|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 14:12:31   
Ekaz
Danes je bila v nabiralniku (kot že tolikokrat) ponovno reklama o hujšanju. Z ananasom v kapsulah je shujšalo že 60.000 Slovencev (baje). Katera koga pozna, ki je po tej ali podobni metodi shujšal?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 15:20:34   
mojamura
ne. ne poznam nikogar, pa tudi nakup teh tablet ti odsvetujem. raje se odloči za zdravo prehrano pa bo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 16:51:45   
Anonimen
Kakršnekoli kapsule za hujšanje so strup. Če kdo trdi drugače, se moti.

Raje hujšaj tako, da malo manj ješ, pa se več giblješ.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 17:09:15   
Anonimen
Katera koga pozna, ki je po tej ali podobni metodi shujšal?


Ja....user posted image .


....tiste v reklamah user posted image

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 17:12:00   
Mišni
Kakršnekoli kapsule za hujšanje so strup


Ah, strup ravno ni, ampak je pa kr neki. Moji mami je tudi enkrat eden na vratih prodal "tekočino za odstranjevanje madežev", pa še fino poceni je bilauser posted image , pa je potem ugotovila, da je bila v flaški čista voda.user posted image

No, to je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 17:25:49   
gojska
madona če je pa v Sloveniji 60 000 uporabnikov pol mora bit pa vsaj eden od njih danes na rruser posted image user posted image user posted image


Ste me pa spomnile, ko je moja svakinja kupila uno kremo iz amazonskega gozda k špeh topi. Top shop- če se spomnite. No ona to kupi za 8.000sit leta recimo 02 in nikakor ni razumela navodil in je naredila, kar se je njej zdelo normalno. Vse si je naenkrat namazala in čakal čudežuser posted image user posted image user posted image .
Drug dan je mene klicala na kavo, pa da preberm navodila, če jih bi jaz bolj razumela. Bila so res malo čudna, ampak jaz sem razumela, da se moraš mazat vsak dan malo. No pa je klicala za še eno porcijouser posted image user posted image user posted image . Mislim.

lenoba do groba

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 17:26:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

madona če je pa v Sloveniji 60 000 uporabnikov pol mora bit pa vsaj eden od njih danes na rruser posted image user posted image user posted image


ja, res...user posted image user posted image

tudi ciljni populaciji sta si podobni user posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 17:39:17   
maša*
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Danes je bila v nabiralniku (kot že tolikokrat) ponovno reklama o hujšanju. Z ananasom v kapsulah je shujšalo že 60.000 Slovencev (baje). Katera koga pozna, ki je po tej ali podobni metodi shujšal?


to ni res. vs kar piše v takih reklamah je izmišljotina. in ne vem kako eni to verjamete.user posted image user posted image

Raje shujšajo počasi (največ 1kg na teden), se bolj zdravo prehranjuj in malo gibaj. Pa bo šlo dol.


(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 17:45:33   
Anonimen
A so to tiste, ki ločijo maščobo od vodeuser posted image

A je kdo že probal zmešat olje in vodo?user posted image

(odgovor članu maša*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 17:49:59   
LoCa
ma drek delujejo. ne metat proč dnara za take zadeve.

JE pa res, da ananas spodbuja prebavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 23:06:29   
lelaval
Kakršnekoli kapsule za hujšanje so strup


Se popolnoma strinjam. KOlegica je pred leti pila razne napitke za hujšanje (od teh shujšala ravno ni), zato pa ima danes pri 40 letih popolnoma uničeno zdravje - črevesje in vse - sedaj pa je shujšala (pa še zdravstvene stroke je).

Hvala za takšno hujšanje, ko ti uniči zdravje - raje se drži nasveta MANJ ŽRI

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 23:09:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Kakršnekoli kapsule za hujšanje so strup


Ah, strup ravno ni, ampak je pa kr neki. Moji mami je tudi enkrat eden na vratih prodal "tekočino za odstranjevanje madežev", pa še fino poceni je bilauser posted image , pa je potem ugotovila, da je bila v flaški čista voda.user posted image

No, to je to.


Ne bom trdila ravno za te tablete...
Ampak poznam osebo, ki je enkrat jedla neke take tablete za hujšanje.
Shujšala ni niti kilograma, si je pa uničila ledvice.

Tako da... tace stran od takih in onakvih tabletk...
Sem raje debela, kot pa da bi si zaradi tega uničila zdravje.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
7.5.2008 23:54:19   
blustar
Priporočam ti ananas "iz zemlje". 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
8.5.2008 9:50:27   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Kakršnekoli kapsule za hujšanje so strup


Ah, strup ravno ni, ampak je pa kr neki. Moji mami je tudi enkrat eden na vratih prodal "tekočino za odstranjevanje madežev", pa še fino poceni je bilauser posted image , pa je potem ugotovila, da je bila v flaški čista voda.user posted image

No, to je to.


Ne bom trdila ravno za te tablete...
Ampak poznam osebo, ki je enkrat jedla neke take tablete za hujšanje.
Shujšala ni niti kilograma, si je pa uničila ledvice.

Tako da... tace stran od takih in onakvih tabletk...
Sem raje debela, kot pa da bi si zaradi tega uničila zdravje.


Ja no, saj mogoče imaš pa prav, če malo pomislim. Jaz sem enkrat jedla une iz kaktusa, Hoodia, pa sem skoraj dobila hemeroide. Bi jih, če ne bi nehala. Me je vse že ful peklo. Znanec, ki jih je tudi jemal, je pa dolbil razjede po črevesju in je ful krvavel, tako da je bil v bolnici. O.K., saj ne vem, če jih je prav od teh kapsul, ampak takrat, ko jih je jemal, se mu je to zgodilo. Potem jih je nehal in je bilo O.K.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
8.5.2008 11:24:34   
luka jan
Evo, jaz sem pred leti nasedla tem kapsulam. Lepo pridno vse jedla in seveda kapsule kot je pisalo. Po enem mesecu sem stopla na vago ki mi je pokazala +1kg. Toliko o topljenju maščob.user posted image
Treba je vedet da ne moreš dat v enem mesecu dol tolk kil kot si ji pridobival par let. Žal. Treba je spremenit prehranjevalne navade, vnest gibanje v life, pa se kilce kar topijo. Pa povrhu vsega je še zdravo in nič ne stane.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
8.5.2008 12:16:06   
robinzon
Splošna fana je, da ananas raztaplja maščobe.   Preden pride do nas, se večina učinkovin izgubi. Vsebuje encim bromealin, kateri razgrajuje beljakovine, za maščobe pa ne bi vedela.

Tole v kapsulah je en velik nateg.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
10.5.2008 21:40:46   
PIAF
Se strinjam z vsemi predhodnicami.
Vse te reklame zelo pritegnejo ljudi, ki želijo na hitro shujšati brez truda. Naj povem, da mene tudi včasih kakšna reklama pritegne, da pa bi kupila kakršnekoli tablete pa ne, raje sem debela. Namreč sodelavka je tudi jedla neke tablete in je potem imela hude težave z ledvicami. Baje se tudi vse tablete  takoj ne poznajo na zdravju, se pa vse nabira in potem čez leta vdari ven bolezen...ne hvalauser posted image

No, ravno danes sem prebrala v oglasni pošti, kako je ena shujšala v 5-ih tednih 30kg ali nekaj takega...sem kar vstran zabrisala take neumnosti!

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
15.5.2008 7:48:26   
puncica
Men je najbolj smešno tole brat takele glupe reklame in se pol režim ko mutava ko tole berem, pa itak da vem da je vse nategovancija ampak da temu folk verjame, ko se vidi da je vse za lase prevlečeno, ravno nekaj dni nazaj sem brala o enih tabletah al kaj jaz vem kakšnem tretmanu al neki, pa je punca vzela tableto zvečer in glej ga zlomka zjutraj je imela 400 g manj, sem skor s stola padla ko sem to prebrala, uau kakšen dosežek da si zjutraj manj težek za 400g, mislim a ni folk še nikol slišal za izgubo vode, za to, da teža dnevno niha za kilogram, pa pol berem naprej in je valda ta punca še zjutraj vzela tablete in imela v 1 dnevu kilo pa pol manj... in valda je v 1 mescu shujšala 13 kilc in je danes lepa vitka in se sploh ni zredila nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image

Uh punce moje ne nasedat na tele tabletke in ne vem kakšen čudež, kaj je treba naredit da bi shujšale je bilo že prevečkrat napisano in verjemte da brez muje se še čevelj ne obuje.




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hujšanje - ananas v kapsulah
16.5.2008 10:34:26   
robinzon
Puncica, se strinjam s tabo. Za takele tabletke bi sigurno padla nobelova nagradauser posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?