|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 11:50:44   
Blueberry
Prvič se mi je zgodilo, da sem nekaj zmešala s KT.user posted image  In zdaj sem čisto zmešana..user posted image  Zgodilo se mi je namreč, da sem KT prehitro vzela (vzamem jo v petek, jaz pa sem jo v četrtek). Na zavojčku mi že piše torek, danes pa je ponedeljek.user posted image  Zdaj pa nevem, če lahko vse pojem do konca ter potem še eno tabletko vzamem naknadno, da bom imela spet isti čas jemanja (se pravi petek in ne četrtek)? Če ne bom čisto zmešana s temi dnevi.user posted image  Samo potem bi jih ta mesec vzela 22. Upam, da razumete kaj mislim s tem povedat.user posted image  Najlepša hvala za odgovore ter lep pozdrav!

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 11:55:03   
ZvezdicaZaspanka
po moje lahko vzameš ar 22 in ne bo nič narobe.

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 12:54:25   
aluš
Ni, panike. Važno, da ni več kot 7 dni premora, manj je OK.
Lahko ji vzameš 21 ali pa 22. Samo če jih boš vzela 22, boš morala eno iz novega zavojčka vzet, pa ti bo potem vedno ena zmanjkala. Saj mogoče ni slabo, odpreš nov zavojček, eno poješ, potem pavza, vsaj veš po 7. dneh s katerim dnem štartaš.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 13:50:55   
mucamaca2
nič ne bo narobe.  jaz imam en zavojček posebej za takrat, ko je treba "doštukat"- pozabljivost ali če prestavim zaradi morja...

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 13:52:37   
Anonimen
jaz pa sploh nimam odmora,tako da ne potrebujem prestavljat M zaradi ničesar,ker je sploh ni user posted image

(odgovor članu mucamaca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 14:03:03   
mucamaca2
koliko časa že nimaš odmora? To bi bilo res najboljše... katere tablete pa imaš? Jaz imam DIANE 35, pa je gin.rekla, da so precej močne in jih dolgo ne bom več smela jemati. A ti je gin. predlagal strjeno jemanje tablet?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 14:07:30   
Anonimen
je vseeno katere KT imaš.jemljem jih že neprekinjeno več kot 1 leto.Ne,ni mi G nič predlagal,sama sem se odločila.
ker ni nič narobe,če jih jemlješ non-stop


(odgovor članu mucamaca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 14:13:28   
mucamaca2
Gin. nočejo se mi zdi to reklamirat, potem bi bila še večja poraba tablet; sem pa brala odg. dr.Pušenjaka v reviji Ona , da s tem ni nič narobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 14:19:08   
Blueberry
Hvala za odgovore. Imam pa tudi jaz en zavojček še od takrat, ko sem si prestavila M. Bom kr iz tistega zavojčka vzela eno. Tudi sama imam Diane 35. Te spadajo med KT z nizko dozo hormonov. Tako tudi piše v navodilu. Najprej sem jemala Logest, zaradi mozoljčkov sem mogla prešaltat na Diane 35. G mi ni omenila da so močne. LPuser posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 14:25:24   
mucamaca2
zamenjala sem gin. in ta pravi, da so močne in da jih priporoča največ 3 leta, prejšnja gin. pa ni nikoli rekla, da so močne, tko da ne vem. Mogoče se oglasi kdo, ki ve kaj več??

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kontracepcijske tabletke
24.11.2008 14:26:23   
Anonimen
mucamaca tvoj G trosi neumnosti

(odgovor članu mucamaca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kontracepcijske tabletke
25.11.2008 10:59:23   
aluš
Kolikor je men poznano in iz razgovora z gin. so Diane vsekakor močnejše kot Logest ali Yasminell.
Vem zato, ker sem zaradi težav probala s kao šibkejšimi (in to je bil najprej Logest, nato Yasminelle, pa sem po obojih imela izcedke, tako da sem zdaj nazaj na Diane).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kontracepcijske tabletke
11.2.2009 20:47:33   
anja19
živjooooo!!...eno vpršanje...če hočem prestaviti menstruacijo...jo lahko samo za en dan...pč uzamm eno tabletkoo :)...al morm ceu tedn oz  celo škatlicoo?...user posted image user posted image hvala za odgovore..:)

_____________________________

** ljubezen je kakor veter..ne moreš jo videti..lahko pa jo čutiš**<3

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kontracepcijske tabletke
11.2.2009 20:52:51   
Shorty_
lahko samo eno tabletko več vzameš oziroma kolikor želišuser posted image

(odgovor članu anja19)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kontracepcijske tabletke
11.2.2009 21:30:23   
anja19
okeeej hvalaaa..:)..pa še nekeej..
če pa želiš prestaviti prvi daan menstruacije..sem brala...da morš prej uzet tableto in ne kasneej..:)...a pa je lahko kr kol narobeee?..:)...mislm je zaščita še usenn?


_____________________________

** ljubezen je kakor veter..ne moreš jo videti..lahko pa jo čutiš**<3

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kontracepcijske tabletke
3.9.2009 12:16:13   
Junija
Zdravo. KT sem jemala 8 mesecev sedaj jih že ne jem mesec in pol. Zanima me kdaj je možna zanositev po prenehanju jemanja KT? Zelo si želim otroka.

(odgovor članu anja19)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?