|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   striptiz
18.7.2008 10:32:35   
Anonimen
Možu za zvečer pripravljam striptiz, pa me zanima, če ima kater link od tiste pesmi ob kateri dekleta na filmih vedno plešejo striptiz. Ne vem pa od katerega izvajalca je, zato mi jo je še toliko težje poiskati.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: striptiz
18.7.2008 11:36:12   
čipka
a misliš uno?     ...baby take off you`re dress....   ...take off you`re shoes..   ...you can leave you`re hat on...you give me reason to live... ....lalalalala...   hehe    men se tut ta dopade, izvajalca se pa ne morem spomnt...vem da je en star, majhen, golubučen, pa z rokami maha ko poje..user posted image   ...če maš e-mule al pa kej tazga lahk dol snameš...   ...al pa na googlu poglej..hehe

Pa fajn pleš donsuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: striptiz
18.7.2008 11:43:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

a misliš uno?     ...baby take off you`re dress....   ...take off you`re shoes..   ...you can leave you`re hat on...you give me reason to live... ....lalalalala...   hehe    men se tut ta dopade, izvajalca se pa ne morem spomnt...vem da je en star, majhen, golubučen, pa z rokami maha ko poje..user posted image   ...če maš e-mule al pa kej tazga lahk dol snameš...   ...al pa na googlu poglej..hehe

Pa fajn pleš donsuser posted image



Ja tole mislim. Drugače pa, saj bi potegnila dol z računalnika, a ne znam ne naslova ne izvajalca.

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: striptiz
18.7.2008 11:45:01   
ronja
Ne vem, na katero se pleče v filmih, ta, ki jo omenja je pa You can leave your hat on od Joe Cocer-ja.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: striptiz
18.7.2008 11:46:14   
čipka
Joe Cocer


ta je ja....ne vem al se napiše Joe Cocker al Joe Cocer

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: striptiz
18.7.2008 11:49:23   
baguSka
http://www.youtube.com/watch?v=YIbyXnXtB7g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: striptiz
18.7.2008 12:02:29   
puncica
uh tud jaz pripravljam nekaj takega ampak ne vem če mi bo uspelo uresničit, otroc ovirajo projektuser posted image Dobr pleš user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: striptiz
18.7.2008 12:10:08   
ronja
Pardon, Cocker, seveda.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: striptiz
18.7.2008 12:44:07   
silvya
Ma ni važna muzika, glavno da boš dobro plesala. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: striptiz
18.7.2008 13:07:45   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

uh tud jaz pripravljam nekaj takega ampak ne vem če mi bo uspelo uresničit, otroc ovirajo projektuser posted image Dobr pleš user posted image user posted image


Ja, to je pogosta "težava" pri takem projektu. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: striptiz
18.7.2008 13:10:24   
Anonimen
Tudi jaz imam otroka, pa me to ne bo oviralo. Saj otroci ponoči spijo, a ne? Če pa ne jih pa dajte za kakšen dan v varstvo starim staršem in prpravite npr. partnerju darilo za rojstni dan. Gotovo bo navdušen. o uspehu pri nas pa poročam jutri.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: striptiz
18.7.2008 13:12:18   
baguSka
Saj otroci ponoči spijo, a ne?


ja verjetno res... vsaj dokler ne zacnes plesat od bucni glasbi... in dokler ne zacnes strastno sexat... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: striptiz
18.7.2008 13:13:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Saj otroci ponoči spijo, a ne?


ja verjetno res... vsaj dokler ne zacnes plesat od bucni glasbi... in dokler ne zacnes strastno sexat... user posted image


user posted image user posted image user posted image  Ne, ne, naš spi tudi ob najhujšem grmenju zunaj.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: striptiz
18.7.2008 13:15:18   
baguSka
Ne, ne, naš spi tudi ob najhujšem grmenju zunaj.


ja, pomoje niso glih vsi taki....!? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: striptiz
18.7.2008 13:31:49   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tudi jaz imam otroka, pa me to ne bo oviralo. Saj otroci ponoči spijo, a ne? Če pa ne jih pa dajte za kakšen dan v varstvo starim staršem in prpravite npr. partnerju darilo za rojstni dan. Gotovo bo navdušen. o uspehu pri nas pa poročam jutri.


Hja seveda, spijo ampak ne ob glasbi, no vsaj moji ne, mah nekaj bomo že uštimal, mam itak še 14 dni cajta za razmislt. Ti pa seveda poročaj.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: striptiz
18.7.2008 13:37:16   
baguSka
mam itak še 14 dni cajta za razmislt


aja to vi tko, na tempo... user posted image  a ni boljs sproti in spontano, ko je priloznost in volja!?user posted image  vcasih je fino se sam sebe presenetit...

ce so otroci tok manjkrat sevede... ampak kdaj pa kdaj je pa verjetno vseeno prilka!? sej ni nujno da je to vsak dan... user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: striptiz
18.7.2008 13:46:43   
Anonimen
Saj, če bi bilo vsak dan bi postalo brez veze, jaz pa bi postala profesionalna striptizeta.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: striptiz
18.7.2008 13:51:15   
lenika
Zanimivo, zanimivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: striptiz
18.7.2008 14:00:39   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mam itak še 14 dni cajta za razmislt


...a ni boljs sproti in spontano, ko je priloznost in volja!?user posted image  vcasih je fino se sam sebe presenetit...

ce so otroci tok manjkrat sevede... ampak kdaj pa kdaj je pa verjetno vseeno prilka!? sej ni nujno da je to vsak dan... user posted image


uh se vidi da nimaš otrok user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: striptiz
18.7.2008 14:06:18   
baguSka
uh se vidi da nimaš otrok


jah seveda se... ampak poznam primere, ki jim tudi otroci niso ovira... in jaz glih tko upam da mi ne bojo... se pa cist dobro zavedam, da je vse mozno... nikoli ne reci nikoli... ;)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: striptiz
18.7.2008 15:15:16   
FLASK_A
moj otrok tut spi ob grmenju, če si dava pa mal bl orenk lupčka, se pa takoj začne premetavatuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: striptiz
18.7.2008 15:25:43   
srki
Sam da ne boš tok štorasta, kot una iz filma Resnične lažiuser posted image user posted image .

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: striptiz
18.7.2008 22:48:41   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Sam da ne boš tok štorasta, kot una iz filma Resnične lažiuser posted image user posted image .

user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: striptiz
19.7.2008 10:08:32   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

moj otrok tut spi ob grmenju, če si dava pa mal bl orenk lupčka, se pa takoj začne premetavatuser posted image user posted image


Flaška, najina user posted image je ista! Samo da se še zbudi in začne jokat, če je takoj ne prideva pocartat, user posted image ! Nima veze, a sva čist tiha, al en ali drugi sam čisto potihem zastoka, ona takoj ve, kdaj je treba zatežit... Sva z lubijem ugotavljala, da je to evolucijsko - skrbijo, da bi bilo čim manj bratcev in sestrc, ki so največja konkurencauser posted image . Zato pa verjetno po 1. porodu hitreje zanosiš, da se malo izravna, sicer ne bi bilo nobenega več...
Podnevi pa najina tamala tak malo spi, da bi lahko ene pol striptiza odplesala, pol bi  se pa zbudila za grand finale...

Tak  da dam jaz punčici kar prav - spontanost user posted image zeloooo ovirajo... Tak da baguška, ne mej previsokih pričakovanj, ker boš razočarana! Mogoče bo sicer tvoje dete spalo, ampak ni pa glih za računat...

anonimna, ti pa hvali boga, da ti dete ponoči spi, tudi če striptiz plešeš! To je redek daruser posted image

Pri nama bo striptiz še malo počakal, ker trenutno niti stat ne smem niti ne morem prav dolgo, sploh bi bilo pa to zdaj zelo kruto - kot da bi mu dala pečenko sam za povohat... Ko pa se losava tehle prepovedi, pa verjetno nekaj časa ne bo časa za striptiz, ker bova po moje kar potrgala obleke doluser posted image .

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: striptiz
19.7.2008 11:25:10   
čipka
in anonimna?

Si odplesala včeri zvečer striptiz?  Kako je blo?


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?