|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stopnišče
5.4.2008 8:58:14   
ona
Trenutno urejamo podstrešje,kjer smo dozidali še nekj sob,svoje stanovanje imamo v 2.štuku in za it na podstrešje so normalne stopnice,zidane v notranjosti bajte!Kaj priporočate,da bi blo najbolj idelano za oblečt stopnice,marmor,les....kaj pa ograja,kakšna?
Rabim torej ideje in mogoče kakšen uporaben linkuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stopnišče
5.4.2008 11:24:46   
~Biba~
vse je odvisno od tega kako imate ostalo stanovanje opremljeno.

Če prisegate bolj na les, bi svetovala ograjo in gornjo plast stopnic v lesu, oni spodnji pravokotni del( ne vem kako se imenuje) pa mogoče v ploščicah?
- lahko tudi vse v lesu
- marmorne stopnice in lesena ograja..meni ne paše..bi verjetno kaka železna ograja boljše zgledala.

linki:
http://www.homesolute.com/galerien/licht-raum/treppen-galerie-2/
http://www.homesolute.com/galerien/hausbau-details/treppen-galerie/
http://www.homesolute.com/galerien/innenausbau-raum/treppen-galerie-3/



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
5.4.2008 15:17:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stopnišče
5.4.2008 16:09:11   
ona
Saj jaz se tudi bolj k lesu nagibam,ker je stopišče v mansardo in vseeno deluje bolj toplo!
hvala za infouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stopnišče
6.4.2008 8:48:37   
mika
če želiš videt naše stopnice, so tudi zidane, mi piši na zs, za geslo

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stopnišče
6.4.2008 9:40:54   
frutka_
Mi bomo v kratkem delali podobno zadevo.
Stopnice, oz. ogrodje bo moži zašvasal sam. Ker je za premostit kar 3m bodo sestavljene iz vsaj 2-eh delov. Gor pridejo lesene plošče, najverjetneje bukove. Cena ene plošče/deske, neobdelane je cca. 8eur, če se ne motimuser posted image . Ograjo bi jaz imela stekleno ampak se mi najbrž ne splača pri bajti polni otrok in pri mojih navadah čiščenja. tako da bo ograja verjetno ali iz inoxa ali pa lesena. Pa ne preveč masivna, ker se mi zdi da "zaduši" prostor.
Zelo so nama všeč konzolne stopnice, to so stopnice, ki so vpete v zid in ne vidiš nobenega ogrodja. Težava je v debelih zidovih, notranji zid je nosilni in je debel meter.user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stopnišče
8.4.2008 12:56:22   
tajtaja
Mi mamo lesene, deske so iz Bauhausa, jih je mizar zbrusil in lakiral, ograjo sem našla preko RR-ja , iz gips plošč in sem zelo zadovoljna.
V albumu Naša hiška imam slike. Poglej, vprašaj....je fajn poceni varianta.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stopnišče
10.4.2008 19:37:37   
ona
TAJTAJAuser posted image user posted image user posted image user posted image
zdej sem gledala tvoj album in sem naravnost navdušena!!!
Ste si pa res super uredili,da ne govorim o barvah sten,pa stonice so mi tud fantastične!Verjetno se bomo odločili za take lesene,bom sedaj malo zbirala ponudbe,če bojo ok,če ne se pa nate obrnem glede izdelave!
MIKA,ti pa imaš zs za geslo!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stopnišče
17.4.2008 13:05:15   
tajtaja
se pa nate obrnem glede izdelave!

Kar daj. Samo da me ne boš še moža zraven prosila, ker je ograjo delal on z kolegom in nas je prišla fajn poceni. Sta se pa kar ene dobra dva dneva zajeb.....user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?