|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vgnezditvena krvavitev
16.3.2009 10:32:36   
Anonimen
8 dan po ovulaciji sem 2 dni imela rahli roza izcedek, danes ni še nič. V trebuhu imam občutek, kot da so bo vsak čas ulilo. Ponavadi je cikls dolg 30 dni, danes je šele 24 dan.  Možno je, da bi to bila vgnezditvena krvavitev, skrbi pa me, ker so občutki isti kot pred menstruacijo. Drugih znakov nimam nobenih. Je imela katera podobno in je noseča?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vgnezditvena krvavitev
16.3.2009 10:59:55   
fricka
Jaz, pa nisem bila noseča. Po moje je pri vsaki malo drugače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vgnezditvena krvavitev
16.3.2009 11:04:07   
ttamariskaa
jaz sem to imela med nosečnostjo, baje ni bilo nič v zvezi s plodom, ampak neka hormonska stvar ( ne  me vprašat kaj, ki mi še ginekolog ni znal povedat ). Je pa krvavitev trajala dva meseca skupaj. Sem dobila neke tablete. Tak da pojdi na pregled.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vgnezditvena krvavitev
17.3.2009 16:34:52   
zala1
Živjo,

a je možno da špikanje v jajčnikih 5 dan po ovulaciji (bila je 12.3.) pomeni, da se kaj dogaja ali je to še prezgodaj? hvala.

(odgovor članu ttamariskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vgnezditvena krvavitev
17.3.2009 16:39:19   
Anonimen
Še ena anonima tukaj-podobno se je meni zgodilo-1 teden od O se je pojavilo par kaplljic krvi(svetle), potem pa nič več, le veliko belega toka...zaenkrat še ne vem, je bila to vgnezditvena al kaj drugega! V petek bom delala test, pa povem, kaj je bilo to! Baje test pokaže 2-4 dni po vgezditvi, jaz bom za vsak slučaj počakala kakšen dan več! Sicer imam M na 30-34 dni, danes je 28 dan cikljuca-bomo videli!
Kar se tiče špikanja, meni je bil to prvi znak user posted image , ker me je špikalo od O naprej skoz...prej nikoli, niti pol ne! Razen ta mesec, in upam, da to pomeni spet istouser posted image !
Se javim v petek in povem, kako kažeuser posted image
Anonimnauser posted image

(odgovor članu zala1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vgnezditvena krvavitev
20.3.2009 9:05:49   
Anonimen
Dobila sem user posted image , torej nič od vgnezditvene krvavitve, haha. Anonimna 2 javi danes!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.3.2009 20:22:53   
Anonimen
Anonimna 2 se javlja-test pozitivenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.3.2009 21:00:40   
mala kuharica
Čestitke!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.3.2009 22:19:13   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna 2 se javlja-test pozitivenuser posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vgnezditvena krvavitev
22.3.2009 22:19:36   
Anonimen
Čestitke, vsaj eni anonimni uspelouser posted image !!!!

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vgnezditvena krvavitev
23.3.2009 7:40:54   
Anonimen
Kaj bi pa rekle na to, da sem teden dni pred user posted image dobila svetlo rdeč izcedek za dva dni. Je to tudi znak vgnezditvene? Za test je pa verjetno še prekmalu, ker user posted image ne pričakujem 27.03. ane?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vgnezditvena krvavitev
23.3.2009 7:51:32   
zala1
jutro,
jst tut pričakujem 27.3. - sam upam, da je ne bo. Možno da si noseča. Jst sem brala in lahko narediš test šele okoli srede, prej ne. Tudi mene firbec daje, sem živčna in komi čakam, da bo petek, da vidiva na čem sva. Res upam, da je ratalo. Vso srečo vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 8:49:23   
bejbika81
Ojla!

Bega me ena stvar: je možno zanositi takoj po M? Vem, da se je marsikomu to zgodilo...
Takoj po M sem imela full močen izcedek, prozoren in full se je vlekel (ponavadi imam takega med O). Nebi me to toliko motilo, če nebi eno jutro čisto slučajno v tem prozornem izcedku zagledala temno rjavo pikico - kaj bi lahko bilo to?
Imam pa zdaj take bolečine v spodnjem predelu trebuha, kot pri O - po izračunih ravno ta teden naj bi jo imela.
Z mojim resno delava na user posted image  in upava, da nama kmalu rata...

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 10:06:32   
Rakica_80
Bejbika81, vse je možno. odvisno kako dolg cikel imaš in kdaj imaš O.
Držim pesti, da ti je ratalouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 10:08:09   
zmajaz
Jaz sem 2x zanosila takoj po menstruaciji (2-3 dni po M), tako je definitvno možno - seveda, če imaš tako hitro ovulacijo.

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 11:18:19   
bejbika81
oj...

jaz tudi upam, da nama je ratalo.

ampak še vedno ne vem, kaj bi lahko pomenila tista rjava pikica v sluzu?! Vgnezditveno ali...

Hvala pa LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 18:00:31   
Jada82
Bejbika, ja, lahko je vgnezditvena, lahko pa je pač kar tako kaj ... ni se za obremenjevat.
Najbolje, da kar še počakaš, in ko bo čas, narediš test. Do takrat pa še kar veselo telovadita, ker mogoče pa nisi še user posted image in je še možnost, da zanosiš!

Veliko sreče! user posted image

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 18:13:10   
Penelope84
Punce, rabim vašo pomoč. V mojem treboščku se nekaj dogaja, pa pojma nimam kaj je to. Nareč O. sem imela prejšnji teden od srede naprej. user posted image sva en teden prejres na dva dni, ob O. tudi vsak dan. sedaj me že dva dni full špika v spodnjem delu trebuha, sem full napihnjena (tak, da grem že sama sebi na živce), ko pokrčim noge ali naredim počep me narahlo zaboli. Imate kakšno idejo? Je možno, da se to dogaja zaradi hormonskih spremeb, ki se dogajajo ob oploditvi jajčeca (ki je po vsej verjetnosti še v jajcevodu). Ima katera podobne izkušnje?

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 19:58:22   
mojkap
živjo, jaz imam podobno zadevo - kar naenkrat me je začelo špikati nekaj tam blizu ko je slepič, na desni strani, potem pa še malo na levi, možno da bi bili jajčniki si mislim, potem pa še istočasno neka čudna krvavitev rjavkaste barve, ki je trajala 3 dni, tud sama sem napihnjena - upam, da je to to, čeprav težko verjamem da bi tak hiter po prenehanju kt, nisem še namreč dobila niti prve menstruacije po prenehanju kt, tak da bomo vidli, nekje drugi teden v sredo bi mogla dobiti pa se pustimo presenetiti lp

(odgovor članu Penelope84)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 20:31:51   
Penelope84
mojkap, baje, da ženske, ki prenehajo jemati kt lahko zelo hitro zanosijo, tak da ne bi bilo nič čudno, ampak zelo možno. No jaz upam s teboj. tudi jaz moram počakati nekje do srede, ko bi mogla pritiuser posted image . Bomo videli.

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 20:55:43   
mojkap
tega pa nisem še nikol slišala, me pa zanima, v primeru da sem noseča, je lahko kaj narobe, glede na to da je komaj 3tedne kar ne jem kt

(odgovor članu Penelope84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 20:57:11   
Jada82
Začni jesti folno kislino, to ful priporočajo, če želiš zanositi takoj po prenehanju jemanja KT. Kolegica je tudi takoj zanosila, pa je z otročkom vse lepo in prav, je pa jedla folno kislino - to rabi otroček za pravilni razvoj!
Kar začni, škodit ne more .... user posted image

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 21:06:06   
mojkap
to pa sem začela prejšnji teden ko sem opazila tisto čudno rjavkasto krvavitev, pa bolečine imam ves ta čas kot da bi me špikalo v jajčnikih, prejšnji teden me je ob tisti krvavitvi tudi zvijalo, res so neki znaki, bomo videli drug teden

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vgnezditvena krvavitev
30.3.2009 21:11:59   
Penelope84
Ja to z folno kislino je pomembno ja in sploh, če načrtujeta user posted image  je pa itak prav, da začneš jemati folno kislino 3 mesece pred zanositvijo. Tisto, da bi bilo kaj narobe, če tako hitro zanosiš pa odmisli, ker poznam mamice, ki se jim je to zgodilo in je bilo vse ok. tak, da ne skrbi.

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.4.2009 7:41:26   
bejbika81
jutro!

ponoči sem šla va WC, ko sem se obrisala, pa sem zagledala krvav izcedek. Zdaj pa ni več nič.
Joj, ko bi vsaj to bilo to...

user posted image  naj bi prišla med 09.04. in 15.04., tako da ne vem če ni zdaj prezgodaj še za njo...

Prosim, držite pestke... Če nebo nič, bom drugi teden delala test in upajmo na user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?