|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tovarniške prodajalne
3.4.2009 20:20:41   
Mesečnica
Ali kaj kupujete v tovarniških prodajalnah? Če jih imate blizu, seveda. Mi gremo večkrat v Ljubljanske mlekarne, kakšni izdelki so ceneje, kakšni so v akciji, pri kakšnih so pa cene enake kot v drugih trgovinah.

Kaj pa druge tovarniške prodajalne?

Npr. če bomo v Ajdovščini, a se splača obiskati Fructalovo prodajalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tovarniške prodajalne
3.4.2009 20:30:29   
K_a_t_i
Mesečnica, če te zanima Fructal, imaš industrijsko prodajalno na Frankopanski (za Unionom). Ni treba v Ajdovščino user posted image . Je pa s temi industrijskimi prodajalnami (živilskimi) tako, da lahko dobiš nižje cene, izdelki, ki so v trgovini na akciji pa so v trgovini skoraj zagotovo cenejši.
Tudi jaz hodim v Lj mlekarne - zaradi mleka, ki je neprimerno cenejši kot v trgovini (seveda spet, če ni v trgovini kaka akcija).
Imaš pa potem tudi drugo skrajnost, ko so ti. industrijske prodajalne dražje od drugih (npr. Svea kuhinje).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tovarniške prodajalne
3.4.2009 21:41:44   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Mesečnica, če te zanima Fructal, imaš industrijsko prodajalno na Frankopanski (za Unionom). Ni treba v Ajdovščino user posted image . Je pa s temi industrijskimi prodajalnami (živilskimi) tako, da lahko dobiš nižje cene, izdelki, ki so v trgovini na akciji pa so v trgovini skoraj zagotovo cenejši.
Tudi jaz hodim v Lj mlekarne - zaradi mleka, ki je neprimerno cenejši kot v trgovini (seveda spet, če ni v trgovini kaka akcija).
Imaš pa potem tudi drugo skrajnost, ko so ti. industrijske prodajalne dražje od drugih (npr. Svea kuhinje).



Kolk pa stane mlek v tovarniških prodajalnah? A so tud jogurti kej ceneje?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tovarniške prodajalne
3.4.2009 21:51:46   
jajula
tud jst sm bla v lj mlekarnah in me je zaposlena opozorila, da je dost izdelkov v drugih trgovinah ceneje, ker so v akciji.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tovarniške prodajalne
4.4.2009 5:44:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica
Ali kaj kupujete v tovarniških prodajalnah? Če jih imate blizu, seveda.

Ja, se tudi zgodi. Sicer ne načrtno, ampak bolj tako - če gremo ravno mimo. Vsake toliko se ustavimo v Ljubljanskih mlekarnah, včasih smo šli v Fructalov diskont v Šiški (zdaj sploh ne vem, če je še), pa po pivo smo šli direktno v Union (dokler ni Kamikaza začel piti Laško user posted image ). Šli smo v Žito v BTC-ju in enkrat v Medex v Savskem naselju (po ene bebave napolitanke, na katere sem se spomnila - še iz časov, ko sem delala tam). Aja, pa po nekaj kozmetike sem znala iti v Lek.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tovarniške prodajalne
4.4.2009 12:32:25   
Tanja55
Hodim v Gorenjko v Lesce, kupujem cokolado in rolade na kg, vse ostalo se bolj ko ne ne splaca, je v trgovini ceneje.  Grem pa vcasih v Kolinsko kaj nabavit, v Ljubljanske mlekarne pa se nisem sla. Vcasih smo hodili po ozimnico v Eto v Kamnik, pa mislim, da ce nimas 4-5 clanske druzine se ti tudi tja ne splaca.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tovarniške prodajalne
4.4.2009 20:08:15   
katra55
Če se ravno peljem mimo se ustavim v Eti v Kamniku in v Fructalu. Pa v Gorenjko grem po čokolado.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tovarniške prodajalne
5.4.2009 17:51:24   
josephine27
Jaz redno hodim na Fructal po fruteke, pa še kakšne sokove kupim če imajo v akciji. Drugače pa še na Mlinotest po kruh in ostale njihove izdelke. Se mi zdi neumno da ne bi izkoristila če sem že blizu doma.

_____________________________



(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tovarniške prodajalne
5.4.2009 17:59:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Jaz redno hodim na Fructal po fruteke, pa še kakšne sokove kupim če imajo v akciji.


Kje pa je to v Ajdovscini?

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tovarniške prodajalne
5.4.2009 20:22:44   
roses
v btc-ju v svetu obutve je industrijska prodajalna alpine. tam so čevlji lanskih sezon in tudi letošnji po mnogo cenejši ceni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tovarniške prodajalne
5.4.2009 21:55:11   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Jaz redno hodim na Fructal po fruteke, pa še kakšne sokove kupim če imajo v akciji.


Kje pa je to v Ajdovscini?

Tudi v Kamniku imajo industrijsko prodajalno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tovarniške prodajalne
8.4.2009 18:24:46   
josephine27
Kje pa je to v Ajdovscini?


ja user posted image


_____________________________



(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?