|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cmerim se...
5.5.2008 10:30:05   
Sandrin
...pa še sama ne vem zakaj.... malo poporodne depresije, al kaj??

Naš user posted image  je star 14 dni,  user posted image   naj bi danes pričel z očetovskim dopustom, pa so ga iz službe klicali, da ga potrebujejo.
saj ne vem al naj bom "jezna" na user posted image , ker se jim ne upa rečt NE, al naj bom jezna na delodajalca k nas ne pusti uživat?
Saj vem, da nas ma rad, ampak kar ene take črne misli mi grejo po glavi, da mu služba več pomen...

Potolažite me s kako lepo besedo - sam to rabim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:32:04   
srki
Ma ne vem, današnji cajti so pač taki. Kaj pa veš, kaj bi bilo, če bi rekel ne. Verjetno si samo občutljiva in imaš črne misli. Saj veš, da vas ima rad,  samo tako pač je. Niso vse službe tako ustrežljive, ali kako bi človek rekel.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:32:37   
Tiamo
če te potolaži to, da moj sploh ni dobil očetovskega dopusta!! So mu rekli, da ga lahko izkoristi tudi kasneje, ko bo otrok večji...to so pa privatniki, svaka jim čas.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:36:55   
sani1
Sandrin...
Vsako žensko po porodu dajejo hormoni in vsaka joče. Nekatere več druge manj. Tudi jaz sem in to včasih kar brez razloga...
Tvoj dragi vas ima rad in ti tisti čas izkoristi zase ko ga ne bo...
Nasmej se in svet bo lepši in tudi tvoj user posted image bo to začutil...
pa lep dan kljub dežju...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:37:03   
srki
Ja, izven teme, niso vsi privatniki taki. Tudi v državnih službah je lahko tako.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:38:08   
Volga
Mene bi potolažilo to, da sploh službo ima.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:41:44   
Anonimen
Enako je bilo pri mojem,sem tud jokala.No ampak pol je šefica le dala frej.

Je cel satan-ko sem bila v porodni je klical,da je dobil zamenjavo in da bo malo zamudil,ker punca rojeva.Ga je napizdila,če misli,da de je svet ustavil,ker punca rojevauser posted image user posted image

Mogoče pa si tvoj še zrihta frej.Seveda si zdaj zelo občutljiva in bi ga rada ob sebiuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:42:09   
Mišni
Uf, mene tudi ne bi pustili, če ti to kaj pomaga. Jaz še 1 dan dopusta ne morem vzeti, da bi šla z otrokom na sistematskega.

Tako da so tudi take službe, nimaš kaj. In ja, še dobro, da jih sploh imamo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:43:32   
Naja31
Ah, jaz sem naslednji dan po prihodu iz porodnišnice bila sama z novorojenčkom in 3 letnikom s škrlatinkom.
Cmerili smo se vsi trije.
Pa včeraj zvečer tudi, ko je mož delal, jaz sem pa zelo neuspešno poskušala oba dati spati.

Ja, to so hormoni, pa utrujenost, pa še kaj tretjega bi se našlo.

Bo že bolje.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:49:12   
srki
Ko sem rodila, ga drug dan ni bilo na obisk. kako sem si ga želela videti, pa vem, da on tudi naju. Pa je moral biti pač službeno odsoten. Saj boste še veliko dni imeli zase, verjemi.


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cmerim se...
5.5.2008 10:58:35   
kristinaj
ne vem kje je tvoj zaposlen in s čim se ukvarja..... moj ga niti ni vzel........ po eni strani sem si mislila, da raje kot da gsm-ji non stop zvonijo raje imam mir.....

tvoj pa, če le lahko, ko pride domov, naj za 14 dni izključi gsm, oziroma "tečnim" številkam, naj da signal nedosegljivo.....

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cmerim se...
5.5.2008 11:12:54   
baguSka
Mene bi potolažilo to, da sploh službo ima.


Se mocno strinjam.

In tud s tem, da si mal prevec obcutljiva zdele, ker si glih rodila dobr.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cmerim se...
5.5.2008 11:18:35   
karinka
Saj bo, malo te dajejo hormončki, pa bo tudi to minilo. Ko sem jaz rodila naju je mož pripeljal iz porodnišnice in potem vsak večer odhajal igrat (bil je ravno veseli december).

Pa očetovskega dopusta takrat tudi še ni bilo.

Najbrž bi on tudi rad bil z vama, samo danes služba ni mačji kašelj.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
5.5.2008 11:21:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cmerim se...
5.5.2008 11:22:34   
lex
nama se je isto dogajalo. uradno je bil doma, pa je letel v službouser posted image . ne joči se, ker ti itak ne bo pomagalo, pa še dojenček to čuti. Vzami to kot neko priznanje tvojemu, da brez njega ne zmorejo. je pa težko. Midva dobiva 3user posted image , pa sem mu rekla, da bo moral biti vsaj teden po porodu doma, da mi pomaga, pa že zdaj vem da ga ne bo. Če pa že bo bo pa na bajti kaj delal in tako bom spet sama. Se navadiš, in ko si urediš ritem po svoje te potem vrže ven, če je doma. ne obupaj in ko pride domov uživajte. Naj si pa le izbori kak cel dan, da bo fraj.

In čestitke k naraščajuuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: cmerim se...
5.5.2008 13:33:02   
tatam
Ja najprej čestitke!user posted image
Kar se dragega tiče,pa verjemi,da bi bil najraje na svetu trenutno z vama-vsaj predvidevam. Ampak žal mu okoliščine ne dopuščajo...Saj če je mali miren in spi tak ni problema!Mogoče boš ga kdaj kasneje bolj rabla kot zdaj na začetku in bo pač takrat doma!!
Vsekakor pa se strinjam,da sta lahko srečna,da službo sploh ma!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: cmerim se...
5.5.2008 13:46:16   
NATAŠI
user posted image  za fantka .... to o očetovskem dopustu naj ti pa povem, da je imel moj tudi najboljše namene pa mu ni šlo. Ima pač tako naravo dela da full težko ostane doma... tako da sva bila midva tudi sama (pa s tem da sem se direkt iz porodnišnice preselila k njemu) ... v glavem pomembno je da je on vaju oba lepo sprejel ko sta prišla iz prodnišnice in da vaju ima neskončno rad... user posted image  user posted image  ... ti kar na pozitivno misli user posted image

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: cmerim se...
5.5.2008 14:55:17   
delfinčica
Najprej čestitke ob rojstvu fantička :) Glede očetovskega dopusta pa res vzemi tako, kot ti je že večina ppredhodnic napisala... čez par mesecev, ko bojo hormončki popustili, boš vse to pozabila in bo vse ok. Dotlej pa bodi vesela, da ima službo, kjer je precej nepogrešljiv in vedi, da tudi njemu ni bilo lahko oditi od doma. No, midva sva tudi ena tistih, ki nisva niti resno razmišljala o tem, da bi si vzel očetovski dopust. Niti enega dne.


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: cmerim se...
5.5.2008 15:32:55   
silvya
Najprej čestitke!
Ja in res te malo dajejo hormončki. user posted image Nič hudega, tole mine.

Me pa je zbodla tista o privatnikih. Moj je privat in ni nikoli imel dopusta ob rojstvu. Vsaj toliko ne kolikor po zakonu očetom, ki so zaposleni drugje, pripada. Enostavno, če imaš svojo firmo, ne moreš za 14 dni ali več pustiti vsega kar tako. Ko sem lani rodila si je vzel ene tri dni prosto, da je uredil stvari, ki jih jaz ne bi zmogla in to je bilo vse. Pa ne zato, ker me nima rad, ampak zato ker ni mogel vsega kar tako pustiti in nehat z delom.
Bom rekla tako, da se mi zdi, da ženske postajate vse bolj razvajene. Jaz nikoli niti pomislila nisem na to, da sem zaradi njegove odsotnosti uboga.

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: cmerim se...
5.5.2008 19:09:33   
pokica_
Naj ti nebo nič hudo, saj bota se tudi sama malo pocarkljala in se mela rada, ko bo pa mož imel fraj bote pa vsi 3 skup se bemčkali. Pa tudi njemu verjetno ni tako lahko, da nebo mogel biti teh nekaj dni z vami, sigurno bi bil raje z vama kot delal?! Postavi se v njegovo kožouser posted image .

Saj bo...user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: cmerim se...
5.5.2008 19:12:13   
Anonimen
Nas ocka ga tudi ni dobil, ker mu sploh ne pripada.

Je pa v "normalnih" dneh vec kot nadoknadil vse "zamujeno" user posted image .

(odgovor članu Sandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: cmerim se...
5.5.2008 22:16:19   
kaya2007
moj ima svojo firmo, lahko bi si vzel dopust pa si ga ni. pravzaprav je takoj, ko naju je pripeljal iz porodnišnice šel nazaj delat-in tega res nisem pričakovala, ker sem bial čisto zgubljena, še previjati sem se bala tamalo. sem bila jezna in razočarana, ampak zdaj sem že pozabila na to. mislim, da je bilo tudi njega strah vsega in je tako "pobegnil" pred novo situacijo. škoda, ker me ne moremo, ne? user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: cmerim se...
6.5.2008 10:26:48   
TRIŠ
Tudi zame je bil včeraj čuden dan in sem šla pogledat na koledar pa vidim MLAJ in sem se potolažila.Tudi jaz se zjokam pa je potem boljeuser posted image user posted image user posted image Vedi da nisi edina.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: cmerim se...
6.5.2008 11:00:23   
Anonimen
Ne pričakuj preveč in ne boš prizadeta. V tolažbo; moj ni  trikrat bil dneva pri meni. lp

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: cmerim se...
6.5.2008 12:28:25   
petja
Draga moja, to so hormoni!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?