|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   copatki in e-bay
5.12.2008 10:20:42   
martita
Pozdravljene,

vem, da je bilo že veliko napisanega na to temo, ampak bi mi prišlo prav, če bi vse informacije zbrali na skupni temi. In sicer me zanima, kako ste zadovoljne z različnimi e-bay trgovinami (predvsem s kvaliteto njihovih copatk).

Little shoes
Shoes zoo.........

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: copatki in e-bay
5.12.2008 11:39:40   
Anonimen
shoeszoo sm jst naročila prek ebaya (iz kanade), dobila v petih dneh, 4 pare. s poštnino vred sem dala 42€.
v BC dobiš ene roobeezke za 30user posted image

(odgovor članu martita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: copatki in e-bay
5.12.2008 19:57:32   
mišk
Little shoes smo oktoberke 2007 naročile skupaj iz Kanade. Hčerki sem vzela več parov. Trenutno uporablja troje (različne barvne kombinacije user posted image ). Nam se kar lepo obnesejo. Zaenkrat še ne hodi, ampak je nonstop na kolenih, zato ima vse te copatke po zgornjem delu že čisto zlizane. Ima pa jih samo za doma, kajti ravno zaradi te "zlizanosti" niso primerne za kam drugam. Drugače še ne hodi v vrtec, če pa bi, bi ji tudi za tam nabavila take copatke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: copatki in e-bay
6.12.2008 7:55:15   
masna
Jaz sem tudi naročila Carozoo copatke (isti kot Robeez) že 2x na e-bay Kanada. Stanejo 10 USD na par in so super. Dobila sme jih vedno v 7 dneh. Nikoli nobenih porblemov....

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: copatki in e-bay
6.12.2008 14:47:22   
wii
mene pa zanima kako je kaj s številkami copatk, ker sem sedaj gledala na ebayu copate shoes zoo, so samo po letih razdeljene, in me zanima ali oznake leta štimajo našim številkam čevljem, npr. hčerka je stara 2,5 let, nosi številko 26 in sedaj kaj naj naročim, 2 -3 let ali 3-4 letuser posted image .
hvala za pomoč
lp

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: copatki in e-bay
6.12.2008 14:55:12   
Pikapolonica_
wii, ponavadi je dodana tudi dolžina copatka. Je pa res, da jih pri njih navajajo v inčihuser posted image recimo napišejo 4.1inča, to je nekje 10.5cm itd
Bom poizkusila najti tole razpredelnico za inče in centimetre. Moram imeti nekje shranjeno.



_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: copatki in e-bay
6.12.2008 14:56:49   
wii
sem že našla na straneh od robeez njihovo razpredelnico glede velikosti  nogicuser posted image  in številk copat, čevljev
čao

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: copatki in e-bay
9.12.2008 23:20:58   
wii
spet jaz, še eno vprašanje glede naročanja copatk preko ebaya, kako pa je s carino pri nas? Ali drži, da če vrednost paketa presega 22EUR, da carinijo ali kakouser posted image  ( če je paket konkretno iz ZDA ali Kanade)
Hvala
lp

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: copatki in e-bay
13.12.2008 8:16:01   
masna
Zraven vsakih copatk Shoo zoo(spodaj pri opisu) so velikosti tudi v cm.

wii, jaz sem zadnjič naročala 4 pare, pa je prišlo čez 22 eur in nisem plačala carine.

In zdaj jih bom spet 5 parov.... user posted image

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: copatki in e-bay
13.12.2008 8:18:01   
Pikapolonica_
Vrednost se je s prvim decembrom iz 22€, dvignila na 150€.user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: copatki in e-bay
13.12.2008 23:06:14   
martita
a slučajno kdo ve, kateri predpis to ureja? carino, mislim...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: copatki in e-bay
15.12.2008 17:01:00   
mml
TULE so podatki o carinjenju

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?