|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 9:41:03   
ona
Sem imela nekje neko razlago sanj na internetu,a ne najdem več nič pametnega,zato vas prosim,če katera zna,da mi razloži pomen teh sanj:
Na podstrešju sem našla polno škatlo jabolk-gnilih,v katerih so se zvalile kače.
Ko sem jih zagledala so bile majhne,a so kmalu zrastle in vijugale po podstrešju.Sem jih lovila,a jih nisem mogla ujeti in potem je bilo konec.Je bilo pa enih 10 kač,od teh vse majhne,razen ena je bila ful velika?!user posted image
To je to!user posted image user posted image
Ja,kaj vse človek sanja!user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 10:04:08   
tanaja*
Joj, kakšne sanje user posted image ...

Mislim, da kače pomenija denar, nisem pa sureuser posted image .
Bo kakšna povedala, ki se bolj spozna na to


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 10:38:29   
tejčica
Pa to je mora, ne sanje. Jaz ne bi upala nazaj zaspat!

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 10:45:26   
ona
Tejčica,saj se nisem niti zbudilauser posted image user posted image
Sem se samo zjutraj spomnila kako so bile gnusne kače!user posted image user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 17:39:49   
Stajerka

Jaz imam The encyclopedia of dreams, ki pravi:

zrela jabolka - čas za realizacijo želja
gnila jabolka - brezupna prizadevanja
kača - zlo
mala kača - prijaznost, gostoljubnost do oseb.,ki na skrivaj skušajo zmanjšati možnosti za uspeh

Torej, če povzamem: Predvidevam, da imaš nekaj želja, ki jih boš poskusila uresničiti v bližnji prihodnosti. Vendar ti bodo za hrbtom nasprotovali, ravno tisti, do katerih si prijazna in s katerimi živiš pod skupno streho (podstrešje). V sanjah loviš kače, to pomeni, da se boriš za svoj uspeh. Če bi kače ujela, bi bil končni izid tebi v prid....

Če sem kaj zadela, sporoči.


_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 18:50:04   
Anonimen
Štajerka, a lahko še meni razloziš sanje, ki sem ji danes sanjala?

Sanjala sem mojega 8 let pokojnega dedka, kako je kakal ( sej ne vem kako se naj drugače izrazim), jaz pa sem mu držala eno veliko železno kahlo in je veeeeeliko noter nakakaluser posted image . <pravzaprav je iz njega kar letelo.  Pri tem pa je bil nasmejan, meni je pa bilo neprijetno, ampak sem bila zadovoljna ker sem mu pomagala. Jojojojoj te sanjeuser posted image
A se sploh to da razložit?

(odgovor članu Stajerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 19:05:37   
ona78
Stajerka, še meni prosimuser posted image  user posted image
Jaz sem to noč v sanjah vidla škorpiona user posted image , upam da ni nič groznega!!??

lpuser posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 19:12:43   
puppa
 
Jaz sem pa zadnjič imela res nočno moro. Sem bila tako prestrašena, da sem mogla luč užgat, pa ker sem bila ful utrujena, bi kar nazaj zaspala, pa nisem hotla ker  bi se (so se) sanje kar nadaljevale.
Sem se kar tresla ko sem se prebudila... sem potem spala pri prižgani luči.

Sanjala sem, da smo prišli domov (starši, pa jaz, ), pa je brat sedel na podstrešju, zraven njega pa je ležala teta vsa krvava porezana, prestreljena, in nam začel brat pravit kako so jo (drugi, ne on) mučili... da mu je to sama povedala...

kaj naj bi pa to pomenilo?





(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 19:25:53   
Anonimen
Kače so baje falični simbol user posted image
Mogoče si pa kaj žališ, pa nimaš...ne, ne vem, sam pametna sem mal user posted image

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 21:05:54   
Stajerka
Punce z veseljem bi vam pomagala, pa sem en velik laik user posted image ... Kaj pomenijo vaše sanje lahko le ugibam.

Anonimna, v knjigi ne najdem niti kahle niti kakca user posted image . Videti pokojnega kako živi in se smeji, pa pomeni, da se ti v življenje vmešavajo slabi vplivi, kar lahko vodi v materialno izgubo, če boš padla pod njihove vplive. Po domače rečeno: nekdo ti naklada neumnosti (serje v posodo), mogoče s kakšnimimi finančnimi zadevami user posted image , pa te sanje opozarjajo, da mu ne verjemi!

Ona78, škorpijon te opozarja, da imaš ležnega prijatelja/prijateljico, ki bo v prvi priliki zahrbtno izdal/a tvoje zaupanje.

Puppa, v zvezi s tvojimi sanjami, pa knjiga pravi, da če vidiš sorodnika mrtvega, še ne pomeni, da se mu bo kaj zgodilo. Pravi, da je takšne sanje zelo težko razložiti, zaradi čustvenih vezi in posledično tudi povezane avre (če verjameš ali ne). Prav zaradi slednjega sanje ne opozarjajo tebe ampak tistega o katerem se ti je sanjalo. Baje (po knjigi) se takšne sanje pojavljajo največkrat pred začetkom tožb oziroma odložitev kakšnih obveznosti.

Upam, da me ne boste kamenjale ali sežgaleuser posted image user posted image .....

_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
6.5.2006 21:09:57   
ona78
IZVIRNO SPOROČILO: Stajerka



Ona78, škorpijon te opozarja, da imaš ležnega prijatelja/prijateljico, ki bo v prvi priliki zahrbtno izdal/a tvoje zaupanje.

Upam, da me ne boste kamenjale ali sežgaleuser posted image user posted image .....


 user posted image  Hvala Stajerka!!

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mi zna katera razložit sanje?
31.8.2008 21:47:17   
Felicita
mal odpiram staro temo, ampak so me sanje zadnjih dveh noči pustile polno vprašanj. Prebrskala sem mal sanjske bukve in slovarje simbolov, pa nisem našla nič uporabnega. Poleg tega me resnično bega to, da so se sanje u bistvu smiselno nadaljevale - s petka na soboto en del zgodbe, z učeri na danes pa drugi. Če se katerakoli spozna na sanje bi prosila za približno (okvirno) razlago.
Torej, v sanjah se pojavi en sodelavec, na katerega nisem na noben način navezana, niti me ne privlači (v resničnem življenju), sva pa dobra prijatelja. v sanjah se pojavi nekaj 'prizorov' - midva skupaj na kosilu, na pijači, na sprehodu... no, potem me tip začne poljubljat. niti ne vem točno, kje se to dogaja, v nekem stanovanju se mi zdi. pa se umakne in reče 'men gre na živce, da ženske nikol nič ne nardite in nikol nič ne omenite'. Jaz mu odgovorim neki v stilu 'ti jest zdej povem, a ni to dost' in ga poljubim nazaj. obenem mu pa potem enkrat rečem, da je poročen in kaj se gre, pa čist simpl reče 'ja, se bom loču'. potem sva seksala al neki? ta del sanj ni jasen, vse je tko čudno, megleno, kot v kšnem slabem filmu. potem jest nekako izvem da se tip res ločuje. in se zbudim.

Drugi večer sem tik pred poroko s tem istim človekom. poroka je neka ful velika tajnost, jaz moram pridt na neko skrivno mesto, kjer me čakata moj oče in dedek, jaz pa moram s sabo pripeljat sestro. kakorkoli, sestra se pojavi z živo roza lasmi in ko jo vprašam zakaj za vraga je to nardila, reče 'to je itak moj dan, ne tvoj'. In potem jest totalno znorim, tamalo pustim (in ona zgine?). na tisto top secret mesto ful zamudim, zato me vsi začnejo nadirat kaj za vraga se grem, naj pohitim, ker bojo sicer začeli brez mene (?) in jaz jim v solzah pojasnjujem kaj se je zgodilo s sestro. in zbežim. potem se srečam z mojim 'možem' nekje v neki stolpnici, ful visoko gor, v nekem čist nenarejenem stanovanju (samo sive betonske stene okrog, še oken ni vgrajenih) in naju potem poroči tam gor nek matičar. in mi moj 'mož' reče, da sva itak samo midva važna. pa noben od naju ni bil oblečen v 'poročno' opravo.
No, povedat morm še to, da se mi vse skupi zdi mal bizarno, ker sem ta vikend po skor enem mescu spet prespala pri fantu, potem pa take sanje sanjam?! user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?