|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kak likalnik?
7.11.2008 20:04:59   
LERO
Imate kak dober likalni? Ali postajo?

Tako, da lahko likate kar po zunanji strani?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kak likalnik?
7.11.2008 21:17:38   
valentina2006
Za likalno postajo ne vem... Kar se pa likalnikov tiče, sem bla najbolj zadovolna z Braun-om. 

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kak likalnik?
7.11.2008 23:50:48   
lelaval
S parno postajo lahko lahko likaš po zunanji strani - sem jaz isto delala, pa ne dobiš nič leska v tkanino.
Ko pa mi je crknila, pa imam navaden likalnik na paro - pa sedaj itak res malo likam.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 8:51:22   
LERO
Men je tud Tefalova crknila po 2,5 letih. že enkrat prej sem dala 50 € za popravilo, zdaj pa ne bo dost 100€, tak da ne bom dala popravit.
Bi imela enako, a se mi zdi neumno dat 250 € za 2 leti likanja.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 13:02:22   
Martina27
Jaz imam Tefalovega tega 550w in mi je daleč najboljši, likam tudi po zunanji strani in ni nikjer leska... Še prav posebej se da nastavit tudi za jeans in tudi hlače jeans sedaj likam po zunanji strani in je super....user posted image

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 13:10:41   
Mišni
Jaz sem še vedno z vsemi likalniki likala po zunanji strani, še v življenju nisme nobene strani okoli obrnila, ko sme likala.user posted image

Drugače jaz kupim ne najcenejšega, ampak nikakor ne dragega, na paro, na navadno vodo, pa gumb za izpust pare mora biti na notranji strani, d aga laže dosežem. To je vse. Življenjsko dobo imajo pa več ali manj vsi isto, zlikajo pa tudi vsi prav v redu.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 13:31:27   
LERO
Brskam po netu in berem odgovore, pa se mi zdi, da se mi res ne splača kupit likalne postaje.

Hvala za pomoč.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 14:49:24   
robinzon
Jaz sem pa likalno letos kupila in ne vem, kaj sem toliko let čakala. No ja, vem. Motilo me je, da so se včasih likalne ogrevae četrt ure, da si lahko začel likat, zdaj pa  v parih minutah.  Likanje je neprimerno lažje, če pa imaš tri cunje na teden hitro za potegnit, potem raje likalnik.

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 16:03:28   
Anonimen
Jaz sem še vedno z vsemi likalniki likala po zunanji strani, še v življenju nisme nobene strani okoli obrnila, ko sme likala.user posted image

Drugače jaz kupim ne najcenejšega, ampak nikakor ne dragega, na paro, na navadno vodo, pa gumb za izpust pare mora biti na notranji strani, d aga laže dosežem. To je vse. Življenjsko dobo imajo pa več ali manj vsi isto, zlikajo pa tudi vsi prav v redu.
 

Do pike enako.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 17:56:33   
muška
ne likam imam sušilec user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 19:44:15   
Anonimen
Kaj pa ima sušilec z likalnikom? Meni še bolj v sušilcu zmečka pa nimam kombiniranega s pralnim strojem.
Jaz bi recept kaj naj naredim da mi ne bi bilo treba likat-saj vem, misija nemogočeuser posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 20:01:01   
muška
kaj ima skupnega? Odkar imam sušilec, nisem še niti 1x uporabila likalnika!  Oblačila takoj zložim, ko jih vzamem iz sušilca, likam pa v bistvu vsega skupaj 2x letno - če je potreba! Imam ene hlače, ki se res zmečkajo, oblečem si jih cca 2x na leto, mož nosi srajce ,.. ma niti ne spomnim ase kdaj jo je nazadnje oblekel, ... da povzamem, odkar imam sušilec likam resnično max 2x na leto !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kak likalnik?
8.11.2008 20:52:11   
silvya
Jaz sem si pa prejšnji mesec privoščila likalno postajo. Verjetno ne smem omenit firme user posted image Je pa enkratna. Ne zamenjam. Pravi luksuz kar se likanja tiče. user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kak likalnik?
9.11.2008 14:28:35   
Anonimen
Jaz brez likalne postaje enostavno ne morem user posted image . Pred cca. 8 leti sem kupila prvo (ne čisto pravo, je imela samo večji kotliček), potem sem jo ob selitvi pustila na balkonu v mrazu in verjetno ne potrebujem posebej razlagat, kaj se je zgodilo user posted image user posted image user posted image . Drugo podobno zadevo s kotličkom mi je kupila prijateljica, vendar je bila tako "krampasta" za likat, da je joj. Lansko leto pa sem kupila na italijanskem e-bayu likalnik na paro s kotličkom (3l), z močjo razpršenosti 180ml vode na m2 (kar močna zadeva) s posebnim nastavkom anti shine za občutljive zadeve (svila, viskoza)... Jaz pa običajno vse zadeve likam na hrbtni strani (predvsem rdeče in črne ter temno modre zadeve, moške hlače, itd.).. Je pa bil ta likalnik mislim, da 150 evrov... No vsakič, ko se spravim likat, si rečem, hvalabogu za ta likalnik user posted image ...  Jaz imam včasih obdobja, ko kar dosti šivam in brez takšenga likalnika enostavno ne gre.

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kak likalnik?
9.11.2008 20:22:07   
Eca
Jaz imam tudi likalno postajo (kljub sušilcu!) in si ne znam predstavljati, da bi bila brez nje. Moja likalna postaja je stala (3leta in pol nazaj) 250 eur, likalna ogravalno - odsesalna miza pa 200 eur v akciji. Ja, dragi hec, samo dokler ne probaš ne veš kakšen podn od likalnika je ta navadni likalnik na paro. Likalno profi opremo sem kupila tudi zato, ker velikokrat (sem) šivala in s klasičnim likalnikom izdelek ni ravno "uporaben".
Če pa rabim samo kakšno coto na hitro speglano pa vklopim klasični likalnik - Braun - free....pa nekaj, za prvo silo je, če se mudi. Sicer pa z likalno postajo imam v eni uri zlikane tudu 4 stroje perila. Gre zelo hitro in ni primerljivo z nobenim drugim likalnikom.

Če rabiš likalnik samo občasno, potem kupi en običajni likalnik. Če pa si rada bolj polikana in v srajcah, potem pa se splača seči malo globlje v žep.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kak likalnik?
9.11.2008 20:27:52   
Eca
Kot zanimivost pa še to:
od kar imam tako "nobel" likalno opremo se loti likanja tudi mož. Pravi, da ni vedel, da je lahko likanje užitek.
Tudi tast se je navdušil (nikoli ne opravlja "ženskih" del) nad mojo opremo in večkrat "vskoči" in si sam zlika  svojo obleko ali srajco.

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?