|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.4.2009 17:05:37   
mojkap
držim pesti

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.4.2009 19:54:54   
tinncyka
bejbika81 držim pesti da je bila vgnezditev in da zagledaš +!!user posted image user posted image

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2009 7:48:23   
bejbika81
jutro!

Hvala za pestke!

Krvavega izcedka ni več, niti čez dan ga ni bilo nič, tako da mogoče...

Bom test delala nekje proti koncu tedna - se javim.

LP

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2009 12:51:26   
Penelope84
bejbika81, držim pesti zate. Mene trenutno dajejo full krči in špikanje po trebuhu že kak teden in čakam, da proti koncu naslednjega tedna naredim test nosečnosti. Upam, da nisem napsihirana in da sem res user posted image
Mogoče nama pa obema zajček prinese veselo novičkouser posted image

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2009 20:48:11   
bejbika81
upam, da nam zajček res prinese dobro novico... za vikend grem pol k mojim staršem in bi jim tako sporočila veselo novičko.

moramo potrpet še par dni, pol bo pa test pokazal svoje...

LP

(odgovor članu Penelope84)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2009 20:51:25   
bejbika81
aja...

simptomi niso neki veliki... bradavičke imam nonstop ful napere in me bolijo, pa napihnjena.

bomo vidli!

srečno vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.4.2009 1:49:13   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: zala1

Živjo,

a je možno da špikanje v jajčnikih 5 dan po ovulaciji (bila je 12.3.) pomeni, da se kaj dogaja ali je to še prezgodaj? hvala.


prezgodaj...

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.4.2009 11:14:01   
bejbika81
ojla,

danes se je pojavil rahel roza izcedek, tako da mislim, da verjetno spet nebo nič iz vsega tega user posted image ...
28. dan ciklusa naj bi bil 09.04.

se je kateri zgodilo, da je pred predvideno M to pojavilo, pol pa kljub vsemu user posted image  ni bilo in je test pokazal user posted image ?

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.4.2009 14:51:01   
polho3006
Oj!

Prejšnji ciklus sem imela joške full napete, občutljive tako da...kot da bi v njih imela iglice ki pikajo že ob najmanjšem dotiku. Bradavičke napete, občutljive...napihnjena, tečna, cele dneve mi je bilo slabo, tako da...sem bila prepričana da user posted image  ne bo prišla. Vendar kljub tihemu upanju da je ne bo, se je odločila da pride na obiskuser posted image .
Vsaka pravi da čim manj razmišljati o tem, tako da tudi ti čim manj misli na možne znake, je pa težko ne misliti, ker...kako naj ne mislim na to če me joški bolijo vsakič ko bolj na trdo stopim, ko se jih samo mimogrede dotaknem...ko ne vem če naj imam modrc da jih podpira (pa nimam velikih) ali si ga naj dam dol ker me tišči. Ah ta PMSuser posted image .
Držim pesti za vse ki čakamo na magični plusek.

P.

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.4.2009 19:49:06   
čebelca2
zala1, mene so od naslednjega dne od oploditve špikali jajčniki, po tednu dni me je začel pa še trebuh bolet (ostalih znakov pa nič), po 14 dneh od špikanja sem nardila test in je bil +.se mi je že od začetka zdel da je to, ker nisem prvič noseča in je vedno blo isto, samo lahko je pa tud psiha. men itak noben ni verjel da sem tko zgodi vedla... nekaterim telo že zelo zgodaj pokaže spremembe, nekaterim pač ne, nekatere pa niso dovolj pozorne (kot jaz prvič, sm misnla da imam težave s črevesjemuser posted image user posted image user posted image )...tako da ja, možno je da si noseča, seveda pa je možna tudi psiha...

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.4.2009 20:18:05   
Penelope84
Zala1 meni se isto dogaja, kot je napisala čebelca2 in tudi od ovulacije naprej. Isto mi je kot bi imela težave s črevesjemuser posted image . Upam, da je res to to, ker še imam do testa celi teden. Bom že nekak.

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2009 8:16:48   
bejbika81
jutro vsem!

danes sem pa full žalostna, ker mislim, da se najavlja user posted image ! Od včeraj se mi pojavlja roza izcedek, danes je bila že prav kri, ki pa je zdaj več ni.
Ne vem, kaj naj bi to pomenilo, glede na to, da M ne pričakujem pred 09.04. (to bi bil komaj 28. dan ciklusa), ponavadi pa imam M na 30-36 dni.

Je možno, da bi bila noseča in imam te krvavitve vmes? testa še nisem delala, ne vem, če naj počakam ali ne.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2009 11:41:59   
Anonimen
koliko dni po vgnezditveni lahko test pokaže user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2009 13:13:55   
Anonimen
Od 1 dan do 4 dni po vgnezditveni krvavitvi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2009 15:15:47   
bejbika81
pozdravljene!

spet sem tu, in spet je krvavitev izginila... čudi me to, da jo imam samo zjutraj, in še to je prisotna samo na papirju, ko se obrišem, se pravi da je urin kot ponavadi obarvan rumeno in ne rdeče.
Glede na to, da sem včeraj zvečer imela težave in nisem mogla na WC, razmišljam, če ni za to krvavitev krivo mogoče kako vnetje mehurja. Že kake pol leta me tu pa tam muči.
Ali pa se s tem samo tolažim... Bomo vidli, jaz potihem še upam...

Je imela katera tako podobno težavo?

LP, pa srečno vsem upajočim

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2009 15:23:45   
majalina
vnetje mehurja ponavadi spremljajo močne bolečine tako, da dvomim, da je to to.

upam, da bo vse cool.

zakaj si pa ne skrajsas muke in naredis test?

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2009 15:48:14   
bejbika81
saj bi delala test, vendar je danes komaj 26. dan ciklusa. Ponavadi M nikoli ne pride pred 28. dnem oz. še kasneje, tam nekje 30. - 36. dan ciklusa.

No, mogoče bom vseeno probala, toliko da se rešim dvomov. Bomo vidli kaj bo.

Hvala pa držite pesti. 

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2009 16:18:29   
Penelope84
Evo punce, jaz sem danes dobila user posted image ,sicer zelo rahlo, ampak vseeno je menstrualna krvavitev. Pa gremo ponovno v novi krog.

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vgnezditvena krvavitev
8.4.2009 11:40:03   
bejbika81
pozdravček

jaz sem tudi danes dobila potrditev, da vse tiste moje "čudne" krvavitve pomenijo user posted image !!

Kako pa zdaj naprej?

1. dan, ko sem zagledala rahklo krvavitev (po tej 2 dni ni bilo nič), je bil 04.04.

Kako naj si zdaj izračunam ovulacijo za naslednji krog? od tistega dne ali od 2 dni nazaj (06.04.), ko se je ponovno pojavila rahla krvavitev?
Kako dolg ciklus naj vzamem? Nikoli še nisem imela M na manj kot 28 dni, dejansko pa bi ta mesec bil ciklus dolg cca. 25 dni. Naj vzamem povprečje?

Hvala za odgovore pa LP

( Še vedno držim pesti, za vse ki čakajo user posted image  )

< Sporočilo je popravil bejbika81 -- 8.4.2009 11:41:36 >

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vgnezditvena krvavitev
8.4.2009 19:13:31   
Penelope84
Jaz bi na tvojem mestu vzela 10. dni od danes. Ali delaš O.teste? Če jih delaš, potem bi jih jaz začela delat od 8. dneva dalje. Tako jo po vsej verjetnosti ne zgrešiš, če se ti O. mogoče pojavi 10 dni od Tiste male krvavitve. Kakšna pa je sedaj krvavitev, A je močna? Namreč meni so očitno hormoni čisto podivjaliuser posted image  Iz mene lije kot iz škafa.

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vgnezditvena krvavitev
9.4.2009 8:41:35   
bejbika81
ovulacijskih testov ne delam, nisem še nikoli probala. Mislim, da bom kar zdaj, oz. čez 8 dni.

M se mi je prikazala včeraj zjutraj, ni bla pretirano močna, popoldan je že ni bilo več. Danes pa je sploh ni več.
Ne vem več, kaj naj si mislim...

Se je kateri kdaj to zgodilo, da je 1 dan imela, pol 2 dni ne, pa spet 2 dni ja, pa pol spet ne, in to samo zjutraj?
To niso pretirane krvavitve, samo toliko, da je ostalo malo na papirju, ko sem se obrisala.

LP

(odgovor članu Penelope84)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vgnezditvena krvavitev
9.4.2009 9:09:23   
Chi_Pita
IZVIRNO SPOROČILO: bejbika81

Se je kateri kdaj to zgodilo, da je 1 dan imela, pol 2 dni ne, pa spet 2 dni ja, pa pol spet ne, in to samo zjutraj?
To niso pretirane krvavitve, samo toliko, da je ostalo malo na papirju, ko sem se obrisala.

LP

Pozdravček ... meni se to dogaja skoraj vsako user posted image , imam jo na 24-25 dni, traja pa 1. dan malo, pa 2 dni nič, pa 4. dan močno, pa 5. malo in 6. konec ... v bistvu tisti 1. dan, ko je malo niti ne štejem, ker je itak pol 2 dni ni ... tako da imam user posted image 2 - 3 dni user posted image user posted image user posted image ... pa dostikrat sem mislila da je bila vgnezditvena user posted image ...
Punce držim pesti da čimprej zagledamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vgnezditvena krvavitev
9.4.2009 9:47:52   
bejbika81
ojla!

meni se je pa to prvič ta mesec zgodilo, tako da ne vem več, kaj naj to pomeni.

saj sem že tudi jaz mislila, da je vgnezditvena in sem bila že vesela, kaže pa da sem se prehitro veselila.

zdaj pa se mi je vse zmešalo, ker ne vem, kdaj naj pričakujem O ta mesec... JOJ, sem jezna!!

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vgnezditvena krvavitev
9.4.2009 9:54:40   
Chi_Pita
bejbika81 lahko pa de se je res prijelo user posted image user posted image user posted image , sej je dosti žensk, ki ne ugotovijo da so user posted image do 2. meseca - ker imajo krvavitve kot med user posted image ... glede O pa tako kot so punce že zgoraj napisale ... s testi O ti bo najlažje!Pa še to ni čisto zanesljivo user posted image
Navijamo ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vgnezditvena krvavitev
9.4.2009 10:46:08   
bejbika81
joj, hvala za pestke... upam, da je res to.

samo sem delala test (first sign) v torek in ni bilo user posted image , tako da mislim, da me malo zafrkava user posted image . Mogoče pa je bilo prezgodaj, glede na to, da še ni minilo 28 dni ciklusa.
Čeprav moj user posted image  pravi, da ima občutek, da sem user posted image .
Ko bi vsaj bila. Bom počakala na vikend pa bom delala še en test.

Pa upajmo naprej...

Hvala za vzpodbudo!

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?