|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vreme na ringaraji
9.12.2008 20:58:50   
mali007
Me zanima, od kod vam podatek, da je bilo danes ob 8. uri 13 stopinj na Brniku? user posted image  

Bilo je -1. user posted image  (Bi pa pasal ja....)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vreme na ringaraji
9.12.2008 21:08:48   
marjetica23
kje si pa to našlauser posted image

(odgovor članu mali007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vreme na ringaraji
9.12.2008 21:16:29   
Anonimen
odkar je na brniku sredi poletja snežilo, se ne čudim nobeni napovedi več user posted image

P.S. bila je toča al kaj žeuser posted image

(odgovor članu marjetica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vreme na ringaraji
9.12.2008 21:20:28   
Vrtnica79
Moraš gledat letališče J. Pučnika! Saj ti na desni strani piše kdaj je bilo ažurirano. Tisto za Brnik so stari podatki od poletjauser posted image .



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vreme na ringaraji
9.12.2008 22:59:34   
candy22
pa kdo bere vreme na ringaraji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

na pejt na to stran: www.meteo.si

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vreme na ringaraji
10.12.2008 8:38:22   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: candy22

pa kdo bere vreme na ringaraji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




točno tako user posted image user posted image user posted image jaz sploh  nisem vedla da ga majo gor.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu candy22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vreme na ringaraji
10.12.2008 8:52:50   
Anonimen
To je pa zato, ker so mi šli rinagarajevci v zelje.
Prva sem bila, ki je skoraj vsak dan tle gor načela temo vreme.In tako se je iz prve roke, realno vedelo kakšno je vreme po vsej Sloveniji.No sedaj pa jim vedno kaj zamoči.user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa napovedi sem pisal, časih, nevečinma so se uresničile.Ko sem napisala, da bo sneg je bil sneg, če pa dež je bil pa dež.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vreme na ringaraji
10.12.2008 9:01:29   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: candy22

pa kdo bere vreme na ringaraji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Jazuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu candy22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vreme na ringaraji
10.12.2008 10:27:08   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: candy22

pa kdo bere vreme na ringaraji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Jazuser posted image


Kje? Pri meni je še vedno megla. user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vreme na ringaraji
10.12.2008 11:04:50   
mali007
Sem preletela stran in slučajno zasledila vreme. Sicer pa še vedno piše, da je na Brniku ob 8. uri 13 stopinj. user posted image

Tu pa +1, oblačno in "roseče" kot pravijo na POP TV.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?