|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaprtost
2.4.2008 21:30:42   
maša*
Zdaj uspešno hujšam, amapk imam en problem - ne grem na wc. Kaj priporočate? (prosim ne rečt jogurtov in donata, ker se stanje samo še poslabšauser posted image ). Tudi kivi jem na tešče, ampak mi ne pomaga.

kakšen predlog?

hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaprtost
2.4.2008 21:32:51   
N _ B
odvajalni čaj ali zeliščne tbl

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaprtost
2.4.2008 21:40:55   
simona9
Namočene suhe slive- čez suhe slive naliješ vodo, pustiš čez noč stati, zjutraj vse skupaj zaužiješ. Lp

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaprtost
3.4.2008 7:31:04   
Luni
Meni najbolj pomaga, ne boš verjela, kolikor morem čimbolj tople vode zjutraj na tešče. Vsaj dva dcl. Imam težave s hemeroidi in moram sploh paziti na odvajanje. Sem imela vedno kronične težave glede odvajanja, odkar pijem skoraj vročo vodo (toliko, da lahko spijem), se je stanje 300% izboljšalo.

_____________________________



(odgovor članu simona9)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaprtost
3.4.2008 7:34:32   
urskas
Namočene suhe slive- čez suhe slive naliješ vodo, pustiš čez noč stati, zjutraj vse skupaj zaužiješ. Lp


tudi jaz priporočam!
Pa še dobro je - kot kompot.

(odgovor članu simona9)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaprtost
3.4.2008 7:36:56   
luka jan
Poskusi z lanenimi semeni, sigurno pomaga, dobiš pa jih skoraj v vsaki trgovini. Ena žličko na dan zmešaš z jogurtom al pa kar same poješ in drug dan boš mela že vredu prebavo. Men to vedno pomaga. Al pa kup si sok aloa vere, to je tud ful fajn za prebavo, ker ti čisti organizem in posledično greš tud na wc.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaprtost
3.4.2008 9:50:24   
mayy
V lekarni kupi PORTALAK sirup. Se dobi brez recepta in ne povzroča odvisnosti.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaprtost
3.4.2008 10:00:29   
facka
klistir, sploh pri postu naj bi bil obvezen

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaprtost
3.4.2008 11:52:10   
ma&he
Men je najbolj pomagal sok pomaranče na tešče, spij ga 2 dcl pa aml ga ogrej v mikrovalovki!

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaprtost
3.4.2008 15:38:56   
maša*
hvala za nasvete. sem danes šla po odvajalni čaj, če ne bo pomagalo pa po sirup. user posted image

Pomarančni sok na tešče mi nič ne pomaga, suhiv sliv in njihovega soka pa ne smem, zaradi diete.

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaprtost
3.4.2008 17:05:48   
gojska
a piješ dovolj vode ? Ni hujšanja brez vode. Pij jo cel dan po malem, pa ne premrzlo.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zaprtost
3.4.2008 17:08:07   
Volga
A ješ dovolj? Ker če ne ješ dovolj, kot ene na enit temi en jogurt pa jabolko na dan, potem tudi nimaš kaj odvajat.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zaprtost
3.4.2008 20:38:46   
maša*
vode spijem okoli 1,5l do 2 litra na dan. jem pa tudi dovolj in raznoliko (zajtrk sadje; malica - jogurt; kosilo, večerja).
ampak čeprav jem zdravo in pijem dovolj vode ne pomaga nič...ne grem na wcuser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zaprtost
3.4.2008 21:14:37   
Maratonka
pomoje bi bilo dobro, če bi spila še malo več vode. vsaj 2litra vsak dan. zelo mi je čudno, da ti donat ne pomaga. si ga probala pit dlje časa, vsaj 14dni? ker nekaterim vem da pomaga šele po nekaj časa, nekaterim pa suuuper pomaga od prvega dneva naprej, pa potem po parih tednih postane prevročeuser posted image
sicer pa, dovolj hrane - in veliiiikooo zelenjave.
srečno na wcju user posted image

lep pozdrav!

_____________________________

Master your fears and believe in your powers!!

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zaprtost
4.4.2008 9:05:10   
mayy
Tudi meni ni donat nikoli pomagal. Zadaj ko pa jem ločevalno, zjutraj na tešče popijem 0.5l tople vode, za zajtrk jem sadje grem na wc vsak dan, včasih pa nisem šla tud po 1 teden pa sem velik jedla.

Maša* kako je s tabo je kaj pomagalo?


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Maratonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zaprtost
4.4.2008 16:53:09   
maša*
Ne...user posted image včeraj sem spila odvajalni čaj in 3dcl donata. Nič!.

Za zajtrk jem vsak dan kivi in še mogoče kakšno slivo, nekatrine ali jagode pa NIČuser posted image
Mogoče bi morala it k zdravniku, ker danes je že 3 dan pa nisem še šla na WC.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zaprtost
4.4.2008 17:21:52   
gojska
donat se spije na tešče . Slab deci se ga segreje, da je mlačen!!!!!! Če ga spiješ liter je učinek glih kontra.
Tud jaz sem dostikrat zaprta in nikoli mi ne pomaga ista svar kot prej. Včasih ena suha marelica naredi vse, včasih celo čokolino, včasih ovseni kosmiči. Redno odvajanje je zelo pomebno samo, če gre za tri dni ti ni še treba k zdravniku. Pij po požirkih dovolj vode, najbolje mlačne. Če se spije dva deci na dušek greš čez deset minut lulat in to je to. Telo ne absorbira nič, samo splakuje z dobrimi stvarmi vred črevesje.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zaprtost
15.4.2008 21:01:38   
Tende
Laneno olje, žlička na tešče. Čez pa spiješ še kozarec vode, ampak ne mrzle!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?