|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konizacija
7.3.2009 8:30:33   
Marina_
Pozdravljene!
Pred dvema dnevoma sem imela konizacijo.Še tisti dan sem lahko odšla domov(strogo mirovanje)
Danes dva dni po o.p sem videla ,da imam krvav izcedek(sveža kri).Količinsko ni nevem kako veliko(počivam)edino ,ko grem na WC.Sedaj pa me zanima ,ali je to normalno.
Hvala za odgovore.
Marina


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Konizacija
7.3.2009 8:48:54   
dido
Ja, je normalno. Krvavela boš še kar nekaj časa.Včasih bolj, včasih manj, zato pa si tudi dobila kontrolni kartonček, kjer vpišeš krvavitve.
Brez skrbi, vse je OK.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Konizacija
7.3.2009 8:58:28   
Marina_
Aha.Se pravi ,da je to normalno....si pa zapisujem na listek tako kot so mi naročili.
Hvala za odgovor.


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu dido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Konizacija
7.3.2009 20:56:54   
tajtaja
Ko sem jaz imela konizacijo (pred šestimi leti), sem bila 7 dni v bolnici. A to zaradi šparanja odpuščajo tako hitro ali pa je drugačna tehnika?
Ker sem mela nadstandard, mali pa je bil star slabo leto (naj bi se dojila), sem mela dvoposteljno sobo in sta vsak večer prišla k meni prespat mož in Maj. Verjetno smo bili v MS edinstven primer.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Konizacija
8.3.2009 7:15:39   
Anonimen
Tudi jaz ko sem mela konizacijo sem bila en teden notri.Zdaj pa res čudno,da že prvi dan pustijo domov takrat pa nisem smela niti tri dni iz postelje vstat.user posted image
Pa neki trak so mi nabasali notri baje pet metrov so rekli in ga drug dan odstranili.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Konizacija
8.3.2009 7:55:00   
Marina_
Ja,sedaj po konizaciji kar tisti dan greš domov(Maribor).
meni so po o.p vložili tampon beri-mega tampon,tako ,da niti na wc nisem mogla .No z veliko truda mi je uspelo.
Včeraj sem počivala in se je krvavitev malo umirila.Danes pa spet  krvavim....je večja krvavitev kot včeraj(sveža kri).Moram pa povedati,da nimam nevem kako močnih bolečin.


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Konizacija
8.3.2009 8:27:36   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Tudi jaz ko sem mela konizacijo sem bila en teden notri.Zdaj pa res čudno,da že prvi dan pustijo domov takrat pa nisem smela niti tri dni iz postelje vstat.user posted image
Pa neki trak so mi nabasali notri baje pet metrov so rekli in ga drug dan odstranili.



Se vedno si dlje v bolnici ce imas klasicno kirursko konizacijo (5 dni, ce se prav spomnim). Pri laserski konizaciji si isti dan doma. Meni so razlozili, da je klasicna kirurska konizacija bolj zanesljiva, ker se tocno vidi kaksno je tkivo tudi po rezu, a da pri laserski vedno ostane kaksen milimetar, dva ozganega tkiva za katerega ne mores videti ali je obolelo ali zdravo. Zato je pri laserski konizaciji vecja moznost ponavljanja.
Kirursko tudi veckrat priporocijo, ce je vec tkiva obolelega.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?