|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fotoaparat nikkon coolpx S220
25.6.2009 16:05:00   
mala zirafa
A ga ima kdo.Mi smo ga kupili in dela tako motne slike, še slabše kot prjšnji.Smo zelo razočarani.Ga ima kdo od vas?

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fotoaparat nikkon coolpx S220
25.6.2009 16:09:53   
zmajaz
Mi smo imeli enega Coolpixa - sicer ne tega, ampak P80, ki naj bi bil še kao boljši od tega, ampak smo ga potem prodali, ker nismo bili zadovoljni - na prostem je sicer delal zelo lepe slike, pa ful na daleč se je dalo fotografirati, ker je imel 18-kratni zoom, ampak notri so bile pa slike ful zrnate, zato kupili raje enga Olympusa - ta je pa zakon. user posted image  Pa starši moji imajo tudi enga Coolpixa tega ta tankega in isto dela znate slike, če svetloba ni ravno idealna in pa sploh, če fotografira brez fleša. Tako da Nikona osebno ne bi več kupila.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fotoaparat nikkon coolpx S220
25.6.2009 16:16:53   
mala zirafa
Hvala lepa za odgovor.Potem ni šlo za serijsko napako.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fotoaparat nikkon coolpx S220
26.6.2009 23:17:38   
Ribica **
To, da dela notri zrnate slike nima veze, a je NIkon al je Canon al kaj je, ampak je odvisno od zmogljivosti modela. Nikon DSLR-ji so super, npr. Zrnate pa dela zato, ker mocno poveca ISO (obcutljivost), zato, da so barve ok, namesto da bi podaljsal npr. cas zaslonke. Ce slikas v kakem drugem nacinu kot auto, lahko to reguliras pri vseh fotoaparatih.

No, sicer pa ne vem, kaksen je sicer, ker imam tako kompaktni kot zraclno-refleksni od Canona. Je pa kompaktni Olympus od mojega tudi delal slabe slike pri omejeni svetlobi, zunaj pa zelo lepe.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fotoaparat nikkon coolpx S220
3.7.2009 16:48:43   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Je pa kompaktni Olympus od mojega tudi delal slabe slike pri omejeni svetlobi, zunaj pa zelo lepe.


Moj Olympus sicer ne dela popolnih slik pri taki svetlobi, vendar pa bistveno bistveno boljše od Nikona - smo z obema slikali na eni fešti in sploh ni primerjave - je ogromna razlika v kakovosti slik, fotoaparata sta pa isti cenovni razred.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?