|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjige za 2,5 letnika
5.7.2008 22:03:31   
renan
Katere knjige prebirate vašim 2,5 letnikom?

Rada bi kupila nekaj knjigic za sina in rabim kakšno priporočilo, da ne vržem stran denarja...

LP in hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Knjige za 2,5 letnika
5.7.2008 22:09:49   
babylove
Takšne z veliko ilustracijami, da z zanimanjem spremlja.

Z Muco copatarico ne moreš zgrešiti.

_____________________________






(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Knjige za 2,5 letnika
5.7.2008 22:14:30   
lex
Pri nas je bil takrat zakon Nodi, ker je celo risan kot risanka. Potem pa veliko knjig ima založba Epta in so meni ful všeč. pa kakšne kartonke (kjer je malo teksta in se zraven odpirajo okenca) ene take so o Slončku Ferdinadu ima jih baby center. Naj bodo bolj kratke z veliko ilustracijami. Naš 3,5 letnik pa od zime že uspe poslušat bolj daljša besedila.
Pa kravica Katka je tud lušna.

Jaz zelo rada kupim otroške knjige poleg časopisa ko je akcija, ker so veliko bolj ugodne

< Sporočilo je popravil lex -- 5.7.2008 22:18:22 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Knjige za 2,5 letnika
5.7.2008 22:28:32   
Vrtnica79
Pa tista knjiga je tudi fina, ko je ura na sredini. Naša jo je imela zelo rada, pa še trdne platnice ima.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Knjige za 2,5 letnika
5.7.2008 22:58:16   
cuma
Naša 2,5 letnica je trenutno zelo navdušena nad zbirko drobižki (Muha Malka, Čmrlj Brundek, Bolha Beti, Čebela Adela ....),Janijem Nanijem, Pedenjpedom, Nodijem, Frančkom, Pikijem (zgodbe za lahko noč), Nino .... user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Knjige za 2,5 letnika
6.7.2008 9:05:46   
renan
Mi lahko še napišete v katerih knjigarnah se dobijo navedene knjige? MK ali DZS, ali kaj drugega?

< Sporočilo je popravil renan -- 6.7.2008 9:07:41 >

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Knjige za 2,5 letnika
6.7.2008 9:07:17   
renan
Jaz zelo rada kupim otroške knjige poleg časopisa ko je akcija, ker so veliko bolj ugodne


To je pri nas bolj težko izvedljivo, ker trenutno ne živimo v slo.user posted image

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Knjige za 2,5 letnika
6.7.2008 9:12:19   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: renan

Katere knjige prebirate vašim 2,5 letnikom?

Rada bi kupila nekaj knjigic za sina in rabim kakšno priporočilo, da ne vržem stran denarja...

LP in hvalauser posted image



Meni so božansko lepe in naš jih obožuje tele knjigice o Zajčku Feliksu. Sicer naš je še malo premali in neučakan, tako da jo nikoli ne uspemo prebrati v enem kosu, vendar za 2,5letnika pa so pomojem fenomenalne.
PA tistia tadebela knjiga s trdimi listi, Nekoč je bilo... najlepše pravljice od Tonya Wolfa je tudi super. Sploh ker je na način kartonke, zgodbic je pa not ulala, od Rdeče kapice pa tja do Aladina itd... stane pa nekje okoli 20€ v DZSju in je res vredna svojega denarja, tudi po vzdržljivostiuser posted image
Jaz mu tudi rada vzamem te velike leksikone (kartonaste) o živalih, strojih, rastlinah, telesu.
Prav tako imamo eno fino knjigo Moje telo, tudi kartonka, zloženka, pa res je lepo zraven napisano in mali kar povezuje stvari, pa sam odkriva.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?