|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   puščica
20.4.2005 12:52:36   
CIPRESA
Zdej pa mene tudi zanima nekaj punce, zadnjič ste pisale, kako pogledati za nazaj kaj vaš mož ali tip gleda, mene pa zanima ker bi rada nekaj našla, pa se ne spomnim, kakšno puščico ste mislile. Jsz imam samo tri
<- go back one page

-> go forward one page

pa puščica navzgor - reloaded current page.

A tudi če sem ugasnila računalnik lahko pogledam za nazaj??? Za koliko nazaj????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   puščica
20.4.2005 13:07:02   
emaa
če maš explorer imaš zgoraj razne ukaze: Išči - search, Priljubljene - favourites, media, nato pa zgleda kot urca zgodovina - history. Klikni na zgodovino in lahko vidiš zgodovino za nazaj, ponavadi za dva tedna, tam preveri po linkih kaj je gledal(najprej je samo ime linka, odpreš in klikneš na aktivni link). Je čisto lahko. Upam, da ti je pomagalo

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   puščica
20.4.2005 13:09:50   
kofetek2010
če pobrišeš zgodovino pa se nič ne vidi ;) Potem pa lahko vidiš še v Temporary Internet Files in v Cookies ;) - seveda, če ni tudi to pobrisano ;)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   puščica
20.4.2005 15:36:47   
viv_
Pa ne da se spuščate na tak nivo? Maile tudi berete? Pa zadnji klici na GSM-u? Kaj pa sms-i? Ne pozabit pogledat med poslane sms-e...

Lepo prosim no!!!

Ste kdaj slišale za pojem ZAUPANJE??????

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   puščica
20.4.2005 15:57:51   
Bela
:ups: cipresa, pa ja ne da ga maš tok pod kontrolo:)-ubogi revež...:)-

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   puščica
20.4.2005 18:06:54   
Moyca_
se podpišem pod viv

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   puščica
20.4.2005 20:39:14   
zoya_
Ja viv... cela štala, pol pa ni čudno, da kermu poči film in gre, ali pa ima ljubico, ga vsaj ne preverja. :)-
Zveza temelji na zaupanju in če tega ni, potem ne vem, kaj počnete skupaj.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   puščica
21.4.2005 8:34:44   
Anonimen

Ce bi mene partnerka preverjala, bi ji nalasc nastavil vse mogoce strani agencij.. in prosil bi prijateljice, naj mi posljejo maile.. ki bi jih sam napisal..

:)- :)- :)-

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   puščica
21.4.2005 11:37:45   
CIPRESA
Hvala emamair in janji za pomoč.
Drugače se pa jaz ne spuščam na to področje, ker nisem naivna in imava te stvari pošlihtane.
Sem pa iskala bolj pomembne podatke, ker očetu vodim računovodtvo, in se je zadnjič nekaj sesulo in sem sedaj tu najdla izbrisana dva računa. Tko da mi ni bilo treba še enkrat pisat račun.

Hvala še enkrat za pomoč!!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   puščica
21.4.2005 11:44:32   
Anonimen
Ooooo Cipresa prav polepšala si mi dan!!!

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   puščica
21.4.2005 11:58:30   
CIPRESA
Meta zakaj??????????

Mal se mi zdi butasto tole ko sploh nevejo kaj in zakaj sprašuješ, pa kar napadajo in napadajo. To je bilo že zadnjič govora o tem. Noro!!!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   puščica
21.4.2005 12:30:43   
viv_
Ja Cipresa, a ni pol bolj ajnfah da direkt vprašaš kot pa se igraš Šerloka? :)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   puščica
21.4.2005 12:44:58   
CIPRESA
viv jaz sem lepo vprašala tisto kar me zanima, ker še nikoli nisem gledala za nazaj in sem slučajno zasledila da lahko pridem do podatkov, čeprav sem mislila da bom mogla vse delat znova.
Oprosti če ti nisem vse razložila takoj in ste takoj sklepale najhujše. Zadnje kar je, je pa to da bom preverjala za mojim možem kaj on dela ali gleda. Mi še na misel ni prišlo da boste to sploh pomislile.
Pa oprostite, če sem vas zavajala.

CIPRESA:nosecka:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   puščica
21.4.2005 13:02:18   
Anonimen
Zato ja, cipresa. Ker so bli spet odgovori v drugo smer.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   puščica
21.4.2005 13:12:16   
Anonimen

Sej ni panike, ce so bili odgovori v drugo smer.. Ona je itak zvedela kar jo je zanimalo.. in mi povedali kaj mislimo o preverjanju..
Dve muha na en mah :)-

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   puščica
21.4.2005 16:11:40   
emaa
cipresa me veseli, da sem ti pomagala, jaz se pa sploh nisem poglabljala zakaj potrebuješ, če želiš zgodovino pogledat, jo poglej, jaz jo dostikrat iščem, in to svojo, ker se mi je že dogajalo, da je elektrike zmanjkalo ali kaj, ko sem ravno našla kar sem iskaal po netu že več kot pol ure in takrat sem :grrr:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   puščica
22.4.2005 9:39:34   
Blink1
Uuuu...teme na Družina in odnosi so ponavadi delikatne;);)

Verjetno ne bi bilo takih odgovorov, če ni na NV vprašala:)-:)-

Jaz sem pa ravno malo prej izbrisala piškotke in zgodovino...zaradi tega, ker začne vse počasneje delat, če se jih preveč nabere:zmeden:

No, moj dragi pa tak nima pojma o internetu:ups:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?