|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:00:31   
neanja duo
Bliža se rojstni dan naše princeske in sem v dilemi.Želim si,da bi bili zraven vsi.Ampak naša mama(ena od babic)pač ne prenese od mojga brata in žene.Komu bi dali prednost oz.kako bi povabili,da ne bi prišlo do zamer.Meni je pomembneje,da pridejo pač v tem primeru moji starši(pač otrokova babica),kot pa ,ne vem,svak z ženo.Lepo prosim za nasvet oz.mnenje mogoče izkušnjo?

Že v naprej najlepša hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:04:53   
tanikaa
Jaz bi povabila oba. Ne vmešavam se v sranje drugih. Naj po tem dreku kopajo sami.

Tak je bilo na moji oz. najini poroki. Starša od moža sta ločena. Ne preneseta se niti na 100 km. Midva sva povabila oba. In oba sta prišla. Vse ostalo pa je druga zgodba.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:06:54   
Spark
Povabi oba. Če se oni med sabo ne morejo, ni fer da zardi tega ti trpiš in se obremenjuješ kako in kaj. Lahko jima obema poveš, da si želiš da ste skupaj in da prosiš, da naj ne prihaja do scen. 

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:07:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Spark
da prosiš, da naj ne prihaja do scen. 


In potem verjameš njunim obljubam. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:10:33   
neanja duo
Naša je že rekla,če bosta una dva,da ne pride na nobeden rojstni dan.Kaj pa vem,meni so pa nekako bolj pomembni otrokovi babica pa dedek,kot pa teta in stric.Saj od začetka so se štekali,potem pa ne več.ker so mladi postali preveč"visoki",ne vem.Ali pa tako,tisti,ki se bo spomnil na hčerkin rojstni  dan ,ga bomo pogostili,tisti,ki pa pozabijo,pa nič.Nisem več pametna.In tudi med nami in svakom ter ženo je čutiti neko napetost.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:12:16   
neanja duo
Lansko leto je naša brez besed vstala in odšla,ko sta se prikazala.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:14:44   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Naša je že rekla,če bosta una dva,da ne pride na nobeden rojstni dan.Kaj pa vem,meni so pa nekako bolj pomembni otrokovi babica pa dedek,kot pa teta in stric.Saj od začetka so se štekali,potem pa ne več.ker so mladi postali preveč"visoki",ne vem.Ali pa tako,tisti,ki se bo spomnil na hčerkin rojstni  dan ,ga bomo pogostili,tisti,ki pa pozabijo,pa nič.Nisem več pametna.In tudi med nami in svakom ter ženo je čutiti neko napetost.


Ti pač povabiš oboje. Ni važno kdo je pomembnejši ali bolj blizu - pravice izsiljevat nima noben. V bistvu ti otrokovi babici nisi dolžna niti povedati kdo vse je povabljen. Kaj pa jo to briga. Če ima tko rada vnučko, vnuka bo prišla k vnučku in zaradi vnuka.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:17:09   
jernejav
Povabi vse, ampak jih že v naprej pripravi na to. Vsem povej kaj čutiš in da želiš da so na rojstnem dnevu vsi prisotni, saj so vsi pomembni del v otrokovem življenju in da naj vsa en dan nehajo mislite na sebe in naj pomislijo na srečo otroka, kajti tu je on pomemben, nje njihova sebičnost.
user posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:17:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  
Jaz bi povabila oba, saj se v končni fazi ne gre za babico in strica, gre se za hčerko in njen rojstni dan. Tako da bi že v začetku povabila oba, bi pa jasno dala vedet, da pričakujem "prenašanje", in naj za tisti dan pozabijo na svoj ego, pa magari če sedijo na najbolj oddaljenih koncih mize, se jim ni treba pogovarjat in delat prijatelje, samo naj se prenašajo, zaradi hčerke. So dobrodošli, vendar naj se obnašajo svoji starosti primerno in pomislijo na otroka. Če tega ne zmorejo, potem ni treba, da pridejo, niti babica ne.

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:19:45   
jernejav
točno tako!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:20:32   
pety78
Mislim, če je pa babica sposobna iti s praznovanja svojega vnuka, ker se ne razume s sinom in njegovo ženo.... Potem jo naj pa kar koklja brcne.
A ji vnukinja ne pomeni dovolj?
Saj nihče ne zahteva, da se s sinom pogovarja, naj ga pusti pri miru in se posveti svoji vnukinji.

Jaz bi ji kar lepo povedala svoje. Obema stranema. Torej, če jima je kaj do vnukinje in nečakinje, naj pač pridejo. Vsem pa v vsem ne moreš ugoditi. Vsi tudi ne jedo paradajza, pa ga boš vseeno imela, a ne?

Odrasli ljudje, pa tako obnašanje, potem pa vzgajajo otroke....Groza, res!

_____________________________



(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:27:24   
neanja duo
pety 78,To sta od mojega moža brat in njegova žena.Mojim dvema onadva nista nič!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:30:45   
neanja duo
Tako,da imam 2 strani.Recimo del moje strani se ne razume z delom od moževe strani.In če povabim pa svaka in njo,moje mami ne bo.Tega pa nočem in tudi nočem se nobenemu zamerit.Moj možek pravi,najboljš nič delat in da gremo pač midva z možem+otroka ,sami 4-je nekam na kosilo.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:30:48   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

pety 78,To sta od mojega moža brat in njegova žena.Mojim dvema onadva nista nič!


Ja in obratno tut. In kot je že ena rekla - tu se gre za tvojo hčerko in njeno srečo. Kdor ni sposoben pomisliti na to - ni vreden počenega groša.

P če jaz prav razumem - možev brat in njegova pa nista rekla, da jih ne bo - če bojo tudi tvoji starši, ane??

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:31:42   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Lansko leto je naša brez besed vstala in odšla,ko sta se prikazala.


Pol pa ko jo šljivi... tko bi jest razmišljal. Taka stara vešča tud ni OK družba za otroka.... pa sploh ni važno, kaj so meli.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:31:58   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Tako,da imam 2 strani.Recimo del moje strani se ne razume z delom od moževe strani.In če povabim pa svaka in njo,moje mami ne bo.Tega pa nočem in tudi nočem se nobenemu zamerit.Moj možek pravi,najboljš nič delat in da gremo pač midva z možem+otroka ,sami 4-je nekam na kosilo.


To je pa kazen za vse .... Sam žal tut za hčerko ... in to zato, ker nekdo od staršev nima 'jajc' postaviti se za njeno srečo. Bolj grobo povedano...

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:33:12   
neanja duo
MaruškaŠ,res je .Je pa tudi res da mlada dva naše(moje starše) ignorirata,tudi,če smo skupaj.Torej je oboje stransko.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:33:58   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo
Moj možek pravi,najboljš nič delat in da gremo pač midva z možem+otroka ,sami 4-je nekam na kosilo.

Imaš pametnega moža. Žurke so zato, da se imaš fajn in če to ni možno, se imejte fajn sami.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:36:44   
vcugmas2
Povabi vse. V kolikor nekoga ne boš povabila bo prišlo do zamere in v najslabšem primeru se lahko zgodi da se zelo odtujite med sabo. oz. tisti kateri ne bo povabljen lahko zameri. Je pa njihov problem, če se med sabo ne razumejo. Poleg tega je vedno pametno razmišljat, kaj pa če se na kakšnem rojstnem dnevu spori med samo pogladijo.user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:38:00   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

MaruškaŠ,res je .Je pa tudi res da mlada dva naše(moje starše) ignorirata,tudi,če smo skupaj.Torej je oboje stransko.


Se mi je zdelo, da verjetno ni enostransko, ampak vsaj ne postavljata pogojev. Ni hudič, da tvoj mama za svojo vnučko ne bo potrpela - sam razloži ji, daje praznovanje zaradi tvoje hčerke in njene sreče in ne zaradi babic, dedkov - savkov, savkinj in njihovih medsebojnih razumevanj. Pač ti pričakuješ - da bodo potrpeli - če bo ozračje prenapeto - moste naslednjič resnično lahko praznovali sami - tudi v hčerino dobro ...

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:38:15   
pety78
Torej se ne razumejo tvoja mama in od moža brat z ženo? Pa kaj pol, saj si res nič niso. Važno je, kdo želi biti s tvojo hčerko.
Ti jih povabi, pa jim kar reci, da se te njihove težave ne tičejo, če jim je kaj do tvoje hčerke naj pridejo, če se pa odločijo drugače jim pač ne moreš pomagati.

Kako se pa potem obe mami (babici gledata) glede na to, da je tvoja skregana z njenim sinom? Meni je pa to res čudno.




_____________________________



(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:44:33   
neanja duo
moja dva in tašča in tast so ok.gremo tudi skupaj na kosilo in za okrogle grejo,...Tašča nič ne zameri.Nobeden ne more nikogar prisilit,naj ima nekoga "rad",ne?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:46:06   
benika
Pri nas je tako, da moja stara mama ne prenese svojega pastorka, mojega strica (doooolga zgodba). Jaz naredim tako, da ene povabim v soboto, druge v nedeljo pa je stvar zaključena. Mah raje 2 dni strežem, samo da se ozračje ne naelektri in da je mir.

Jaz sem mnenja, da če je situacija res taka in se ljudje med sabo sovražijo, potem jih povabi ločeno. Boš imela mir, pa še skrbelo te ne bo, da bi prišlo do kakšnega zapleta,

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:46:34   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

moja dva in tašča in tast so ok.gremo tudi skupaj na kosilo in za okrogle grejo,...Tašča nič ne zameri.Nobeden ne more nikogar prisilit,naj ima nekoga "rad",ne?


No pa poglej kako široko srce ima tašča.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: otrokov rojstni dan
27.5.2008 13:49:21   
neanja duo
Nočem ,da naša spe vstane in gre.Raje vidim,da potem unih dveh ni.Evo,zdaj pa jaz delam zdrahe.Mah,brez veze.Ampak želim si,da bi se tamala imela lepo,da bi pihala svečke,pa zmeraj sem ji sama torto naredila,...a zdaj pa ničuser posted image .Pa ko je tako luškana ko piha,jojuser posted image .Že 4 leta bo stara.Sin pa 3 leta pa čez mesec in pol.Tam pa isto??'user posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?