|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok s PP in LD
29.8.2008 12:16:53   
benika
Če imaš doma otroka s PP a ti potem pripada tudi kak dan dopusta več ali ne?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok s PP in LD
29.8.2008 12:56:41   
doroteja23
Ja ti ja! Je pa odvisno od delodajalca. Pripadalo pa ti bi naj 5 dni in nek manjši davek. AMpak za ta davek me ne držat za besedo, ker jaz tega nisem razumela ko so mo razlagali. V službi maš otroka prijavljenega pod nekimi šiframi in tam se pol to vidi.

LP, Doroteja

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok s PP in LD
29.8.2008 21:19:43   
ana b
Ja, ti pripada do 5 dni, koliko pa je odvisno od kolektivne pogodbe in ta dodatni dopust dobi tudi oče.
To z nižjim davkom pa je to, da je večja davčna olajšava, ker je otrok s pp označen z A5 in ne A1 in to olajšavo lahko uveljavljaš med letom.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok s PP in LD
29.8.2008 21:35:31   
Anonimen
In dodatek iz CSD-ja.user posted image Pozanimaj se!!!

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok s PP in LD
29.8.2008 21:36:41   
Anonimen
Pa seveda pravice, ki jih koristiš do otrokovega dopolnjenega 18 leta starosti. Kolegica dela samo dopoldanski šiht do 18 leta user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok s PP in LD
29.8.2008 22:06:44   
emaa
Dopusta je minimalno 3 dni, večina da pač minimum, in ja z odločbo o dodatku za nego je olajšava pri dohodnini večja, A5, midva je med letom ne uveljavljava, potem vidiva kaj se nama bolj splača. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok s PP in LD
29.8.2008 23:53:21   
Anonimen
Moj ga ima 5 dni!

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok s PP in LD
1.9.2008 15:54:29   
Anonimen
Jaz imam 5 dni več dopusta.
A potem mojemu partnerju tudi pripada več dni, al samo meni, ker je otrok zavarovan pri meni in ga imam med letom jaz v olajšavi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok s PP in LD
4.9.2008 20:40:04   
siskamiska
Tudi mene zanima kako je s tem dopustom in kdo ga lahko koristi, oba starša ali tisti ki uveljavlja otroka za dohodnino?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otrok s PP in LD
5.9.2008 12:57:23   
emaa
Dopust dobita oba starša, saj gre za starša, ki negujeta otroka s posebnimi potrebami. 

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otrok s PP in LD
6.9.2008 16:19:08   
jolandaa
meni je pripadal 5dni sedaj sem zamenjala sluzbo in delodajalec zahteva da moram prinest se potrdilo CSD zraven potrdila zdravnika zanima me kje na centru dobim to potrdilo

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otrok s PP in LD
6.9.2008 21:01:00   
benika
Ja pa sej moraš iz CSD imet papir, da imaš otroka s PP. To je odločba s katero ti pripada denarna pomoč za nego otroka s PP. Kakšno potrdilo pa dobiš pri pediatru?

(odgovor članu jolandaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otrok s PP in LD
11.9.2008 7:13:55   
Knedel
Zanima me ali greš z odločbo o prejemanju denarne pomoči ker imaš otroka s PP k svojemu delodajalcu in ga vprašaš koliko ti po (naši) kolektivni pogodbi pripada dopusta ali kako ? Ali potrebuješ še kakšna dodatna potrdila? Pa sem na našem CSD takrat, ko sem vlagala prošnjo za podaljšano porodniško in denarno pomoč spraševala, če nam staršem z otroci s PP mogoče pripada kakšen dan dopusta več. Mi nihče ni znal odgovoriti.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otrok s PP in LD
11.9.2008 9:52:39   
uwaga
Pravica do dodatnih dni pripada obema staršema. Zakonsko je določeno minimalno 3 dni. Delodajalec lahko določi več (mislim da do 5 dni ).
Moj partner je pokazal odločbo komisije za usmerjanje otrok s PP. Na željo tajnice je dodal še potrdilo osebne zdravnice, ki je napisala da ima otrok prirojeno gensko okvaro in da imajo starši pravico do izrabe dodatnih dni LD.   In stvar je urejena.
Jaz bom to uredila ko zaključim z poklicno rehabilitacijo.

(odgovor članu Knedel)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otrok s PP in LD
13.9.2008 8:38:18   
Sisy
jaz imam 3 dni dodatnega dopusta.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?