|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 16:08:06   
Anonimen
Zanima me, ce ima katera doma katerega od teh dveh modelov pralnih strojev med katerima se odlocam. Vase izkusnje???



http://www.gorenje.si/gospodinjski_aparati/pralni_stroji_in_susilniki_perila/pralni_stroji?c=102804

http://www.bosch-home.com/si/produkti/pranje-in-su%C5%A1enje/pralni-stroji/WAE2448KBY.html

Hvala za vsak nasvet oz odgovor!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 16:10:53   
Anonimen
Boschova stran me nekaj jezi evo link na drugo stran s tem strojem
http://www.mimovrste.com/artikel/3250038930/pralni-stroj-bosch-wae2448kby

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 16:19:14   
abi
Jaz bi Boschovega.
Imam linijo  Maxx 6 (pralni stroj in še posebej sušilni stroj) in sem zelo zadovoljna . Gorenje me ne prepriča več ( slabe izkušnje z parimi gosp. aparati.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 16:21:51   
Anonimen
Ce bi tudi bosch imel 5let garancije bi ga takoj vzela. To je tisto kar me najbolj matra,zdajsnji candy pralni stroj je crknil po 2,5letih..

Kako pa se vam zdi prednost 5let garancije proti 2ema??

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 17:54:16   
zmajaz
JAz ne bi vzela Gorenje nikoli več - imam same slabe izkušnje. Tašča in soseda imata gorenjev pralni stroj in imata kar naprej serviserja na obisku. Jaz imam zdaj od vseh gospodinsjskih aparatov edino hladilnik Gorenjev in to je tudi edini aparat, za katerega sem že imela serviserja tu, pa zdajle ga bom spet morala klicati, ker že spet nekaj ni v redu.

Glede garancije pa ni panike - jaz sem pred kake pol leta kupila Boschevega sušilca in dobiš zraven ponudbo, da plačaš enih 15 eur zavarovalnici Triglav in se ti podaljša garancija z dve na 5 let.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 18:03:33   
felix7
absoultno Gorenje, vse v hiši (razen steklokeramične plošče) je od Gorenja in nimam pripomb. Je treba podpirat slovensko gospodarstvo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 18:12:19   
Anonimen
zmajaz v kateri trgovini pa si ga kupila? Jaz sem tega Boscha gledala v Mercator tehniki pa nisem videla,da bi lahko dokupil garancijo.Sem pa videla letake za dokup garancije electroluxovih aparatov.

(odgovor članu felix7)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 18:44:45   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

zmajaz v kateri trgovini pa si ga kupila? Jaz sem tega Boscha gledala v Mercator tehniki pa nisem videla,da bi lahko dokupil garancijo.Sem pa videla letake za dokup garancije electroluxovih aparatov.


Big Bang

Glede garancije na Goreneje z 5 letno garancijo, malo preverite NA KAJ se nanaša sama garancija.

< Sporočilo je popravil abi -- 20.7.2009 18:46:17 >


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 20:11:18   
tikatonka

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

absoultno Gorenje, vse v hiši (razen steklokeramične plošče) je od Gorenja in nimam pripomb. Je treba podpirat slovensko gospodarstvo user posted image


Tudi jaz sem za Gorenje. Vse aparate v hiši imamo od Gorenja in v 7 letih ni še niti eden crknil.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 20:21:36   
enea
Živijo! Imam pralni stroj Bosch( serija maxx5),tisti najbolj easy, in sem zelo zadovoljna z njim. Sem ga pa kupila lani februarja, ker smo se selili in sem morala kupiti svojega, sem pa takrat zasledila to ponudbo s podaljšanjem garancije. Sem ga pa kupila v Mercatorjevi trgovini v NG.
Gorenje imam samo hladilnik, stroja pa ne bi imela nikoli, čeprav moja teta ima prav tega in je ful zadovoljnauser posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 20:47:19   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

zmajaz v kateri trgovini pa si ga kupila? Jaz sem tega Boscha gledala v Mercator tehniki pa nisem videla,da bi lahko dokupil garancijo.Sem pa videla letake za dokup garancije electroluxovih aparatov.


Jaz sem ga kupila v trgovini Toplišek. Sicer ne vem, s katerega konca si, ampak to je ena najbolj ugodnih trgovin za gospodinjske aparate - imajo sicer tudi spletno stran, ampak direkt pri njih se še vedno da zmenit za kake ugodnosti. Pa če slučajno najdeš aparat kje drugje ceneje in poveš, ti ga bodo oni dali še ceneje. Je pa v Rogaški Slatini. Imam pa to podaljšano garancijo prek Triglava za Electroluxov pralni stroj in za Boschev sušilec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 21:07:31   
Anonimen
user posted image No, ce bi imela gotovino bi  sla k Topliseku,nisem dalec...Ampak,ker gotovine ni na kupu, mi pride v postev samo na obroke pri mercator tehniki.

Kar se pa mojih aparatov tice, steklokeramicna,pecica in hladilnik z zam.delom -Gorenje, zaenkrat vse ok v 2,5letih.
Pomivalni in susilni stroj - Bosch vse ok v tem casu.

Mrknil je samo ta Candy pralni strojuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 21:33:49   
zmajaz
Tudi Toplišek da na obroke - imajo več variant. Soseda recimo ima s.p. in iz določenih razlogov ni hotela trajnika, pa imajo celo neko t.i. črno knjigo, kamor so jo zapisali in bo hodila vsak mesec direkt k njim poravnat obrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
20.7.2009 21:37:35   
potepinček
Imam tega od gorenja in sem zelooo zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
23.7.2009 12:20:05   
fusia
Jaz imam z Gorenjem bolj slabe izkušnje, pralni stroj se mi zdi da pere zelo slabo, čeprav je bil takrat ko sem ga kupila eden dražjih in boljših.
Je pa res, da sem bila zelo zadovoljna, da so mi pred kratkim popravili pečico pod garancijo, čeprav nisem imela nobenega računa ali kakega drugega papirja. Serviser je po serijski številki videl, da je še v garanciji. In to je bilo ravno preden bi bila stara pet let.

Z Boshem pa nimam izkušenj. Kar se garancije tiče, če ga kupiš na GA imaš ravno tako 5 let garancije.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
23.7.2009 13:10:34   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Ce bi tudi bosch imel 5let garancije bi ga takoj vzela. To je tisto kar me najbolj matra,zdajsnji candy pralni stroj je crknil po 2,5letih..

Kako pa se vam zdi prednost 5let garancije proti 2ema??



Midva trenutno nabavljava vso belo tehniko in moj je najprej, ravno zaradi te garancije, hotel Gorenje, jaz sem bila pa za Bosch. No, zdej sva kupla v Merkurju vse Bosch, oni imajo pa tam kar te Triglav položnice, da doplačaš 15 € za 3. leta garancije. Pa baje, da dobiš to tudi pri samem aparatu zraven (malo vprašaj v mercator tehniki). Ampak pohiti, baje da samo še do konca meseca bo, pol pa ne več, ker Triglav Bosch-u ni podlajšal tega, ker ljudje niso doplačali.

Bosch vs. Gorenje - prebrala ful forumov in na žalost Bosch zmaga... Gorenje imajo res samo tisti, ki tako strogo podpirajo slovenske proizvode, ampak če se malo poglobijo, lahko ugotovijo, da nekaj let star model Bosch, je "nov" model Gorenja user posted image  Servis Bosch ali Gorenje - vse se dobi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pralni stroj Bosch ali Gorenje
23.7.2009 13:14:21   
tosja
Bosch, vendar tistega z AAA

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?