|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   majhen spominček
5.4.2008 18:24:08   
divadana
 Moj prijatelji, oziroma zelo zelo dobri prijatelj!! med nama se počasi nekaj plete!! Gre za 10 dni študijsko v tujino in bi mu full rada nek mali spominček kupila, v takem smislu, da sem ob njem tudi ko je daleč proč!! Rabim nasvet!! ***

_____________________________

*ljubi nežno kot nebo ljubi zemljo*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: majhen spominček
5.4.2008 18:26:29   
Skratek46
Po moje je ful lepo če mu daš kaj kar ga bo spominjalo na nekaj kar sta skupaj doživela-na kak kraj kjer sta se imela lepo...

(odgovor članu divadana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: majhen spominček
5.4.2008 19:22:01   
vesel
ali pa,da mu daš v majhen okvirček svojo fotografijo.in kakega pliškota. Ne vem no.Sam predloguser posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: majhen spominček
5.4.2008 19:30:38   
divadana
u..... zanimiva predloga.... user posted image  še kdo??user posted image

_____________________________

*ljubi nežno kot nebo ljubi zemljo*

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: majhen spominček
5.4.2008 20:52:16   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

ali pa,da mu daš v majhen okvirček svojo fotografijo.in kakega pliškota. Ne vem no.Sam predloguser posted image


To bi blo fuj fajn.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: majhen spominček
5.4.2008 22:02:13   
tulip
Napiši mu kakšno kratko sporočilo ali kaj nariši na majhen listek, ki ga bo lahko spravil v denarnico.
Pa naj bo tvoje, ne iz kje prepisano.

Take pozornosti so zelo ljubke.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: majhen spominček
5.4.2008 22:15:18   
Sibil_
Napiši mu par lepih sporočil in jih skrij med oblačila, v žep od njegove jakne...tako, da jih bo našel na poti...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: majhen spominček
6.4.2008 2:09:39   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: divadana

Moj prijatelji, oziroma zelo zelo dobri prijatelj!! med nama se počasi nekaj plete!! Gre za 10 dni študijsko v tujino in bi mu full rada nek mali spominček kupila, v takem smislu, da sem ob njem tudi ko je daleč proč!! Rabim nasvet!! ***


Spisek kaj naj ti prinese user posted image user posted image user posted image

Zagotovo bo mislil nate!user posted image

BTW: zakaj so tisti lovilci prahu od plisastih igrac, ki jih potem ne mores stran vrc, a ni pod razno ne ves kaj bi z njimi, tako priljubljeni za darila?

Ce je kadilec, nabavi mu zippo-ta. Takega: http://www.ideo.si/?k=art&kat=498&art=7551

ali takega: http://www.ideo.si/?k=art&kat=498&art=7561

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu divadana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: majhen spominček
6.4.2008 8:32:45   
mateyka
jaz bi nabavila lcd okvir za slike in kratke filmčke (7 inčni) user posted image ker lahko menjaš slike in celo gledaš kratke filmčke (pa posnela bi mu en lep živjo od tebe in dala gor na okvir user posted image ).. sam ni poceni, tko da ne vem , če paše glih..
user posted image
user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: majhen spominček
6.4.2008 14:36:04   
andie
Js sm dala bratrancu svojo zapestnco, ko je šel delat na ladjo, pa sm mu rekla, da želim, da mi jo prinese nazaj. V smislu, da bo vse ok z njim, kr je šel za eno leto na morje.
Za deset dni pa ne vem, kaj bi se dalo...user posted image  Men osebno se mi hecn zdi dat svojo sliko nekomu, če ga sam 10 dni ne bo...user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: majhen spominček
7.4.2008 13:07:16   
ninocka
Ce gre samo za 10 dni, mu jst ne bi dajal nic. Razen spisek, kaj mi lahko prinese user posted image user posted image user posted image
Vsak dan mu poslji mail al pa sms, pa se mu bo dobr zdel, ko nekoga zanima kako se ma...


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: majhen spominček
7.4.2008 13:13:35   
Pajaca
Jaz ne bi dala nič, ker 10 dni res ni veliko, pa če sta sam prjatla k se kao neki plete pa še ne veš kako in kaj, mu raj reč naj se lepo ima pa naj ti kaj lepega prinese, al pa se ponud da ga pelješ na letališče.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: majhen spominček
7.4.2008 13:15:41   
Volga
Mogoče pa koder svojih las? če jih imaš, kodre namreč.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: majhen spominček
7.4.2008 13:16:38   
karmy
hmm..moškemu kupiti okvir....user posted image to se mi ne zdi ravno najboljša ideja za darilo moškemu

< Sporočilo je popravil karmy -- 7.4.2008 13:17:01 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: majhen spominček
7.4.2008 13:26:01   
Lepotica
Če je samo za 10 dni, mu daj kakšno svojo stvarco, da jo bo imel ob sebi ko ga ne bo. Da bo na nek način čutil tvojo prisotnost. Mogoče kakšen obesek, zapestnico ipd.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: majhen spominček
7.4.2008 13:37:40   
Mešamdrek
Spodnjice.user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: majhen spominček
7.4.2008 14:04:35   
mojamura
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

Spodnjice.user posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: majhen spominček
7.4.2008 14:13:37   
blak
Ko sva z mojim začela hoditi, je po par dneh moral na neko izpopolnjevanje v tujino za tri tedne. Kupila sem mu eno knjigico, v katerem so bile bolj smešno opisane ljubezenske tehnike. Ko sem mu darilo dala sem mu rekla: "Darilo odpri, ko boš na cilju. Dobro preberi, nauči se in, ko prideš nazaj, pokaži kaj znaš."
...Priden učenec...user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: majhen spominček
7.4.2008 15:23:23   
pin
pripravi mu dobro večerjo. Hrana tistih 10 dni bo najbrž zanič.

(odgovor članu divadana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: majhen spominček
7.4.2008 16:57:21   
gojska
tako zgodaj v vezi se more mal zadržat, ne pa pol štrcune kupit. Ga bo razvadla, kaj bo pa pol.user posted image user posted image user posted image user posted image
Če je zaljubljen bo mislil nanjo tko in tko. Naj raje on pazi, da ga ne bo ona pozabila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: majhen spominček
7.4.2008 18:28:09   
Volga
Joj ne, podari mu lectovo srce. TO je tako zelo prisrčno, predvsem pa domače.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: majhen spominček
7.4.2008 18:37:48   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Joj ne, podari mu lectovo srce. TO je tako zelo prisrčno, predvsem pa domače.


O.K., ona ne šteje, ker ima M.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: majhen spominček
7.4.2008 19:44:50   
Anonimen
Volga, ti si faca, pa še idejo si mi dala, k bo moj km šel,se bom ustrigla, pa mu lase v škatlco zapakirala, zihr bo veseluser posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?