|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ciciban cena (yukon)
17.11.2012 7:49:17   
nyna84
A mogoče katera ve, koliko stanejo ti cicibanovi čevlji?

yukon

Hvala.

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 17.11.2012 7:50:09 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ciciban cena (yukon)
17.11.2012 14:33:28   
aprilčica07
Prav poceni verjetno niso. user posted image Sva bli s tamalo v četrtek v njihovi trgovini, za ene take solidne gležnarčke sem dala 48 eur (ma je blo neki popusta). Po moje so tam okrog 60 ali pa več.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ciciban cena (yukon)
17.11.2012 18:10:21   
rozilu
Bi rekla da kar več kot 60€, moja je dobila Timber (na isti strani so, ampak so malo nižji), ko sem vidla račun, me je na rit vrglo<: 65 al 69€... Te zgledajo še malo višji.... po mojem še malo dražji user posted image .

Vidim, da jih majo tudi v št. 38, bom taščo prosila, če jih tudi meni kupi, ker je ta mala lepše obuta kot jst user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ciciban cena (yukon)
18.11.2012 13:56:23   
nyna84
Ah, sem se odločila, smo šle v LaScarpo in smo se za 80 € obule vse tri. user posted image
Je vsaka dobila zimske čevlje po svojem okusu. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ciciban cena (yukon)
18.11.2012 15:03:12   
orsina
Men pa Ciciban sploh ni fajn. Hči ima Mustang, sin pa Geox in sem zadovoljna, ona dva pa tudi.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?