|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj hodite spat
28.1.2009 23:42:38   
Anonimen
Ker se zasedim pred računalnikom in seveda opazim, da nisem sama v družbi na RRjiuser posted image  me zanima, kdaj hodite zvečer spat in kdaj zjutraj vstanete? Jaz sem zaenkrat še doma, zato si dovolim potegniti v noč, zjutraj pa vstanem okoli 7 ure in seveda vmes, ko je moj user posted image  lačen. Ampak več spanca skoraj ne potrebujem, vem, pa, da ko bom šla v službo, bo 10 ur premalo spanca na dan, ker bom kot ožeta cunja. Seveda je za to tudi "kriva" služba, ki jo opravljam, saj nimam niti pavze za malico.
Kako je s spanjem pri vas?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj hodite spat
28.1.2009 23:53:54   
kaja02
kaj je že to??????

jaz hodim spat tam okoli 1 ure zjutraj, ponavadi počakam, da pride moj domov; ponoči potem še user posted image  je, zjutraj pa sem pokonci ob 6.30, ko zbujam tastarejšo za v šolo. Zaenkrat še funcioniram, kako bo pa kasneje( služba, otroci, gospodinjska opravila, še kak izpit bi blo dober narest....) pa ne vem

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj hodite spat
28.1.2009 23:58:52   
KT
Ja še kar božičvamo user posted image  Ko otroci spijo, je čas, da se kaj naredi user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 0:41:52   
Ribica **
zadnji teden med 3. in 4:30 zjutraj.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 4:09:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
kdaj hodite zvečer spat in kdaj zjutraj vstanete?

Obratno - spat hodim zjutraj in vstajam zvečer (no, popoldan).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 5:52:28   
kepa*
Med tednom kar zgodaj, do 23.00 sem v postelji, vstajam pa okoli petih. Med vikendom pa sem dlje pokonci.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 7:06:42   
Anonimen
Nekje ob 21.00 - 21.30. Vstajam pa 5.15. Men vikendom pa seveda malo podaljšam.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 7:10:14   
aprilčica07
Spat definitivno prepozno, ponavadi okoli 23, to je eno povprečje, vstajam pa od pondeljka do petka ob 5.30 oziroma kašno minutko kasneje.. spanje provam vsaj za silo poštukati med vikendomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 8:12:50   
Lunca1
spat grem med 22 in 23, vstajam ob 6h

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 9:07:28   
diva 4
Med 23 in 1 uro.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 9:32:27   
Lenny
Praviloma med 22. in 23. uro. Vstajam ob 5.20, tako da med tednom ponočevanje odpade user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 9:43:52   
Anonimen
Med 22. in 23. vstajam pa okrog 7. včasih 8. Zdaj pa imam počitnice (ni predavanj na faksu) in včasih potegnem do 9. user posted image user posted image

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 9:48:29   
Anonimen
Hodim spat okrog 22.30, potem eno uro berem, potem zaspim, zjutraj pa ob 6h auf user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 9:53:54   
lelaval
Zadne čase že ob 23 - je moj rekord, drugače pa med 1 in 2. uro zjutraj. Vstajam pa med 5.45 in 6.00 zjutraj

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 10:57:44   
nuala
V posteljo grem okrog 21 in potem kaksno uro berem.
Vstajam pa malo cez 5.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 11:42:32   
Nur
Spat hodim med polnočjo in eno. Vstajam malo čez sedem. Zaenkrat še gre in več spanca ne potrebujem, čeprav čez vikende kar potegnem do desete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 12:26:01   
Nikita***
Med tednom hodim spat okrog polnoči, ker mi prej nikakor ne rata. Vstajam pa ob 6. Je pa res, da me tam nekje na sredi tedna sesuje in prespim ves popoldan, da dobim za nazaj.
Ob vikendih ponočujem tja do druge, tretje, vstajam pa ob 12.  V bistvu sem en velik zaspanček in velika nočna ptica. Kontradiktorno, ja. Ampak najboljše mi je bilo na faksu, ko sem občasno za par mesecev zamenjala noč in dan. Zvečer in ponoči sem najbolj storilna, jutro in popoldan, ko pa od mene ne pade ravno največ, pa sem prespala.


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 12:34:34   
nejcko
Čedalje kasneje oz. čedalje bolj zgodajuser posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 12:37:39   
Anonimen
Zdaj ko sem noseča spim od 9ih zvečer do 8ih zjutraj in še čez dan kajuser posted image

Drugače pa od 11 zvečer do 7ih zjutraj.

Sem pa študentka, prvič noseča, tako da recimo da si to lahko privoščimuser posted image

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 12:46:30   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Zdaj ko sem noseča spim od 9ih zvečer do 8ih zjutraj in še čez dan kajuser posted image
Sem pa študentka, prvič noseča, tako da recimo da si to lahko privoščimuser posted image


Jaz sem tudi študntka, drugič noseča pa si tudi tako dolgo spanje privoščimuser posted image No, v bistvu ga rabim, če ne sem katastrofauser posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 12:52:50   
jer.za.
Spat hodim med 20.30-21.30. Vstajam ob 6.30. In mi je še premalouser posted image  

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 18:59:55   
kajajaka
Vidim, da sem prava zaspanka... user posted image

Spat hodimo okoli 23, spimo pa do 8h user posted image  (no včasih user posted image  ob 6h spije malo mleka, potem pa nazaj zaspi)

Si sploh ne predstavljam kako bi bilo, če bi imela nespečega otroka... po moje bi bila kot zombi... očitno rabim veliko spanja...

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 19:30:05   
Aja1
Zvečer 21.30-22.00
Zjutraj 6.00-6.30

Za vikend pa zjutraj potegnemo celo do 7-ih user posted image

_____________________________




(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 20:14:09   
hmm...
Zvečer: 23.00 ker prej na žalost ne morem zaspati.user posted image user posted image user posted image

Zjutraj: 4.30user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj hodite spat
29.1.2009 20:27:48   
bamoocham
Uh zaspim zmeraj pred tv ta okol 22-22:30, ko me moj čoha po rokiuser posted image .
Potem me zbudi, da  grema v spalnico spat. Zbudim pa se okoli 8huser posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?