|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vlažilec zraka in ušesni termometer
25.11.2008 14:24:09   
ksenija.
Odločamo se za nakup vlažilca zraka, kerimajo vsi trije otroci probleme s suho kožo. Zanima me kakšnega priporočate in kako ste zadovoljne z njimi.

Kupila pa bi rada tudi termometer za merjenje vročine v ušesu. Tudi tu me zanimajo vaša mnenja.

Hvala!

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vlažilec zraka in ušesni termometer
26.11.2008 11:06:51   
pajek
Oj !

Mi smo lani kupili vlažilec za 50 eur v Baby C. in je tak, da piha hladno paro ven. Pa mi je žal, da nismo kupili boljšega ( in seveda dražjega- ko pa moj dragi tako špara user posted image  ).

Ušesni termometer pa uporabljam odkar imam otroka in sem ful zadovoljna. Mnenja o tem so sicer ful različna, eni ga ful odsvetujejo. Vedet je treba, da pokaže 0.5 stopinje več. Všeč mi je, ker je temparatura zmerjena takoj. Zdaj pa že tudi toliko poznam svojega otroka, da vem kdaj da calpol. Otroka pač opazujem, ne dam zdravila takoj , ko naraste. Kot sem že rekla, jaz sem z njim zelo zadovoljna, verjetno, pa se bo našel kdo, ki bo trdil drugače.

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vlažilec zraka in ušesni termometer
26.11.2008 11:29:53   
tosja
Lahko ti odgovorim samo za vlažilec. Imamo Aventovega user posted image Zelo hitro navlaži prostor, ima več stopenj  vlaženja, tih, pa kaže temperaturo in vlažnost v prostoru. Priporočam!!!user posted image

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=185762


< Sporočilo je popravil tosja -- 26.11.2008 11:36:47 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vlažilec zraka in ušesni termometer
26.11.2008 11:32:59   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: pajek

Vedet je treba, da pokaže 0.5 stopinje več.
Ampak, npr. v bolnici tut merijo z ušesnim in nič ne odštevajo. user posted image

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vlažilec zraka in ušesni termometer
26.11.2008 11:34:21   
Anonimen
Za vlazilec nimam nasvetov.

Kar se pa termometra tice, priporocam thermofocus. Drag ko zafran ampak vreden svojega denarja.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vlažilec zraka in ušesni termometer
26.11.2008 12:41:23   
ksenija.
Ja, to odštevanje temperature tudi mene zanima, sem bila prejšnji teden v bolnici (kjer sem se tudi navdušila za ta termometer) pa niso nič odštevali.



_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vlažilec zraka in ušesni termometer
27.11.2008 13:29:02   
nežka
Kar se pa termometra tice, priporocam thermofocus. Drag ko zafran ampak vreden svojega denarja.


Se strinjam!

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vlažilec zraka in ušesni termometer
28.11.2008 10:09:29   
pajek
Oj !
Tudi meni so v bolnici merili z ušesnim in niso nič odštevali. Če pa berem kakšne članke kje, pa piše, da je treba odštet tistih 0,5 stopinj. Je pa res, da jaz svojo tamalo že kar vidim, če ma ful vročino in takrat tistih 0,5 nič ne pomeni.

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?