|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trma, da kar pomodri?
20.10.2008 16:40:16   
j6
Imam težavo, 13 m stara punčka ima take izpade trme, da se začne jokati, in se tako dere, da neha dihati, pomodri,in to traja kake 30 sekund. Včasih toliko časa ne zadiha da kar pade po tleh.  Ne pomiri se niti če jo stisnem, pač trma ihta,.. Vendar mi ni da jo kar pustim. Ali ima katera podobno izkušnjo, enkrat  mi je ena mamica o tem govorila, ampak takrat še nisem imela otrok in si nisem ničesar zapomnila. Sicer imam 4 otroke, ta je četrta in ji nebi ravno popuščala, če je to samo trma.Naročen imava tudi pregled pri kardiologu. prosim za kakšno izkušnjo. HVALA.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trma, da kar pomodri?
20.10.2008 16:44:56   
Doll
Vtipkaj v iskalnik afektni napadi.Pred kratkim je bila debata:)

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trma, da kar pomodri?
21.10.2008 12:56:26   
Rubin.
Ponavadi se da predvidevat, kdaj bo prišlo do tega, poskusi se izogibati takšnim situacijam.

Mislim, da je Pravljica imela podoben primer z sinom, nisem pa sigurna.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trma, da kar pomodri?
28.10.2008 13:18:43   
Boni3
Naša izsiljuje tako,da se z glavo buta ob pohištvo (zdaj je ugotovila,da manj boli če se ob tla). Seveda je pri tem sila pazljiva,koliko se lahko udari. Povsem jasno je,da jo ignoriramo,povemo naj ne izsiljuje,ker ne bo nič dosegla..... Izpadi so se na ta način zelo zredčili. Stara je leto in pol.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trma, da kar pomodri?
28.10.2008 16:48:25   
koala
j6 si poskusila že z perusmeritvijo pozornosti, ala glej tam konjička (ali pač nekaj kar ima pač rada)?
Pri svojem še tega ne rabim, je še remali, je pa vedno palilo pri enem fantku ki sem ga pazila.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trma, da kar pomodri?
29.10.2008 10:40:40   
Sofi
Nasvet imam samo glede joka, ko neha dihat. V tem primeru ji pihni v usta in bo takoj zajela sapo in dihala in ne bo pomodrela ali padala po tleh. To res pomaga. Mislim, da ne rabiš popuščati njeni trmi in se na splošno izogibati takšnim situacijam, vzgajaj jo kot si že predhodne tri. Ko se pač tako razjezi, ji pa pomagaj z vpihom, da zadiha in ne delat scene okrog tega. Sploh pa ne potem popustiti. Saj bo hitro dojela, da ji ta metoda ne bo prinesla uspeha.
Moja dva dečka sta tudi vsak parkrat poskusila s tem in ko se je to zgodilo prvič, drugič sem bila čisto adijo, pa sem vprašala pediatra za kaj pravzaprav gre pri tem in mi je predlagal ravno to, da mu pihnem v usta in se obnašam, kot da nič ni bilo. Pravzaprav ignoriranje izpada. Je rekel tudi, da dokler ima otrok publiko, ki ga pri vsem tem ( ali dretje ali butanje ob tla ali karkoli) gleda ali mu prigovarja, bo otrok to pač počel, zato se je potrebno umakniti. No, na srečo ju je to hitro minilo.
Kar precej otročkov naj bi tako reagiralo in ni nič narobe s tem, le pomagat mu moraš znat.



_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trma, da kar pomodri?
30.10.2008 21:37:13   
hillmagic
Moja punca imam tudi take napade. Poglje na http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=3248653&mpage=1
Ni nič hudega samo ni prijetno to za videti in za doživeti.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trma, da kar pomodri?
3.11.2008 14:16:36   
tina1976
V tem primeru ji pihni v usta in bo takoj zajela sapo in dihala in ne bo pomodrela ali padala po tleh. To res pomaga


pomaga! pihnem mu v obraz in spet zajame sapo.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?