|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrt
29.3.2005 10:43:18   
Blink1
Zdravo punce

zanima me kako velike vrtove imate doma? (No, tiste, ki jih imate)

Mi smo lani naredili ogromnega (za moje pojme) 9x4 metre:zmeden2: Tašča je posadila celo krompir, tako da imam celo njivo. Letos bi ga defenitivno zmanjšala...

Kaj pravite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vrt
29.3.2005 10:49:08   
Nogavička
No, saj ni tako velik, jaz imam velikega okoli 8x3m.

Če se ti vseeno zdi prevelik, pa okrog gredic nasadi enoletne rože, ki ga bodo še polepšale in odgnale še kakšen mrčes - npr. smrdule oz. žametnice mislim, da se jim reče.

Veliko veselja.:rozica:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vrt
29.3.2005 10:52:27   
piščanc
jaz pa prov pogrešam hišo. zdaj živimo v stanovanju, sicer je res manj dela, ampak z otroci je pa lepše hiša. no mogoče nekoč, če bo :pujs:.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vrt
29.3.2005 11:09:44   
Pi-kica 1
Uf, jaz imam še precej večjega, pa nobene tašče v bližini, ki bi mi krompir posadila. :(( Ga moram kar sama, pa vse drugo tudi. Še dobro, da mi ga mož pa sin vsaj prekopljeta, vse drugo je pa moja stvar.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vrt
29.3.2005 11:12:05   
Blink1
hi hi pikica:bravo:

Jaz pa sicer nisem neki vrtičkar...Oziroma SPLOH nisem. Samo če že imamo možnost, pa imamo tudi vrt. Mislim, da si bom posadila jagode, ameriške borovnice, kako solatko, peteršilj in korenček, redkvico...v glavnem stvari, ki jih imamo radi...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vrt
29.3.2005 11:25:20   
viv_
Mi imamo ogromno parcelo, preko 1500 m2, pa smo ukinili zelenjavni vrt in imamo samo rožice... No, sadovnjak smo obdržali.

lp

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vrt
29.3.2005 12:05:23   
Anonimen
Jaz imam vrt ogromen, vrtiček kakšnih 3x5metrov. Imam čist osnovne stvari ponavadi gor...čebulo, peteršilj, solato, blitvo, paradižnik,korenček, fižol,jagode...tko...za sproti.

Imam pa ogromno rožic...to mi je veliko večje veselje. komaj čakam, da bo kaj lepše vereme :)-:)-

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
29.3.2005 12:10:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vrt
29.3.2005 12:40:25   
Blink1
Ja evo sej to je to Bagi

KO je paradižnik, ga ima moja tašča za svije fujtrat:)-:)- Pa krompirja ma tudi ogromno, pa kumar, paprike, čebule...Vsega...Pol pa da bi še jaz to imela na vrtu... Me je pa čudno gledala, ko sem timijan nasadila:zmeden2:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vrt
29.3.2005 14:05:51   
.ču
..smo v bloku,tko da tud samo v teglcih:)..
..upamo,da se nam rata kdaj do kakšnega koščka zemlce prkopat..9nebesapa ti poj povem:)..

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vrt
29.3.2005 15:27:19   
aj@ja
Če ne zmoreš, potem vsekakor zmanjšaj. Krompir se danes dobi za takšen majhen denar, da se res ne splača pretegniti zavoljo njega.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vrt
29.3.2005 16:21:28   
Gina
Oooo, jaz si pa tako želim vrt. Sem ga imela v Lj., samo sem ga najela, ker nismo imeli zemlje. Cca 80 m2.
Jaz nimam nobene mame ali tašče, ki bi imeli vrt, nikogar, ki bi mi poleti dal en paradajz z njive, tako da....ja, jaz bi vrt. Pa ne bi ga zmanjšala. Samo jaz nisem ti. Ti se moraš odločit glede na tvoje želje. Jaz sem med drugim mahnjena na tone zelenjave. Ni kosila brez zelenjave. Solata ni dovolj. Mora biti še kaj drugega zraven (od zelenjave seveda).:):):)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vrt
29.3.2005 16:28:19   
Blink1
O Gina

Jaz sem se na "deželo" preselila iz bloka, tako da o vzrejanju zelenjave in sadja nimam pojma...Potem pa mi naredijo "njivo". Sej če bi imela čas, ne bi bilo problema... Zdaj pa z nejo nimam časa še študirat kam naj kaj posadim. Najraje imam one vrečkice iz laterih samo vsipaš v zemljo in zaliješ....Pa počakaš da pride kaj ven:)-

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Vrt
29.3.2005 16:36:38   
Gina
Za vrt imet, moraš biti takšne sorte. To te mora veselit. Če te ne, potem je brez veze. Vrt postane ena zoprna obveznost. To pa ni smisel. Če te ne veseli, ali te še ni prijelo, pa če nimaš časa, potem raje počakaj z vrtom, da te zagrabi ta žilica. Ali pa te ne. Kaj pa potem.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Vrt
29.3.2005 16:40:35   
Bela
Naš je 50m dolg in 4 m širok, in bo nema da nema gori, kot vsako leto:)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Vrt
29.3.2005 20:14:57   
Anonimen
Vrt - zelenjavni ali rožni? :)
Zdaj ste pa našle mojo šibko točko. Niti ne računam več, koliko zapravim za okolico hiše.
Ravnokar smo naredili eno gredico, tako, da je lahko za v reviji objavit. Upam, da se bo vse prijelo, ker še enega takega finančnega zalogaja letos ne zmorem ;).

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Vrt
29.3.2005 20:23:02   
Anonimen
No, če katero zanima, si lahko ogleda album s slikico te gredice:)- (se lahko tudi jaz malo pohvalim).

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Vrt
1.4.2005 10:59:09   
Willson
Uf, Selena imaš pa res lepo cvetlično gredico, pa tudi razgled okoli hiške imaš lep! Ali te lahko vprašam v katerem kraju imate hiško? Ali si ti mogoče cvetličarka, da si si tako lepo uredila gredico?Bi te najraje kar najela, da še meni urediš takšno gredico, ker jaz nimam predstave in pojma:zmeden::ups:, katere rožice in zelenje skupaj pašejo in kako jih posaditi, se bom malo po tvojih slikicah ravnala!
LP

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Vrt
1.4.2005 11:47:11   
Blink1
Oj Selena:bravo::bravo: Nekaj takega bi si jaz tudi naredila...Mogočeiz dela vrta ki ga ne bom uporabljala:zmeden:

Hmmm....bom dragega poslala v akcijo za trajnicami;)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?