|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   evo moja zgodba - nadaljevanje
8.6.2008 18:10:51   
mihi55
Kera pozna mojo zgodbo, je tukaj nadaljevanje.

Ko sem mu rekla da tako naprej več negre, se mi je sam hinavsko smejal v obraz. Rekla sem naj odide (sma v hiši mojih staršev). Rekel je da ni šans dotečas kaj ga ne izplačamuser posted image user posted image user posted image . Ker itak ve da ga nemorem, ker sem trenutno brez službe, nek star avto si moram kupit, ker tega ima zaj on, jaz pa namorem hodit po malega v vrtec (ampak to ni njegov problem)

Spim v drugi sobi, šla sem iz svoje sobe ki sta mi jo kupla moja starša, ker on ni hotel it ven, je rekel da lahk skup spiva.

Ima tudi drugouser posted image user posted image user posted image , danes ga že cel dan ni ker sta nekam šla, jaz pa z malim doma brez avtauser posted image user posted image user posted image .

Računalnik je v moji sobi, v kateri zdaj spi on in jaz nimam možnosti niti na računalnik.

Mali vsako večer pravi naj grem k ateju da se pocartamo, men pa srce poka ker neznam nič odgovorit, sam zaradi otroka pa tega nemorem narestuser posted image user posted image user posted image

Vglavnem za znoret in ne najdem izhoda. Gabi se mi ker vem da prihaja od druge spat v mojo posteljouser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
8.6.2008 18:16:01   
Anonimen
Ima tudi drugouser posted image user posted image user posted image , danes ga že cel dan ni ker sta nekam šla, jaz pa z malim doma brez avtauser posted image user posted image user posted image .

sam zaradi otroka pa tega nemorem narestuser posted image user posted image user posted image

Vglavnem za znoret in ne najdem izhoda. Gabi se mi ker vem da prihaja od druge spat v mojo posteljouser posted image user posted image user posted image


Zdaj se pa spravi skupaj, nehaj jokat in nekaj naredi. Resno.

(odgovor članu mihi55)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
8.6.2008 18:18:17   
pika74
Žalostno... user posted image .

Me pa nekaj čist tko zanima - od kje njemu pravica, da ne gre oz. noče it ven iz hiše tvojih staršev?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
8.6.2008 18:26:50   
sinnerka
aja da bi ga izplačala zakaj pa a je kaj kupil zate če je to kaka stvar jo pa naj sabo nese
nevem no meni je to tu mač če živita v hiši tvojih staršev in on ni nikjer prispeval nič ali pa če ni nikjer noben račun na njega napisan nima on kaj skakat da ga izplačaj
zakaj enostavno ne spakiraš njegovih stvari ko ga nebo doma zamenjaš ključavnico in stvari pred vrata postaviš ali pa preko sodišča policije se da tud zrihtat pa bo mogel it
upam da ti bo uspelo nekaj uredit ker to je preveč user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.6.2008 18:42:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
8.6.2008 19:17:04   
Anonimen
Joj, dobra si ženska,da to prenašaš. Čez dan je z ljubico,potem pa pride spat v vašo hišo. A tvoja starša nič ne rečeta? Jima je vseeno,da njuna hčerka trpi?? Sej razumem,da je to med vama,sam vseeno bi ti ga lahko pomagala sterat ven iz vaše hiše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
8.6.2008 21:19:23   
mateyka
zamenji klučavnico pred vikendom in prosi bratrance da prespijo pri vas za vikend. če bo težil, naj ga zbutajo k vola.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
8.6.2008 21:29:24   
Blejka26
res najbolš da mu spakiraš stvari in zamenjaš ključavnico-že zaradi otroka.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
8.6.2008 23:02:02   
Anonimen
in ti jokaš za takega dedca? Ni vreden solz, res neuser posted image . In ni vreden tebe. Zlorablja tebe in posredno tvojega otroka. Ne bi o tem, da bi ga osebno brcnila skozi vrata, ker me bodo nekatere RR-ovke požrle ampak se pa verjetno strinjamo, da s takim človekom v isti hiši nimaš kaj početi.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
8.6.2008 23:19:33   
ZmajTolovaj
Rekel je da ni šans dotečas kaj ga ne izplačam


Izplačaš KAJ? A je kaj njegovega? Je on kaj prispeval?
Pokaj kufre pa sayonara.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 6:43:44   
srki
Zgodbe se nekako ne spomnim, ampak, ne ceniš se dovolj. že to, da živita pri TVOJIH starših, pa da si ti pokala iz TVOJE sobe, kjer je TVOJ računalnik, pa si ne upaš za računalnik vsest. Uf ja, jaz bi tudi s takim užitkom poleg njega spala, z mislijo, da natepava drugo. Kaj si pa predstavlja. In res, je kaj prispeval, da ga izplačaš?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 8:03:07   
Anonimen
Jest se tudi ne spomnim kaj je bilo na stvari ampak na podlagi prebranega ... je čas za galamo!

Če lastništvo ni napisano na tebe oz. na vaju, nima pravice zahtevati nikakršnega izplačila (mimogrede - ali sta poročena?).

Daj, daj. Tudi pakirat mu ni treba cunj. Samo nagoni vse na dvorišče, če jih ne bo hotel odpeljati pokliči karitas, oni jih bodo z veseljem vzeli.

In tako kot so rekle predhodnice - spravi se skupaj, bodi močna zase in za svojega otroka, ne dovoli takemu izmečku, da ti vzame dostojanstvo.


(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 8:36:50   
Anonimen
Ajoj, ti  si tista, kateri je rekel, da imaš preveč strij, a ne?

Ma, glej, spakiraj mu stvari, daj jih na dvorišče pred vrata in potem si vzemi čas zase. Sicer pa, saj ima ljubico, pa k njej naj gre, če mu je že tako draga.
In v končni fazi, imej se toliko rada, da boš videla, da te ta osel ni vreden. Zaslužiš si veliko več in lepšega.

Pa tvoji starši nič ne rečejo? Moji bi ga lastnoročno zabrisali skozi vrata. Navsezadnje oba uživata gostoljubje v njuni lastnini. Itak navsezadnje pa se morata vidva zmenit.

(odgovor članu mihi55)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 9:03:05   
snake
vržiga ven že enkrat sem jezna nate ker si uničuješ življenje. bi lahko naredila konec že zdavnaj.......dejmo

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 9:56:06   
mihi55
Ja hiša je tretjina po očetovi strani napisana name. Poročena nisva je pa 10 let tukaj.

Računalnik sva kupla skupaj vsak pol, avto isto, in otroško sobo sva kupla. Drugo je blo narejeno, ker so naredili moji starši.

Ampak on želi teh 10 let izplačanih na roko keš. Sem rekla naj pela vse kar hoče (računalnik, TV,... in še avto, bom jaz že dobla neki starega in poceni dotečas kaj si nebom mogla kupit boljšega; aja avto je pisan na mene), ampak ne on bi keš, ker ve da ga nimam.

Moja mama ve da sma skregana, to je pa tudi vse. Neve niti da spim v drugi sobi. Pred njegovimi se dela kot da je vse vredu, ampak da imam jaz skos neko delo doma in nemorem prituser posted image

Vem pa tudi da ta ženska ki jo ima zaj (nisem je še vidla), nemore bit preveč pametna če ve da ima on družino, živi pri meni in se vrača sem spatuser posted image

Mislim da bo še ta teden imel kufre pred vrati, pa če mi poči srceuser posted image user posted image

Najhuje je ker sploh spat nemorem, sem kot mesečnik, zjutraj vztanem bolj zmatrana kot sem večer.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 9:58:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mihi55

Ja hiša je tretjina po očetovi strani napisana name. Poročena nisva je pa 10 let tukaj.

Računalnik sva kupla skupaj vsak pol, avto isto, in otroško sobo sva kupla. Drugo je blo narejeno, ker so naredili moji starši.

Ampak on želi teh 10 let izplačanih na roko keš. Sem rekla naj pela vse kar hoče (računalnik, TV,... in še avto, bom jaz že dobla neki starega in poceni dotečas kaj si nebom mogla kupit boljšega; aja avto je pisan na mene), ampak ne on bi keš, ker ve da ga nimam.

Moja mama ve da sma skregana, to je pa tudi vse. Neve niti da spim v drugi sobi. Pred njegovimi se dela kot da je vse vredu, ampak da imam jaz skos neko delo doma in nemorem prituser posted image

Vem pa tudi da ta ženska ki jo ima zaj (nisem je še vidla), nemore bit preveč pametna če ve da ima on družino, živi pri meni in se vrača sem spatuser posted image

Mislim da bo še ta teden imel kufre pred vrati, pa če mi poči srceuser posted image user posted image

Najhuje je ker sploh spat nemorem, sem kot mesečnik, zjutraj vztanem bolj zmatrana kot sem večer.



O, Marija, starše imaš takole pri roki, pa ne, da bi se mami malo zaupala? jaz bi najprej k njej tekla, če drugače ne, bi ga pa oče lastnoročno vrgel skoz vrata. Da bi se nam taka gamad zavlekla v hišo, ne, to pa ne. user posted image

(odgovor članu mihi55)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 10:00:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mihi55

Ja hiša je tretjina po očetovi strani napisana name. Poročena nisva je pa 10 let tukaj.

Računalnik sva kupla skupaj vsak pol, avto isto, in otroško sobo sva kupla. Drugo je blo narejeno, ker so naredili moji starši.

Ampak on želi teh 10 let izplačanih na roko keš. Sem rekla naj pela vse kar hoče (računalnik, TV,... in še avto, bom jaz že dobla neki starega in poceni dotečas kaj si nebom mogla kupit boljšega; aja avto je pisan na mene), ampak ne on bi keš, ker ve da ga nimam.

Moja mama ve da sma skregana, to je pa tudi vse. Neve niti da spim v drugi sobi. Pred njegovimi se dela kot da je vse vredu, ampak da imam jaz skos neko delo doma in nemorem prituser posted image

Vem pa tudi da ta ženska ki jo ima zaj (nisem je še vidla), nemore bit preveč pametna če ve da ima on družino, živi pri meni in se vrača sem spatuser posted image

Mislim da bo še ta teden imel kufre pred vrati, pa če mi poči srceuser posted image user posted image

Najhuje je ker sploh spat nemorem, sem kot mesečnik, zjutraj vztanem bolj zmatrana kot sem večer.



O, Marija, starše imaš takole pri roki, pa ne, da bi se mami malo zaupala? jaz bi najprej k njej tekla, če drugače ne, bi ga pa oče lastnoročno vrgel skoz vrata. Da bi se nam taka gamad zavlekla v hišo, ne, to pa ne. user posted image


Pri nas bi to kar naša mama zrihtala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 10:06:47   
Anonimen
Mihi kar se izplačila tiče se obrni na pravnika TAKOJ ZDAJ !!!. Brez zajebancije. Ne govori tako "naj vzame vse itd.". Prasec nemarni bo dejansko pobral vse, pa še okrog te bo prinesel.

Poskrbi za sodno prepoved približevanja, zahtevaj skrbništvo nad sinom, navedi konkretne razloge za to (ali imaš morda dokaze da ima drugo?). Situacije se loti sistematično, temeljito, predvsem pa s pravno podlago.
Pa naj se j-e-b-e.


(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 10:08:12   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Mihi kar se izplačila tiče se obrni na pravnika TAKOJ ZDAJ !!!. Brez zajebancije. Ne govori tako "naj vzame vse itd.". Prasec nemarni bo dejansko pobral vse, pa še okrog te bo prinesel.

Poskrbi za sodno prepoved približevanja, zahtevaj skrbništvo nad sinom, navedi konkretne razloge za to (ali imaš morda dokaze da ima drugo?). Situacije se loti sistematično, temeljito, predvsem pa s pravno podlago.
Pa naj se j-e-b-e.




Ja, to bo zate najboljše. Pa dedca se res čim prej reši. Majko milu kaki izmečki živijo na tem svetu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 10:13:51   
Anonimen
Ampak on želi teh 10 let izplačanih na roko keš


Aja pa še to - če on nima dokazov (pri notarju overjenih seveda), da je v hišo materialno vlagal teh 10 let, mu ne pripada a ma NIČ.

(odgovor članu mihi55)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 10:46:06   
sinnerka
njaPH
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ampak on želi teh 10 let izplačanih na roko keš


Aja pa še to - če on nima dokazov (pri notarju overjenih seveda), da je v hišo materialno vlagal teh 10 let, mu ne pripada a ma NIČ.


to pa je res vem iz lastnih izkušenj ko sta moja dva šla narazen


mihi daj se malo mami zaupaj boš videla da ti bo lažje pri srcu in neboš sama s tem naredi to za svojo dušo
pa tudi lažje ti bo ker boš videla da ti stoji nekdo ob strani pa čeprav je tvoja mama

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 11:56:04   
jernejav
zakaj enostavno ne spakiraš njegovih stvari ko ga nebo doma zamenjaš ključavnico in stvari pred vrata postaviš


Naj ti z računi dokazuje koliko je vložil v teh 10 letih v hišo. Brez tega ti pa nič ne more zahtevati.
Zaupaj se staršem in ga spodi iz hiše.
Zaživi na novo on pa naj gre k lubici.

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 12:24:34   
Minka Pobalinka
Ja hiša je tretjina po očetovi strani napisana name. Poročena nisva je pa 10 let tukaj.

Računalnik sva kupla skupaj vsak pol, avto isto, in otroško sobo sva kupla. Drugo je blo narejeno, ker so naredili moji starši.

Ampak on želi teh 10 let izplačanih na roko keš. Sem rekla naj pela vse kar hoče (računalnik, TV,... in še avto, bom jaz že dobla neki starega in poceni dotečas kaj si nebom mogla kupit boljšega; aja avto je pisan na mene), ampak ne on bi keš, ker ve da ga nimam.


Nisem brala vsega ampak.. ven ga brcni, zamenjaj ključavnico. Če bo pa še kaj piskal mu pa povej, da mu lahko zaračunaš najemnino za 10 let vnazaj, pa bo videl kdo bo komu kaj plačal. Ke po tem kar si napisala se pri vama NIČ ne deli.. idiot

(odgovor članu mihi55)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 12:35:42   
emaa
Za 10 let življenja v hiši tvojih staršev mu nisi dolžna nič, kvečejmu mu tvoji starši lahko račun za najemnino izstavijo. Deli se le vlaganja, torej avto, računalnik, otroška soba. Če je tak zanikrn oče, da bo svojega otroka prikrajšal, si zasluži, da ga na sodišču obereš do spodnjih gat. Ti pa res pojdi do pravnika, uredi preživnino  njegovo izselitev, obiskovanje otroka. Staršem pa povej, le zakaj bi skrivala, s tem ga še podpiraš pri njegovih dejanjih. 

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: evo moja zgodba - nadaljevanje
9.6.2008 12:42:29   
angel_rebelde
Mihi, prvo kot prvo POVEJ svojim staršem!! Lažje ti bo. Jaz sem tudi skrivala, da me bivši pretepa, ko sem jima povedala nazadnje, da me je spet udaril na javnem celo, ga je oče lastoročno ven vrgel, mu nametal njegove stvari ven. Verjemi, če ne bosta starša nič kaj ukrepala, vseeno, lažje ti bo, ker bosta vedela in ti bosta lahko pomagala.

Drugo kot drugo - norc zblojeni NIMA pravice zahtevati popolnoma NIČ!!! Kvečjemu lahko ti zahtevaš, da ti vrne za 10 letno najemnino..
Najbolj se mi pa tukaj smili otrok, ki mora to prenašati user posted image Ženska, postavi se zase!!!!!!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?