|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odpor do partnerja
17.12.2008 13:48:57   
pomlad80
Imam zelo velik problem in me zanima če se je katera že našla v podobni situaciji.  S fantom se poznama že 11 let,vedno sva bila najboljša prijatelja. Zadnje leto je pa med nama poskakovala iskrica. Preden sem zvedela,da sem noseča,sem gojila čustva do njega,tudi par dni kasneje sva se veselila in že veselo hodila po nakupih za bejbija.
Kar naenkrat mi gre fant zelooooo na živce,vsak stvar,ki jo naredi oz. reče me vrže iz tira. Ko me hoče poljubit mi gre dobesedno na bruhanje na sex niti pomislat ne morem. Nekak se hočem obvladovat in si govorim,da je to verjetno kej s hormonim povezano ali pa ne??  Sploh ga nemorem gledat in poslušat,doma se pri starših dobesedno skrivam pred njem,ker si nočem pokvarit dneva :/

V pričakovanju vaših odgovorov se vam že vnaprej zahvaljujem,sem čisto obupana ker nevem kaj naj naredim.

(sem v 5 tednu)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 13:55:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad80

Imam zelo velik problem in me zanima če se je katera že našla v podobni situaciji.  S fantom se poznama že 11 let,vedno sva bila najboljša prijatelja. Zadnje leto je pa med nama poskakovala iskrica. Preden sem zvedela,da sem noseča,sem gojila čustva do njega,tudi par dni kasneje sva se veselila in že veselo hodila po nakupih za bejbija.
Kar naenkrat mi gre fant zelooooo na živce,vsak stvar,ki jo naredi oz. reče me vrže iz tira. Ko me hoče poljubit mi gre dobesedno na bruhanje na sex niti pomislat ne morem. Nekak se hočem obvladovat in si govorim,da je to verjetno kej s hormonim povezano ali pa ne??  Sploh ga nemorem gledat in poslušat,doma se pri starših dobesedno skrivam pred njem,ker si nočem pokvarit dneva :/

V pričakovanju vaših odgovorov se vam že vnaprej zahvaljujem,sem čisto obupana ker nevem kaj naj naredim.

(sem v 5 tednu)


user posted image

Drugač pa....jah se ti pač gnusi. Glede na to da že prej ni blo neke hude ljubezni.....

Lahko pa do so pač hormoniuser posted image

(odgovor članu pomlad80)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 13:58:33   
Anonimen
Čakaj, da hormoni do konca pridejo na dan.user posted image kaj šele bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 13:59:53   
pomlad80
je bilo malo ljubezno oz. se je začela razvijati. ampak vse se je kar naenkrat zbrisalo :/
prej mi je veliko pomenil zdaj pa še pomislit ne morem nanj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 14:01:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad80

je bilo malo ljubezno oz. se je začela razvijati. ampak vse se je kar naenkrat zbrisalo :/
prej mi je veliko pomenil zdaj pa še pomislit ne morem nanj user posted image


Ta je pa malo kruta.user posted image

(odgovor članu pomlad80)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 14:05:19   
cupacups
se vsaka ki jo jaz poznam je isto govorila....
mi gre na zivce, se sam kregava...je hotla prekinit, se je hotla odselit, cunje spakirala 5x...ubistvu si je samo omaro lepo pospravla user posted image
hormoni ja.....nekje do 7m te bo fest razganjal, al pa tud manj..odvisno kdaj te bo partner resno opozoril na tvoje obnasanje, sele takrat bos dojela kaj se dejansko v tebi dogaja :)
al pa tudi neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 14:10:08   
pomlad80
ja je kruta,nekak poskušam najdit rešitev...ampak je ne najdemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 14:10:15   
Ayo
jaz tudi mislim da znajo bit hormoncki...
pogovori se z njim, povej kaj te muci, mogoce bo kasneje bolj uvideven... Ne razmisljaj o njegovih napakah, potrudi se videti njegove vrline in to kar te je (vcasih) pri njemu pritegovalo in bilo vsec.

imam prijateljico, ki je imela podoben problem. Ko je zanosila ji je sel partner tako na zivce, da ga je odpikala, zdej ko je pa rodila, ga je pa hotla nazaj, on pa zdej noce niti slisat, niti otroka ni priznal.

No, je pa res kot so ze predhodnice napisale, ce nikoli ni bilo ognja, je tezko...

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 14:59:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad80

Imam zelo velik problem in me zanima če se je katera že našla v podobni situaciji.  S fantom se poznama že 11 let,vedno sva bila najboljša prijatelja. Zadnje leto je pa med nama poskakovala iskrica. Preden sem zvedela,da sem noseča,sem gojila čustva do njega,tudi par dni kasneje sva se veselila in že veselo hodila po nakupih za bejbija.
Kar naenkrat mi gre fant zelooooo na živce,vsak stvar,ki jo naredi oz. reče me vrže iz tira. Ko me hoče poljubit mi gre dobesedno na bruhanje na sex niti pomislat ne morem. Nekak se hočem obvladovat in si govorim,da je to verjetno kej s hormonim povezano ali pa ne??  Sploh ga nemorem gledat in poslušat,doma se pri starših dobesedno skrivam pred njem,ker si nočem pokvarit dneva :/

V pričakovanju vaših odgovorov se vam že vnaprej zahvaljujem,sem čisto obupana ker nevem kaj naj naredim.

(sem v 5 tednu)



vsaki enkrat mal prikipi jaz sem pri prvi noseečnosti se samo kregala sem imela obdobja, enkrat sem se samo lubčkala z user posted image enkrat sem ga pa hotela zmlatit in to je trajalo celo nosečnost, zdaj v drugi nosečnosti je pa isto; prejšnji teden ga sploh vidit nisem mogla sva se samo kregala, ta teden ga mam pa tako rada da bi ga samo k seb stiskala, kot plišasto iglačkouser posted image user posted image   sem pa v 18 tednu!
malo potrpi po moje so to samo hormončki, no ja pa vseeno vso srečo

< Sporočilo je popravil janci10 -- 17.12.2008 15:00:14 >

(odgovor članu pomlad80)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 15:24:06   
Anonimen
Razumem, da te hormoni mečejo in ti gre fant na živce, ampak kakor je pa tale prvi post napisan... da se ti gnusi ipd.... ne vem, no, to je pa malo čudno glede na to, da bosta imela otroka skupaj. Mogoče pa še nisi zrela niti za resno zvezo, kaj šele za otroka. Ker tole hormoni niso, no.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 15:33:19   
bati

kaj pa odkrit pogovor z partnerjem?

veš če te partner ljubi....je to res zelo lepo pa ne samo lepo to je nekaj čudovitega da te ima nekdo rad takšnega kot si.....tega ni kar tako.....

če se on trudi kaj nej ti rečem kot drugega poskusi se še ti potruditi....poskusi ugotoviti od kod to izvira....kar pač izvira ta tvoj odpor do njega?

vezo je lahko začeti.....najtejže jo je ohranjati,gojiti,,,,itd.....občudujem ljudi ki so npr: 50 let v zakonu...da jim je uspelo.....danes se vsi hitro naprdnejo in spokajo in grejo....

ali si, si pa morda ti želela samo otroka in ne njega? predvidevam da si stara čez 30 let in takrat ženske čutijo da je sedaj skrajni čas za materinstvo.....kakšni rečejo zadnji vlak ti gre......tko je....morda se motim ampak to veš samo ti...

kokr koli ti želim srečo....



(odgovor članu pomlad80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 15:42:33   
Netopirčy81
Tudi jaz mislim, da si malo kruta. Mal se dol usedi in premisli, zakaj in kaj te tako močno moti na njem. Kako je bilo oz. kako si se počutila preden si zvedla, da si noseča...
Očitno user posted image  na vsako drugače vpliva. Name HB ne tako hudo. Sem bolj razdražljiva zaradi določenih stvari, drugače sem pa kar ista ko nisem user posted image .

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu pomlad80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 15:50:08   
vesela veselka
ne vem kaj bi ti rekla. Moram priznati, da prvic slisim kaj taksnega. Pri nama je bilo ravno obratno. Ko sem izvedela da sem noseca, se mi zdi, da sva se se bolj povezala. Oba se skupaj veseliva, kupujeva, planirava, urejava, na custvenem podrocju pa sva se veliko bolj povezana. Ne vem, ce so to ravno hormoni, mislim, da imata vidva drug problem. Upam, da se motim. Srecno!

(odgovor članu pomlad80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 16:05:42   
pomlad80
Najprej vsem hvala za vaša mnenja.
Sicer nevem zakaj sem kruta če tako čutim? :/  saj nisem to planirala,sploh nevem od kod se je ta odpor vzel.
Stara sem 28 let,sem že imela rene zveze in tudi na otroka sem pripravljena. Nikakor pa nisem tega planirala,da sem si od njega želela samo otroka,tako da ta misel je zgrešena ampak vseeno hvala za tvoje mnenje.
Partnerju sem to že včeraj omenila (sicer mu nisem rekla d sem mi gnusi),danes sma se že veliko o tem pogovarjala,hočema nekako rešit to,ker še vedno upam,da so krivi hormoni.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 17:47:20   
Anonimen
Ko sem jaz bla noseča, se mi je enako dogajalo. Mojega sploh nisem smela videt nagega , saj se mi je najbolj gnusil moški spolni organ. Kak je raven hormona padla, ni blo ne duha in sluha o bilo kakem odporu do mojega, kaj šele, da bi se mi gnusil. Če ne prej, bo čez 9 mesecev boljše.user posted image

(odgovor članu pomlad80)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 19:00:02   
pomlad80
hvala anonimen..tvoj post me je še najbl razveselil,ker vidim da nisem edina s tem problemom :)
in da se ga seveda da rešit,če ne prej pa po porodu :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 19:12:49   
slincek
Dobro, sto ljudi, sto čudi. Kdo bi vedel, kaj tiči v tvoji glavi. In ravno to je tisto: vsak človek je zase svet. Nekega zagotovila, da je to, kar doživljaš, povsem normalno ali pač ravno obratno, takole ne boš dobila. Pa kaj, če se enim to še nikoli ni zgodilo in zato mislijo, da sta obsojena na propad? In kaj potem, če se je našla kakšna podobna duša, ki se ji je mož gnusil tako, kot se tvoj gnusi tebi? Vse to ti pač ne zagotavlja, da bo/je s tabo tako, kot je s katero drugo. Bo treba pa najbrž malo globlje pobrskat vase, si nalit čistega vina ... v vsakem primeru, če gre za vezo, obsojeno na propad, ali pa samo za hormone, tole ni kar tako! Samo ti globoko v sebi veš, kaj se ti dogaja ... Srečno!

(odgovor članu pomlad80)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 19:21:39   
Lorencia
Ne bi ti znala svetovati, kako rešiti situacijo - razen tega, da nikakor ne povej partnerju kako čutiš na tak brezčuten način, kot to poveš na forumu.
Te ne obsojam, vendar vseeno kakorkoli že - mislim, da glede nato da je dejstvo da kot kaže ni naredil on nekaj narobe, kot se je nekaj spremenilo le v tebi.
Zato je vse skupaj lahko zanjega velik šok, sploh morda ker je on v sedmih nebesih ko te vidi...ti pa ravno obratno.

Poskušaj, ko se pogovarjata razložiti na čim bolj uvideven način.

(odgovor članu slincek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 19:55:12   
kajajaka
5 tednov si noseča?
"Potrpi" še 35 tednov, ko se bo zadeva le stopnjevala, potem bo bolje user posted image
Najbrž so le hormoni.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 20:03:52   
Ploha
da so prisotni hormoni zastopim, samo tako močno pa spet ne, da se ti nekdo gnusi,....a sta otroka načrtovala al je bil "ponesreč"

meni se ni nikoli do zdaj gnusil (v nosečnosti niti v nenosečnosti),...tko da kle je pomoje še kej druzga,...je pa res, da mi recimo ni bilo do sexa, pa ne zato ker bi se mi gnusil,...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: odpor do partnerja
17.12.2008 21:52:57   
lotty4
ojojoj

a tudi tebi, sem pa mislila da sem bila edina nosečka ki ji je mož smrdel in ga ni mogla poljubiti, ne objeti ma nč, najrajš sem videla da je delal pozno v noč. Minilo pa je nekje pri štirih mesecih.
Drugače pa mi je smrdelo vse po vrsti: zobne paste, geli za tuširanje, voda, hrana iz hladilnika...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: odpor do partnerja
18.12.2008 8:37:10   
manna
Joj tole mi je pa žalostno prebirat. Jaz sem prav kontra. Odkar pričakujeva ga obožujem kot nora, pa sva skupaj 7 let. No moje mnenje pa je, da počakaj in preberi kakšno knjigo o odnosih in ljubezni. O ljubezni se človek lahko veliko nauči, na primer to, da ne pride sama...

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: odpor do partnerja
18.12.2008 9:20:39   
blaža
Si napisala, da je blo malo ljubezni in, da se je začela razvijat. ma ženska božja, kaj sta pa delala skupaj 11 let?!user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: odpor do partnerja
18.12.2008 14:21:52   
lananai
Kaj pa tiste fore, ko pravijo, da nas privlačijo moški, ki imajo pač tak telesni vonj, ki se ujema z našim? In glede na to, da nam med nosečnostjo začnejo določene stvari, ki smo jih prej imele rade, smrdeti... Mogoče se pa kateri to zgodi tudi z vonjem partnerja? user posted image  Mi je pa res čudno, kar si napisala... in upam, da tega meni ne bo treba nikoli občutiti. Srečno!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: odpor do partnerja
18.12.2008 14:26:31   
Lorencia
Jaz verjamem, da lahko padeš v stanje, ko ti gre partner na živce, ti ni do seksa itd.
Vendar pa vseeno ne razumem določenih stvari, ki so napisane...sta skupaj že 11let ali kakšno vezo pa sta imela.
To, da se je vmes začelo iskrit itd....ja kaj pa je bilo prej...po opisu sodeč, sem zmedena.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?