|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jezna sem
2.12.2008 14:53:17   
hrabra miška
Pozdravljene!
Zanima me vaša reakcija,če bi bile na mojem mestu. Prejšnji teden sem prenehala z zaposlitvijo,saj mi je potekla pogodba. Imela sem super sodelavce in sodelavke, razen ene, s katero pa itak nisva imele stikov, saj je v drugi smeni. Včeraj sem prišla v podjetje po delavsko knjižico in sem seveda šla pozdravit  bivše sodelavce. Imeli so malico, nakar se je ta "kolegica" vstala od mize in odšla ven. V podjetju sem bila cca 5 minut. Ko sem prišla domov so mi sporočili,da je izjavila da kaj iščem po firmi da ji je apetit zabegnil ko me je videla. Povem naj, da se z njo poznava že od prej. Po njenem obnašanju sodeč mi je fauš za vse kar imam. Zvečer sva se srečali v trgovini in sem ji povedala svoje. Rekla sem ji, naj nikoli več ne omenja mojega imena,saj jaz tudi ne njenega, ker če še enkrat slišim da govori čez mene, ji bo res apetit zabegnil. Sem naredila prav, ali bi morala biti tiho. Je pa ona zelo konfliktna oseba,saj je nihče ne mara na firmi in tako se nima z nikomer pogovarjat, samo v drek rine vse.
Hvala za vaša mnenja.

< Sporočilo je popravil hrabra miška -- 2.12.2008 14:54:12 >


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jezna sem
2.12.2008 14:56:51   
haloze
Žal mi je za izgubo službe. Mislim, pa da je prav, da si ji povdala svoje.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jezna sem
2.12.2008 14:59:13   
hrabra miška
Za službo mi je res hudo,sem že prejokala kot mali otroček, saj sem res rada hodila delat. Zjutraj ko vstanem se kar nimam kam dat,saj mi je služba pomenila res ogromno.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jezna sem
2.12.2008 14:59:24   
LoCa
ma si nrdila kar si nrdila. zdej pa jo lepo prestavi iz svoje glave in živi naprej. js osebno se s takim folkom niti nočem spravljat v kake debate, prej bi mirno rekla naj me pusti na miru ker itak ni del mojega življenja, al neki tazga kar pač pride v konkretnem primeru v poštev. ma se sekirat zarad kr enih...brezveze.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jezna sem
2.12.2008 15:01:34   
hrabra miška
Imaš prav,sam res sem bila jezna kot 100user posted image ,da se skoz nekaj ob mene spotika. Saj mi ni vseeno za te besede, samo nekako sem ji morala povedat da se naj neha obremenjevat z mano, saj se jaz z njo ne.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jezna sem
2.12.2008 15:26:53   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

da se naj neha obremenjevat z mano, saj se jaz z njo ne.


Se mi zdi, da to ravno ne drži.

Poleg tega pa sem mnenja, da je pri takih osebah bolje biti tiho, ker si svoj ego filajo s tem, ko vidijo, da so nekoga prizadeli ali pa da se nekdo obremenjuje,....... Če si tiho pa kvečjemu njih daje kaj je user posted image user posted image

Kakorkoli, njo iz glave, malo uživaj v miru in prihajajočih praznikih, potem pa hopla po novo službo.

lp, mojca

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jezna sem
2.12.2008 15:34:20   
Katey
Mah po moje si pa čist prav naredila, itak sta se srečali, nisi ti za njo hodila zato da ji poveš kar ji gre. Taki ljudje, ki tako zelo radi  govorijo o ljudeh, ko jih ni zraven imajo ponavadi svoj ego zelo na psu ali pa ga sploh nimajo in želijo v veliki meri samo svojo mero pozornosti.
Zdaj pa če jo srečaš jo le lepo pozdravi in ji dokaži da nisi tak idiot od človeka kot je ona.
Ne splača se pa jezit zaradi takihuser posted image .

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jezna sem
2.12.2008 15:35:01   
Mišni
Jaz bi bila definitivno tiho. In kaj zdaj, če ona ne bo tiho? A potem se bosta pa stepli? No, saj za sodelavce bi to bilo fletno, predpostavljam.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jezna sem
2.12.2008 15:44:33   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz bi bila definitivno tiho. In kaj zdaj, če ona ne bo tiho? A potem se bosta pa stepli? No, saj za sodelavce bi to bilo fletno, predpostavljam.user posted image


user posted image user posted image Šov bi že bil,samo sem tolko pametna da si ne bom roke z drekom mazala.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jezna sem
2.12.2008 15:46:57   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Mah po moje si pa čist prav naredila, itak sta se srečali, nisi ti za njo hodila zato da ji poveš kar ji gre. Taki ljudje, ki tako zelo radi  govorijo o ljudeh, ko jih ni zraven imajo ponavadi svoj ego zelo na psu ali pa ga sploh nimajo in želijo v veliki meri samo svojo mero pozornosti.
Zdaj pa če jo srečaš jo le lepo pozdravi in ji dokaži da nisi tak idiot od človeka kot je ona.
Ne splača se pa jezit zaradi takihuser posted image .



Verjamem da se ne splača, samo imam družino, zlato družino in preko njih nima kaj govorit. Ego ima pa res na psu, saj ne zna drugače dobiti pozornosti, kot da nekoga ogovarja.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jezna sem
2.12.2008 15:49:59   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga



Kakorkoli, njo iz glave, malo uživaj v miru in prihajajočih praznikih, potem pa hopla po novo službo.

lp, mojca


Vem da bi bilo najbolje uživat, vendar ne morem. Bliža se najlepši čas v letu, jaz pa doma brez službe. No, doma ravno nisem, saj zjutraj ko odpeljem otrčka v šolo in vrtec, iščem službo. Upam da bo novo leto prineslo veliko boljše rezultate. Vsaj moj user posted image ima službo, tako da ne bomo ravno žiivotarili user posted image .


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jezna sem
2.12.2008 15:53:53   
koala
hrabra miška, mislim da si ravanla prav, jaz bi vrjetno enako. Če ne drugega si vsaj olajšaš dušo.

Pa mooočno stiskam pestke da njadeš službo še pred iztekom leta.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jezna sem
2.12.2008 15:57:50   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: koala


Pa mooočno stiskam pestke da njadeš službo še pred iztekom leta.


Hvala lepa za pestke, sem mi zdi da sem zaradi tega skoz na robu user posted image .


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jezna sem
2.12.2008 16:52:10   
kokosowa palmica
user posted image user posted image user posted image user posted image  prav si nardilauser posted image user posted image user posted image user posted image   pa pozab na tegauser posted image  babjega user posted image
upam da dobiš novo službouser posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jezna sem
2.12.2008 22:21:14   
K_a_t_i
Glede na to, da se sekiraš za izrečene besede, si sama mnenja, da nisi ravnala prav. In tako boš mislila tudi po tem, ko ti bo tukaj 20 ljudi reklo drugače.
Zdaj je kar je. Pozabi in pojdi dalje.
Pa srečno s službo!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kokosowa palmica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jezna sem
2.12.2008 22:23:46   
petra2a
Saj si hrabra miška, a ne? Glavo gor in ponosno v novo službo. Bravo.user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jezna sem
2.12.2008 22:59:05   
Anonimen
Če te je žrlo, si čisto prav naredila. Grem stavit, da boš ravno zaradi tega dogodka to sodelavko kaj kmalu zbrisala iz svojega življenja. Mogoče je bil pa že čas, da ji je nekdo povedal to. Tebi pa čimveč sreče pri iskanju službe.

(odgovor članu petra2a)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jezna sem
2.12.2008 23:22:34   
čipka
Žal mi je za izgubo službe. Mislim, pa da je prav, da si ji povdala svoje.


Tudi jaz tako mislim user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jezna sem
3.12.2008 13:42:16   
matejchy
ja enkrat si ji mogla povedat svoje, tak da prav si nardila.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jezna sem
3.12.2008 13:47:36   
tasa_m
jaz bi na tvojem mestu ji tudi povedala svoje, tako kot si naredila ti.. user posted image
najraje povem vsem v obraz kaj mu imam pa če mi je oseba všeč ali ne..

Za izgubo službe pa mi je žal. Ampak je... ga vse je za nekaj dobro, pravijo. user posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jezna sem
3.12.2008 14:02:24   
Leela
Čisto prav si naredila.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jezna sem
3.12.2008 14:18:49   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Pozdravljene!
Zanima me vaša reakcija,če bi bile na mojem mestu. Prejšnji teden sem prenehala z zaposlitvijo,saj mi je potekla pogodba. Imela sem super sodelavce in sodelavke, razen ene, s katero pa itak nisva imele stikov, saj je v drugi smeni. Včeraj sem prišla v podjetje po delavsko knjižico in sem seveda šla pozdravit  bivše sodelavce. Imeli so malico, nakar se je ta "kolegica" vstala od mize in odšla ven. V podjetju sem bila cca 5 minut. Ko sem prišla domov so mi sporočili,da je izjavila da kaj iščem po firmi da ji je apetit zabegnil ko me je videla. Povem naj, da se z njo poznava že od prej. Po njenem obnašanju sodeč mi je fauš za vse kar imam. Zvečer sva se srečali v trgovini in sem ji povedala svoje. Rekla sem ji, naj nikoli več ne omenja mojega imena,saj jaz tudi ne njenega, ker če še enkrat slišim da govori čez mene, ji bo res apetit zabegnil. Sem naredila prav, ali bi morala biti tiho. Je pa ona zelo konfliktna oseba,saj je nihče ne mara na firmi in tako se nima z nikomer pogovarjat, samo v drek rine vse.
Hvala za vaša mnenja.



Če bi ti kaj takega meni rekla, bi se ti smejala v obraz, resno.


Mogoče bi ji jaz na tvojem mestu tudi kaj rekla, samo to kaj si ti njej, definitivno ne.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jezna sem
3.12.2008 14:36:06   
Leela
Ja ssevin ti bi kaj sočnega povedala.

Jaz sem tudi imela podoben primer in sem zelo podobno povedala kot miška. Važen je tudi ton glasu in pogled. Potem sem imela mir.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jezna sem
3.12.2008 14:39:52   
tanikaa
Jaz bi bila tiho. V drek bolj dregaš, bolj smrdi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jezna sem
3.12.2008 14:42:11   
amaya
Po mojem si kar prav naredila. Naj ve, da veš user posted image Zdej pa bo mir user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?