak takrat bo zanj prepozno. Zdaj trpiš ti, na koncu bo pa on. Verjemi!

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:35:23   
anavita
Čeprav zanika da je v igri kaka druga... priznal mi je sicer, da ga je pred štirimi meseci ena sodelavka vprašala, če bi bila onadva več kot prijatelja...in od takrat pravi, da razmišlja, da bi se verjetno lahko imel lepo tudi brez mene.


po moje je tuki razlog samo druga ženska...ta njegov razlog se mi zdi mal "mimo"(da razmišlja...),

mislim, da lahko pusti (moški ali ženska) svojega otroka in gre skoraj vedno samo v primeru nove ljubezni..

čeprav sama tega ne razumem, ker ga NI, da bi šla in pustila otročka..
ne vem kam pelje ta nori svet? 

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:35:57   
lyra*
ne sekiraj seuser posted image user posted image user posted image je že en bedak,ki te ni vreden! Sploh nevem kako lahko pusti mamo z 6mesečnim otrokomuser posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:36:48   
Anonimen
je že en bedak


Kako pa veste, ze po nekaj besedah, da je bedak user posted image

(odgovor članu lyra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:37:43   
frutka_
Ojoj! In kam bo šel...Najbrž nazaj domov k mami, jokat v naročje. Totalno nezrelo od njega.
In to je zdaj kar naenkrat priznal ali imaš občutek, da se kuha že nekaj časa?

(odgovor članu hoobinoo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:39:19   
Nenya
Mič
kako lahko pusti mamo z 6mesečnim otrokom


že samo to je dovolj, a ni?

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:46:17   
Anonimen
kako lahko pusti mamo z 6mesečnim otrokom


že samo to je dovolj, a ni?


Saj jo ni pustil, samo razmislja o tem, ce sem prav razumela.

Umirite konje, malo. Ni treba takoj uporabljati besede bedak in misliti na najhujse. Skupaj sta bila sedem let, kar ni malo, prisel je otrok in verjetno postavil svet na glavo. Hoobinoo, daj se kaj povej, preden zacnemo pakirati kufre :).

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:51:58   
hoobinoo
IZVIRNO SPOROČILO: cindy

Mislim da je to vedel in cutil ze prej kaj ni mogel to prej izustit preden  sta naredila malo ostrucko.Take stvari ne padejo kar z neba , ne spoznas kar na enkrat da ne mores bit vec z nekom.


Sem ga vprašala..... Odgovor je bil da so bili njegovi občutki takrat do mene drugačni kot sedaj - torej, da me je imel rad kot partnerko...se je videl z mano v prihodnosti... in si je z mano tudi želel otroka.
Od takrat pa dosedaj se je očitno vse spremenilo...

nevem, sej običajno ni samo en krivec za razpad zveze..vsak je verjetno malo prispeval, čeprav mi je rekel, da ve, da je on tukaj glavni faktor, ker se ne more "igrat" preroditve partnerske zveze, ker mu občutki tega ne dopustijo...user posted image user posted image


Nekaj, nekdo, ga mogoče res muči v ozadju. Težko mi to pove.

Ne razumem pa, kako gre, če me še vedno ima rad, in baje ni druge ženske (trenutno) v igri...? Zakaj preprosto ne ostane? res je, da ima kam it... Saj so obdobja, ko nam včasih v vezi gre zelo slabo, pa se poberemo? On hoče pa prav proč....hoče bit sam..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:53:32   
Anonimen
Od takrat pa dosedaj se je očitno vse spremenilo...


Ce lahko vprasam....od kar je prisel dojencek, kako funkcionirate? Kaj je v vajinem zivljenju drugace?

(odgovor članu hoobinoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:57:55   
hoobinoo
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Od takrat pa dosedaj se je očitno vse spremenilo...


Ce lahko vprasam....od kar je prisel dojencek, kako funkcionirate? Kaj je v vajinem zivljenju drugace?


pravzaprav funkcioniramo zelo podobno kot pred dojenčkom. razlika je v tem, da sem namesto v službi doma vsak dan...
kuhalo se je verjetno nekaj časa, zadnje dva meseca sem opazila, da je postal do mene zelo hladen...nič več lupčkov, nič več seksa, pogovori okrog dojenčka, ostalo kar je bilo nujno... tudi jaz sem bila verjetno včasih neprijetna....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 21:59:24   
Anonimen
... tudi jaz sem bila verjetno včasih neprijetna....


Hmmm.

Ce se umika pred tabo, kot pravis, da hoce proc, za zacetek ne bi vrtala v njega. A zmores toliko moci, da bi rekla, kje si se ti spremenila?

(odgovor članu hoobinoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 22:02:04   
soncicaT
draga mamica, on namesto da bi prevzel odgovornost za otroka kot oče... se je spustil v "objem" sodelavki, poleg malega otročka (pazi dete je staro komaj 6m- in ti utrujena..) ima čas razmišljat o tem kako nista kompatibilna.... hmmm..totalno neodgovorno.

A se splača? A se splača točit solze? Imaš malo zlato sonce doma... ti pa žalostna,.. Kaj je res med vama, boš vedela samo ti, vsekakor si pa zaslužiš kaj boljšega kot imaš sedaj. Imej se rada, uživaj lajf, razčisti stvari pri sebi, v mislih se nekako odveži od njega- pusti mu svobodo-tako se je odločil in to spoštuj... Ti pa se vzami v roke in si poštimaj lajf po svojih željah.

Vsekakor ni lahko, držim pesti zate in ti želim, da bo kmalu začeo nate in na tvojega malega sijati močno sonce.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 22:13:05   
ona
Jaz ti želim le,da ti bo sreča usojena vnaprej in,da boš nekoč jo tudi nekje našla!
Njemu se bo pa nekoč vse vrnilo,kar ti sedaj počne...
Bodi močna,vsaj zaradi otroka,ki te najbolj potrebujeuser posted image user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: darilo za osmi marec
9.3.2008 22:26:35   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

je že en bedak


Kako pa veste, ze po nekaj besedah, da je bedak user posted image


ja...jaz se to vedno na tem forumu sprašujem...ker so vsi takoj bedaki...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?