|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 13:55:21   
TIA22
Nekaj me zanimauser posted image
Moj prijatelj ima otroka in se je z žensko razšel. Rad bi imel vsakodneven stik z otrokom, ampak mu ona to vsakodnevno preprečuje! Pred otrokom ( star je 20 mesecev) ga zmerja in mu otroka dobesedno trga iz rok, ko onadva želita na sprehod! Povedala mu je da bo poskrbela zato, da nebo imel nobene pravice do stikov in večkrat kliče policijo, če se on pojavi tam! Ona predlaga da stikov sploh nebi bilo. Zdaj pa nevem ali je to hudobija, ker si je on dobil drugo žensko, ali pa je res tako zaščitniška! Pa ji je on predlagal, da pa naj gre na sprehod z njima, da bo videla da se z otrokom super štekata, pa ona vztraja da to pač ne!On vsakodnevno hodi k otroku, ampak ona otroka zapre v sobo in mu ga ne dovoli videti, dokler nimata "črno na belem" urejeno glede stikov. Zdaj se dogovarjata preko socialne ampak ona ne popusti niti malo! On pa bi rad imel vsakodnevne stike, pa čez kak vikend bi jo imel, ampak nevem kako naj to uspelo, prepričati njo.  Jaz mu enostavno ne znam več svetovati. Nje ne poznam dobro, samo po njegovem pripovedovanju. Naj povem, da on ne reče kake slabe besede zanjo, samo glčede stikov. kako mu naj pomagam?user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:05:47   
ThinkPink
Zdaj pa nevem ali je to hudobija, ker si je on dobil drugo žensko, ali pa je res tako zaščitniška!


Mislim, da je kar hudobija in ljubosumje na drugo žensko, saj zaščitniška mati se ne obnaša tako. Pred čim pa bi ga naj zaščitila? Pred lastnim očetom, ki ima otroka rad? Naj ga raje zaščiti pred svojimi izbruhi in jezo.

Bogi otrok...user posted image  


(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:06:22   
bodoča
Po moje je to čista zloba in hudobija, ne pa da je zaščitniška. Kako mu pomagat pa nimam pojma.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:07:27   
ThinkPink
Aja, pomagaš pa mu skoraj težko drugače kot da mu nudiš ramo in kakšen "babji" nasvet, kako prepričati partnerko, da mu otroka zaupa, saj je konec koncev tudi njegov otrok, ne samo njen.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:08:29   
angel_rebelde
Iz čiste hudobije! Preko bogega otroka ( ki ni nič kriv ) se mu maščuje.. user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:18:08   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Iz čiste hudobije! Preko bogega otroka ( ki ni nič kriv ) se mu maščuje.. user posted image


se podpišem pod tole.  Žalostno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:21:04   
urška
na žalost je hudobija, ampak če je ločitev še sveža zadeva, in sploh če je posredi druga ženska, je to čisto pričakovana reakcija. ne rečem pravilna, ampak pričakovana.

tvoj prijatelj ji naj da malo prostora. pa naj pride vsak drugi dan, recimo. valda, on otroka pogreša. saj to je razumljivo. ampak bivša mora pač prebolet zadevo. ker ona zdaj vidi situacijo drgače kot on. in če on ni nek pijanec, drogeraš ali nasilnež, bo tudi ona spoznala, da če stike preprečuje, ne dela nič dobrega otroku s tem. še vsaka je.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:24:43   
TIA22
Vse kar ste napisale sem tudi jaz rekla, pa je ne more prepričati za nič na svetu. Pravi, da bo ugrabil otroka, če ga bo odpeljal na sprehod, čeprav NIKOLI ni bilo nič nakazano v tej smeri! Pravi, da on ne dela v dobro otroka, ker ga hoče vsak dan videti, da ga zmede s tem. Da otrok čuti napetost med njima! Pa p.m., kak nebi čutil, če ga dobesedno trga od njega stran!user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa zakaj  take sploh imajo otroke. Saj pa bi rad čimveč stikov z otrokom, ne pa da ona manipulira z otrokom, pa mu kar pred njim govori da ati pa ju nima rad! Pa to lahko znoriš! Kaj res ne razmišlja da se ji bo njena hudobija vrnila? On bi celo rad skupno skrbništvo, pa ga tak izsiljuje, da sploh več neve kaj naj naredi.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:26:28   
TIA22
Onadva pravzaprav že dolgo nista skupaj, ampak on je bil v vsakodnevnem stiku z otrokom. Ona bi res rada na vsak način preprečila stike. On ne pije, niti ne kadi, ima redno službo, tako, da nevem na kaki podlagi bi lahko preprečila stike. 

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:26:38   
urška
še vseeno predlagam naj se malo umakne. za par dni. pa potem poskusi znova. naj ji da čas, da se malo ohladi.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:28:24   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

On ne pije, niti ne kadi, ima redno službo, tako, da nevem na kaki podlagi bi lahko preprečila stike. 


ne more jih. sej to sama itak ve. pač ne more prenest, da si on ponovno ureja življenje z novo deklico.

ima pa prav, da mora tak otrok imet pri obiskih en red. je res manj zmeden. tudi pri mojemu je bilo tako. in še vedno je.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:38:42   
tehnofil
se je z žensko razšel. Rad bi imel vsakodneven stik z otrokom,

Potem se ne bi smel raziti. user posted image


(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:39:15   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: urška

še vseeno predlagam naj se malo umakne. za par dni. pa potem poskusi znova. naj ji da čas, da se malo ohladi.
Če ga pa ni k otroku, ga pa kliče, če ne misli prit? Po eni strani mu ne dovoli stikov, po drugi strani pa ga kliče, če ga ne bo! Meni deluje malo bolano toleuser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:46:16   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

se je z žensko razšel. Rad bi imel vsakodneven stik z otrokom,

Potem se ne bi smel raziti. user posted image




A potem je bolje da otrok živi v vsakodnevnih prepirih in vpitju med staršema? Ker ima ona višjo izobrazbo kot on je bil vse samo človek ne in to je dobro za otroka????

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 14:56:19   
Meceno
Če bo še naprej takole delala, lahko on dobi otroka, samo posnet bi moral in odnest svojemu odvetniku .

Ženska pa k psihiatru    user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 15:01:59   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Meceno

Če bo še naprej takole delala, lahko on dobi otroka, samo posnet bi moral in odnest svojemu odvetniku .

Ženska pa k psihiatru    user posted image


saj jo je posnel, samo se ne upošteva, ker lahko predložijo kot dokaz samo v primeru da ona privoli v snemanje!

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 15:09:22   
Meceno
Vrjemi, da bodo ugotovili kaj ona počne. Če bi bila jaz na njegovem mestu,bi jokala pred sodniki in vzbujala   resno skrb. Sicer pa se bo otrok slej kot prej branil takšne mame. Upam, da bo otrok preživeluser posted image   brez   posledicuser posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 15:11:23   
Meceno
Mnenje psihologov, psihiatrov, njeno vedenje bo kmalu vidno

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 15:21:40   
Anonimen
Zaščitništvo ali hudobija ni pravo vprašanje? Sprašujem se koliko je normalen moški, ki sebi dovoli takšno matero svojih otrok.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 15:28:52   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Zaščitništvo ali hudobija ni pravo vprašanje? Sprašujem se koliko je normalen moški, ki sebi dovoli takšno matero svojih otrok.

Saj prej ni bila takšna, dokler ni zanosila! Potem pa se je začelo njeno"psihično" stanje slabšati. To pa se že vleče skoraj tri leta, saj pravim-odkar je zanosila. Zdaj pa ko bi rad na novo zaživel, zdaj je pa šele pekel zanj iz njene strani. Bolj ko jo on prosi, bolj je hudobna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 15:51:58   
Anonimen
Obstaja ena klasifikacija ljudi na neumne in hudobne, zle. Tale tipo sigurno ni tole drugo.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 15:52:12   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


Potem se ne bi smel raziti. user posted image




No s tem se strinjam. in točno tako razmišlja tudi ona.

in ko praviš, da ji ni prav če ne pride in da ga kliče, potem pa ji naj predlaga, da bo prihajal, ko ga bo poklicala.
in če res menite, da je ženska za na psihiatrijo, potem ne tolk pljuvat po njej. ker če je psihično bolna, niti ni (čisto) sama kriva za tako obnašanje. potem ji je treba drugač pomagat.

me pa še tole zanima: tia, a ti si od tega očeta prijateljica ali "prijatelica"?

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 15:59:30   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


Potem se ne bi smel raziti. user posted image




No s tem se strinjam. in točno tako razmišlja tudi ona.

in ko praviš, da ji ni prav če ne pride in da ga kliče, potem pa ji naj predlaga, da bo prihajal, ko ga bo poklicala.
in če res menite, da je ženska za na psihiatrijo, potem ne tolk pljuvat po njej. ker če je psihično bolna, niti ni (čisto) sama kriva za tako obnašanje. potem ji je treba drugač pomagat.

me pa še tole zanima: tia, a ti si od tega očeta prijateljica ali "prijatelica"?



Prijateljica! Brez narekovajev! Jaz bi rada pomagala obema, ker bi bilo vsem trem lažje, če si nebi bila starša skozi v laseh. Tudi otročku!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 16:02:18   
urška
sej u bistvu nisem hotla nič slabega, samo zanimalo me je.
če bi rada pomagala obema, potem si sigurno tudi z njo že govorila. in kaj ona pravi?

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zaščitniška ali hudobna?
16.6.2008 16:13:03   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: urška

sej u bistvu nisem hotla nič slabega, samo zanimalo me je.
če bi rada pomagala obema, potem si sigurno tudi z njo že govorila. in kaj ona pravi?



Nisem govorila z njo, ker ona noče z mano! Jaz pa bi rada obe plati slišala, ker mogoče pa le ni tako nedolžno vse skupaj a ne? Je treba obe plati slišati!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?