|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopanje za vodo in elektriko DA ali NE Kakšno...
19.7.2008 8:09:36   
PikicaStonoga
Rabim nasvet. Danes je lepo vreme, jutri zvečer in ponedeljek napovedan dež. Nam se pa mudi in moramo skopat za vodo in elektriko, da jo pripeljemo na parcelo. Kaj nam je storiti? Če ne bomo zdaj, nas lahko čas povozi in klet ne bo gotova do konca julija (danes začnejo zidat) in ne bomo mogli na dopust 1. avgusta. A je varianta da skopljemo rove pa jih nekak pokrijemo s polivinilom in deskami? Bi potem manj vode noter teklo in bi se manj usipalo, če bi se sploh? Kaj vi misite? Bo jutri zvečer in ponoči pa v ponedeljek fejst deževalo (okolica Domžal)? user posted image  Saj vem, da niste vremenoslovci, pa vseeno ...saj odločila sem bova sama, samo, mogoče bo malo lažje ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopanje za vodo in elektriko DA ali NE Ka...
19.7.2008 9:12:12   
TRIŠ
Skopljite .Ne boste ne prvi ne zadnji.Na vreme se pa itak ne moreš več zanest.user posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopanje za vodo in elektriko DA ali NE Ka...
19.7.2008 9:52:51   
PikicaStonoga
;) Uf ja sem se vmes že odločila, da bomo kopali, pa so zidarji uhgotovili, da so nam včeraj 10 palet napačnijh kvadrov pripeljali. Za pop....! Zdej morm najprej to rešit, da mi še danes zamenjajo kvadre, ne morme prej ceste kopat! :(

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopanje za vodo in elektriko DA ali NE Ka...
22.7.2008 13:05:17   
Dadi
Eh ja tole vreme...tudi nam ga malo sračka. Prejšnji teden so nam dokončali izklop pa se jim je spet malo zemlje nazaj zrušlo ob deževju, tko da bodo danes spet kopali...no upam da so že.:) Upam da se bo kej popravilo tole vremenovje....Kje je poletje....

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopanje za vodo in elektriko DA ali NE Ka...
22.7.2008 15:19:41   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga
... vreme, jutri zvečer in ponedeljek napovedan dež. ...Bo jutri zvečer in ponoči pa v ponedeljek fejst deževalo (okolica Domžal)?

http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in%20podatki/aladin/AW00_oblpad_012.htm

Je kar natančna napoved padavin za naslednji dan.

Drugače pa imaš o vremenu
http://povezave.kopa.si/

Sam sem si pri gradnji  s tem kar precej pomagal. user posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopanje za vodo in elektriko DA ali NE Ka...
22.7.2008 20:51:24   
PikicaStonoga
UTRUJENA OD 11 urnega "dela" na parceli sem vseeno prišla malo pogledat sem! :) "Delo" je v narekovajih, ker sem nosečka in bolk kot karkoli drugega nadzornica in šefica user posted image , samo utrujena sem pa vseeno lahko a ne user posted image
NO, da vam povem, da sem danes ful srečna - v soboto sem se kljub slabi napovedi odločila za izkop!!! Tako da smo včeraj priklopili vodo, danes položili vse cevi za elektriko in je že vse razen ene luknje, ki jo pa elektro jutri zjutraj rabi za priklop že nazaj zasuto. user posted image Bravo mi! Zdaj pa samo še malo lepega vremena, da naš zidarji končajo zidanje in prvo ploščo. 1. avgusta planiramo dopust in mora bit gotovo! :) DRŽITE PESTI!
tehnofil hvala za linke o vremenu, upam, da bo kaj držalo!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?