|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na pomoč-razbarvano perilo!!!
30.1.2009 8:34:56   
barby78
Prosim za pomoč,s čim naj belo perilo spet vrnem v belo barvo?

Včeraj sem dala na ven kuhat belo perilo in sem zraven pograbila moje temno rdeče spodnjice (ki jih seveda prej nisem videla,dokler ni bilo prepoznouser posted image ) in sedaj je vse perilo roza barve,ponekod (predvsem  na brisačah),pa so ostali večji fleki rdeče barve.kako naj to popravim?

LP,Barby

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
30.1.2009 8:36:25   
orhideja75
K2R

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
30.1.2009 9:36:57   
babylove
Ne smeš posušit, ampak še mokro daj nazaj v pranje. Skupaj s servietkami, ki lovijo barve, če lahko, pa dodaj tudi belilo. 

_____________________________






(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
30.1.2009 9:43:39   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

K2R


A pa to res deluje? Mislim preverjeno deluje? Da vem za primer, če se mi slučajno to zgodi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
30.1.2009 12:40:29   
Korina1
Jaz uporabljam Bianco Vivo

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
30.1.2009 13:18:50   
barby78
Hvala za nasvete.
Jaz sem sedaj dala še 1x prat in sem zraven dala 2 lističa za lovljenje barv in pa prašek Grey OK,za odstranjevanje madežev pri razbarvanem perilu.
Sedaj pa čakam.Pa saj vem,da čiste glih ne bodo,ampak mal upanja pa je user posted image
Vam javim kakšno bo stanje.user posted image

Hvala še 1x in LP
Barby

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
30.1.2009 13:22:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: barby78

Prosim za pomoč,s čim naj belo perilo spet vrnem v belo barvo?

Včeraj sem dala na ven kuhat belo perilo in sem zraven pograbila moje temno rdeče spodnjice (ki jih seveda prej nisem videla,dokler ni bilo prepoznouser posted image ) in sedaj je vse perilo roza barve,ponekod (predvsem  na brisačah),pa so ostali večji fleki rdeče barve.kako naj to popravim?

LP,Barby
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
30.1.2009 13:37:16   
barby78
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: barby78

Prosim za pomoč,s čim naj belo perilo spet vrnem v belo barvo?

Včeraj sem dala na ven kuhat belo perilo in sem zraven pograbila moje temno rdeče spodnjice (ki jih seveda prej nisem videla,dokler ni bilo prepoznouser posted image ) in sedaj je vse perilo roza barve,ponekod (predvsem  na brisačah),pa so ostali večji fleki rdeče barve.kako naj to popravim?

LP,Barby
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja,ja,ti se kar smej,saj se bo tebi tud kdaj kaj takega zgodilo,pol se bom pa js smejala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
31.1.2009 13:20:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: barby78

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: barby78

Prosim za pomoč,s čim naj belo perilo spet vrnem v belo barvo?

Včeraj sem dala na ven kuhat belo perilo in sem zraven pograbila moje temno rdeče spodnjice (ki jih seveda prej nisem videla,dokler ni bilo prepoznouser posted image ) in sedaj je vse perilo roza barve,ponekod (predvsem  na brisačah),pa so ostali večji fleki rdeče barve.kako naj to popravim?

LP,Barby
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja,ja,ti se kar smej,saj se bo tebi tud kdaj kaj takega zgodilo,pol se bom pa js smejala user posted image user posted image user posted image
pol bom lahk tebe za nasvet vprašalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
1.2.2009 8:55:27   
babylove
No in?

_____________________________






(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
3.2.2009 9:18:19   
barby78
Ja,moram povedat,da tisti prašek ni skor nič pomagal in sem šla v trgovino po Arekino in sem vse vrgla noter.Res je,da sta dve brisači, ki sta bili prej rumene in svetlo modre barve,zdaj beli,pa nič zato.so pa vsi rdeči fleki izzveneli.sem pa vesela,da je tud iz tistih oblačil in slinčkov šlo vse dol (kar je blo že od prej od kakšne hrane,pa ni šlo s kuhanjem stran) in je zdaj resnično belo.
Pa še vse skupaj sem dala enkrat oprat na 95°C.Zanimivo pa ,da iz otroške posteljnine,pa ni šlo nič barve dol (mislim tisto,kar je gor narisano).
V glavnem,sem zadovoljna.

LP,Barby

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
3.2.2009 9:32:43   
UT_2008
Arekina hmmm a je to poem kaj agresivno na otroški koži po pranju? Ne vem, pa vprašam.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
3.2.2009 9:43:56   
barby78
IZVIRNO SPOROČILO: UT_2008

Arekina hmmm a je to poem kaj agresivno na otroški koži po pranju? Ne vem, pa vprašam.


Mislim,da ne,ker itak moraš pol dat še 1x vse prat v stroj,belo daš pa tak ven kuhat,pa za vsak slučaj daš pol ko je oprano še 1x na izpiranje.



_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
5.2.2009 9:54:37   
honey
Jaz sem to zadnjič naredila, ko sem pograbila vmes rdečo nogavico user posted image Vse je bilo roza - še moževe dolge gate user posted image Pa sem šla hitro v trgovino po Arekino in namočila po navodilih in moram reči, da je prej kot v 30 min bilo vse skupaj snežno belo user posted image

Ja, se mi zdi da Arekina ni tako grozno agresivna, kot je bila včasih Varekina (ali nekaj podobnega), ker tudi meni napis na majici ni šel stran.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
15.2.2009 21:59:40   
Gilo
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

K2R


A pa to res deluje? Mislim preverjeno deluje? Da vem za primer, če se mi slučajno to zgodi.


Tudi jaz uporabljam K2R pri razbarvanju perila in preverjeno deluje, samo je potrebno natančno upoštevati navodila. Imam doma vedno enga na zalogi za vsak slučaj.

_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na pomoč-razbarvano perilo!!!
25.2.2009 21:10:47   
srečka nosečka
Pri razbarvanem perilu vam svetujem Dr. Beckmann.
Jaz sem dragemu zaprala bundo user posted image  in jo s tem sredstvom povnila v prvotno stanje. user posted image  user posted image  user posted image  Brez naporov,, samo namočila in še 1x dala v stroj.
Zdaj imam še en zavojček na zalogi. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?