|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še kdo?
1.3.2005 17:39:57   
petra2
Moj sinko je zbolel za rakom. :( smo na začetku kemoterapije. Je kdo tukaj, ki ima enak problem kot mi?
lp, p.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   še kdo?
1.3.2005 18:03:57   
Anonimen
Ojoj, Petra, želim vam, da bi bilo to zdravljenje čimhitreje za vami. Hotela sem ti poedati samo to, da poznam eno punco, katere hčerkici so pri dveh letih odkrili tumor na ledvički. Šli so skozi vse zdravljenje, z operacijo vred. Danes je punčka stara kakšnih 6 let in nima nobenih posledic. Srčno upam, da bo tudi pri vas tako.

(odgovor članu petra2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   še kdo?
1.3.2005 18:09:15   
frutka_
Petra zelo mi je hudo. Verjamem, da bo sinek ozdravel, otroci so zelo žilavi in pogumni v takih stvareh.

Tudi jaz poznam podoben primer, ko se enega fantka uspešno pozdravili...

Uspelo vam bo, ker druge poti ni!!!
Javi kako se bo odvijalo zdravljenje, če boš le imela čas...

Misli pozitivno in verjemi v uspeh pediatrov!

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   še kdo?
1.3.2005 18:10:57   
erika
koliko pa je star tvoj sinko.

Si pomislila na alternativno zadrvljenje.


Upam, da bo vse O.K.

Tamara

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   še kdo?
1.3.2005 18:15:09   
india
Hojla!
No, to je res žalostna novica, kakšno obliko raka pa ima?

V soseščini imamo fanta, ki ima sedaj že 20 let, kot majhen otrok pa je imel raka in so ga uspešno pozdravili.

Upam, da bo tudi pri vas tako, pošiljam ti šopek :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: in mnogo energije!

Drži se in javi, kako se odvija zdravljenje!

Lep pozdrav, Miška:miska:

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   še kdo?
1.3.2005 19:12:56   
Nogavička
Držim pesti, da se čimprej pozdravi.:rozica:

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   še kdo?
1.3.2005 19:24:06   
Pi-kica 1
eno :rozica: za pogum in moč, ki jo boš še kako potrebovala!

LP

Pi-kica

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   še kdo?
1.3.2005 19:26:40   
puncica
Tudi jaz močno močno držim pesti da bi fantek čim prej ozdravel:bravo::bravo::bravo: Pa poročaj kako poteka zdravljenje.

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   še kdo?
1.3.2005 20:14:39   
nejcko
Draga Petra,
tvojemu sinku želim, da bi se z vsemi močmi kar najmočneje uprl bolezni in jo na koncu tudi premagal.

Poznam dva primera: moja soseda je pri 4-ih letih dobila tumor na možganih - danes je zdrava 27-letnica.
Hčerka moje sestrične je tudi pri 4-ih letih zbolela za levkemijo in je danes zdrava 16-letnica.


Držim pesti.... VSO SREČO!!!!

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   še kdo?
1.3.2005 20:41:53   
Pia73
Pomagati ti žal ne znam,...

Lahko pa sočustvujem s teboj,...

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   še kdo?
1.3.2005 22:35:58   
Adelina
Tudi jaz želim, da bi bilo zdravljenje uspešno in čim hitrejše! Pa še eno rožico za srečo.:rozica:

(odgovor članu petra2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?