|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na izlete v okolici Moravskih toplic
16.3.2009 21:04:20   
Anonimen
Kot že naslov pove.. Za par dni gremo na dopust v Moravske toplice, in sicer prvič na sploh v ta konec Slovenije. Ker se ne bomo samo namakali, temveč bi radi še kaj videli od okolice vas prosim, če mi poveste kam naj gremo user posted image  in kaj si splača ogledat.
Gremo pa skupaj dve 4-članski družini, od tega 2 dojenčka (6 in 8 mes).

Hvala vam že vnaprej!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na izlete v okolici Moravskih toplic
16.3.2009 21:28:16   
maca m
Mi smo šli lani tja za en teden, tudi prvič. Pa sem šla v hotel in mi je en mlad fant dal zemljevid, na  njega pa narisal in napisal kaj se splača it pogledat.
Zdaj ne najdem zemljevida, da bi ti napisala kraje, ti bom sam napisala kaj smo videli.
Šli smo gledat
- Tropski vrt, tam tudi gojijo orhideje,
- Plečnikova cerkev,
- zapeljali smo se do Mure -  mlin na Muri, Otok ljubezni
- tromeja - avstrija, slo, madžarska
- en dan smo se zapeljali na madžarsko, mislim da Lenti - malo po nakupih

Pa vsak dan smo šli v drugo gostilno, hrana v tistih krajih je izvrstna, porcije obilne - nami, njamiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na izlete v okolici Moravskih toplic
16.3.2009 21:46:34   
Anitka
Maca je lepo opisala kam v naših krajihuser posted image user posted image user posted image . Če te bo zanimalo pa še kaj pa me le pocukaj za rokav.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na izlete v okolici Moravskih toplic
16.3.2009 22:45:49   
muki1
Ja tako nekak. S tem, da bi en dan združila obisk tropskega vrta - pred kratkim so obirali prve banane user posted image  in potem bi produžila še na Bukovnico, malo okrog jezera, se spočila na energetskih točkah, pa ne pozabi si oprat oči v Vidovem izviru. To so vse točke dostopne tudi z vozičkom.

Zdaj je čas zvončkov in ob reki Muri se razprostirajo prečudovite preproge zvončkov in noric. Tu je recimo priporočljivo, da imate otroke v kengurujčkih, ker ni potk za vozičke.

Pa kakšne kulturne znamenitosti je vredno videt. Ob obisku Rotudne v Selu, priporočam še kosilo v gostilni z istim imenom.

Obisk kakšnega vinotoča v Suhem vrhu, malo namakanja pa vam bo že zmanjkalo časa.
Uživajte .


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?