|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tipski načrt
8.8.2008 10:19:40   
Saša27
No, mi2 sva prišla do te faze, ko je potrebno iskati papirje za gradnjo hiše
(čakala sva na rešitev problema parcele). Pred pol leta sem klicala v neko gradbeno podjetje v MB, če lahko kupim pri njih tipski načrt hiše, ki nama je res zelo všeč, pa so rekli, da ni nobenih ovir za to. No sedaj, ko je res prišel ta trenutek, ko bi mi2 kupila načrt so si pa premisliliuser posted image . Rekli so, da lahko dobiva načrt le če se odločiva za njihov tip gradnje (masivna gradnja), mi2 pa bi klasično gradnjo. Res ena velika štalauser posted image . No kako pa sedaj naprej??? Malo sva premišljevala, da bi dala delat načrt takšne hiše, pa nimava osnovnega pojma, koliko bi naju tak načrt stal??? Tisti, ki ste dali delat načrt se mi prosim javite, koliko vas je to stalo, da dobim vsaj malo predstave kako in kaj. Hiška ima cca 140 m2, imava pa tlorisni načrt, ki sva ga dobila na netu, se pravi m2 prostorov,...

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tipski načrt
8.8.2008 12:16:25   
travica
nama so tudi eno marlesko v klasično gradnjo prerisali. Cena je bila pred tremi leti cca 2100 €. Je pa bilo tak.. brez računa, ker razni PINi in podobni so bili za duplo ceno. Če želiš ti lahko kontakt na ZS pošljem.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tipski načrt
8.8.2008 17:27:26   
Saša27
Lepo prosim, če lahko, pa hvala

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tipski načrt
8.8.2008 17:53:44   
lex
Midva sva vzela tipski načrt, ki je imel predviden Ytong siporeks 40 za zidanje. Midva zidava iz Porotherma 30. tipski načrt je zato, ker oni potem nič ne spreminjajo ampak hišo vrišejo v vajin geodetski posnetek, in jo obrnejo tako, da paše po lokacijski informaciji (to si pridobita najprej, da vidita če vama ta hiša sploh gre not - stranice hiše, oblika hiše,... gradbena linija,....). vsaka sprememba nekaj stane. tako sva midva vrgla ven nosilno steno in potem nama je nadzorni izračunal preklade, pa drug gradbeni material sva vzela, pa peč ne bo plinska. Vsaka spremembica bi naju prišla 600€, tud če bi samo dimnik izbrisali. 

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tipski načrt
8.8.2008 21:03:12   
Pikec
Sploh ne bom komentirala.

Šparate čist na napačnem koncu.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tipski načrt
9.8.2008 9:32:49   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Sploh ne bom komentirala.

Šparate čist na napačnem koncu.


Ne, ne Pikec, mi2 sva se odločila za to hišo, samo zanima naju koliko pride načrt, če ga daš delat!

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tipski načrt
9.8.2008 16:16:27   
travica
sem preverila in popravljam ceno: bila je 2600 € in najnižja med 6 ponudbami
hiša že stoji, vse funkcionira in z načrtom bila zelo zadovoljna (takaltak sva mi2 natančno definirala kako naj bo)

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tipski načrt
12.8.2008 10:16:32   
Poka
Midva sva dala delat načrt na osnovi enega že narejenega, z nekaj spremembami, ki sva jih želela. Načrt je zrisal moj, ker je projektant. Dala sva delat enmu arhitektu, za ceno 3500 eurov. To je cena 500 eurov manj, ker sva imela že idejno zasnovo. Ampak so bili veliki problemi, ker arhitekt nekaterih stvari ni znal naredit in izračunat, pa je taka hiša v bistvu že nekje postavljena.

Mi je bilo žal, ker so pri nas v familiji res vsi iz gradbenega področja, pa poznam ful arhitektov in to dobrih, ki bi nam tudi naredili poceni. Izbrala sva pa klasičen način gradnje ravno zato, ker je moj naredil že ogromono modernih hiš (iz stekla in aluminija) in so menda neprimerne za bivanje.

Nasvet: dobite res dobrega arhitekta, pa tud če mora sam prerisat (sam ne vem, če bo hotel - to je drug problem).

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tipski načrt
15.8.2008 18:01:33   
*žaži*
Saša ti si s Polzele ne, če se ne motim? Če želiš ti posredujem nekoga zelo dobrega s sprejemljivo ceno....

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tipski načrt
18.8.2008 8:17:47   
Saša27
Ej Žaži, lepo prosim če lahko (da, sem iz Polzele). Sicer sva se že zanimala pri enem arhitektu, pa nama je rekel, da bi vse skupaj (PGD), načrt hiše in načrt za garažo, ki ne bo dosti manjša od hiše prišlo nekje do 5.000 EUR, zdej pa res ne veva, ali je to drago ali ne.

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 18.8.2008 8:18:16 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tipski načrt
18.8.2008 9:12:28   
Poka
Če si pa s Polzele, potem pa jaz tud nekogga dobrega poznam, nama je dal ceno 3900 eur vse skupaj, sam ne vem pa, če je to zato, ker je naš družinski prijatelj in je že nam delal en projekt. Midva sva pol sicer dobila cenejšega, ampak pa res slabšega in nama je sedaj žal. 

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tipski načrt
18.8.2008 11:27:39   
Saša27
No prosim pošlji mi na ZS ime in priimek arhitekta ter telefonsko št. če je možno.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?