|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   okenske police - notranje
30.3.2009 21:17:09   
only_me
Danes sva imela enga strica za strojne omete. In je rekel, da naj še kar nabaviva notranje okenske police, pa da se vse naenkrat naredi, da kasneje ni treba nič več.
Torej... za kak material ste se odločili? In predvsem me zanima zakaj.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: okenske police - notranje
30.3.2009 21:23:40   
AinB
Mi smo vgradili marmorne police. Razloga za kaj točno nimava. So nama bile pač bolj všeč kot lesene ali plastične, pa tudi precej bolj trpežne so.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: okenske police - notranje
30.3.2009 21:32:00   
mala maja
midva sva se odločila za marmornate. Razlog- ker sva jih dobila po skoraj enaki ceni (in to 3 cm pa še marmor tigrovo oko al kako se že reče) kot bi kupila plastične.

Za zunanje police 17 kom, rosa beta sva dala samo 380€, za notranje pa za 13 kom 540€, amapk kot sem že napisala je razlika v dražjem marmomju. Za tako ceno pa niti razmišljat nisva hotela o plastičnih, če sva na predračunu dobila ceno za plastične 480€user posted image

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: okenske police - notranje
31.3.2009 8:01:26   
t5t6
Mi imamo lesena okna in lesene notranje okenske police v svetlo modri barvi. Delujejo zelo toplo in jih nebi nikoli zamenjala za marmor.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: okenske police - notranje
31.3.2009 12:56:55   
Anonimen
Midva bova dala granit ali police iz umetne mase (so videti kot kamen, le da niso mrzle).

(odgovor članu t5t6)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: okenske police - notranje
31.3.2009 14:45:42   
mika
  Imamo granitne police. Marmor odpade če imaš namen imeti gor rože, ker ima veliko vpojnost in flekov ne dobiš ven. Ostalo....plastikauser posted image , les.... pri nas ni pasalo, kljub temu da imamo lesena okna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: okenske police - notranje
31.3.2009 15:20:27   
Katey
Poglej si ponudbo polic pri firmi EDER HELOPAL, so iz umetne mase (95% naravni kamen, 5% smole in lepila), so tople na otip, ne vpijajo vode, z lahkoto se čistijo.

Če pa rabiš tel. št. pa javi na ZS.

www.eder-fensterbank.at


(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?