|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrebujem nasvet
2.7.2009 7:56:55   
morska...deklica
Zanima me koliko pogosto imate spolne odnose.

Midva imava zelo zelo poredko...lahko rečem da v 2. letih lahko preštejem na prste ene roke...
Rabila bi kaki nasvet, mož namreč ni zainteresiran, niti mu ni pomembna spolnost. Kako bi ga pripravila do ponovnega zagona oz. kaj mislite da je vzrok...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 8:17:29   
Anonimen
Kako sta pa drugač? A ko sta se spoznala, tudi ni imel potrebe, al se je kasneje spremenil? A je ta sprememba povezana s kakšnim dogodkom?

Ta pravi razlog tako ali tako ve samo on, bi se mogla kar vsest pa pogovorit....

(odgovor članu morska...deklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 8:19:32   
Anonimen
Aja, pozabla odgovorit, midva seksava približno dvakrat na teden, včasih kaj več, vmes se zgodi, da tudi kakšnih 10 ali 14 dni nič... Tako... jaz sem mislila do zdaj, da midva malo seksava...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 8:53:03   
melanija
Midva seksava enkrat na dan, redki so dnevi ko gre to mimo. Nadoknadiva pa drugi danuser posted image .

Če je to tako od začetka, če ni sprememb drastičnih - edino možnost ki jo vidim je da ti prevzameš pobudo, da se stanje izboljša.

(odgovor članu morska...deklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 9:35:44   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: melanija
Midva seksava enkrat na dan, redki so dnevi ko gre to mimo. Nadoknadiva pa drugi danuser posted image .

oh, da se ti da user posted image

morska...deklica kot je prva anonimna rekla, bi morala povedati kaj več, da bi si lahko mislili, kaj je. ve pa resnično lahko le on. zakaj se pa ne pogovoriš z njim? koliko časa pa sta skupaj? je tako že od začetka? je bil prej drugačen? kaj misliš ti, zakaj je tako?
midva mava dvakrat na teden, včasih več, včasih manj... zdaj ko delava na user posted image  pač bolj pogosto user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 10:51:39   
morska...deklica
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: melanija
Midva seksava enkrat na dan, redki so dnevi ko gre to mimo. Nadoknadiva pa drugi danuser posted image .

oh, da se ti da user posted image

morska...deklica kot je prva anonimna rekla, bi morala povedati kaj več, da bi si lahko mislili, kaj je. ve pa resnično lahko le on. zakaj se pa ne pogovoriš z njim? koliko časa pa sta skupaj? je tako že od začetka? je bil prej drugačen? kaj misliš ti, zakaj je tako?
midva mava dvakrat na teden, včasih več, včasih manj... zdaj ko delava na user posted image  pač bolj pogosto user posted image


ja, res sem vam malo opisala...

Ko sva se spoznala sva seksala kot je blo mogoče- odvisno kolko sva se videla. Skupaj sva pa že 5 let. Nekaj se je mogle zgodit da je do tega prišlo, a sama ne vem kaj ker se tudi pogovorit noče. Ko sem načela temo o seksu mi je rekel da ni nič ker mu stalno težim okoli tega. Težit sem pa začela ko ni blo npr. par mesecev nič...vedno utrujen, al pa mora TV gledat,...Ok, sem pustila pri miru debato, da vidim če je to to, rezultat pa je bil......NIČ. Seksal je edino ko sva delala na tem da narediva otroka. Zanosila sem, pol pa celo nosečnost 1x, dsedaj ima naša punčka 10 mes., in sva zopet seksala samo 1x. Ko se poskusim pogovorit se kar razburi da sem potrebna in da mi je samo seks važen, drugo da ni nič.... Ne vem več kaj napravit...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 10:54:48   
Anonimen
oh, da se ti da


jl, ko je pa tako trpljenje to user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:00:53   
morska...deklica
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

oh, da se ti da


jl, ko je pa tako trpljenje to user posted image user posted image


srečna ti, meni bi to res veliko pomenilo, saj je to znak da sta res skupaj in lepo povezana. Tako kot je pa pri nama.....sva dobesedno cimra. Sem mu povedala da prijateljev imam lahko veliko, moža pa samo enega. In ta mi ne daje občutka da je moj mož.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:07:31   
Anonimen
Kako sta pa z drugimi stvarmi, a se dosti pogovarjata o drugih stvareh, a je pozoren do tebe in otroka, a te kdaj kako drugače pocrta, kakšen imaš občutek, kako se obnaša do tebe. Ali je tudi drugače med vama kakšna napetost, pomanjkanje komunikacije....
Ali sumiš, da ima mogoče drugo žensko? Ali mogoče opaziš, da se zadovoljuje sam?

Še vedno si napisala premalo. Meni se zdi skoraj nemogoče, da bi se nekomu tako obrnilo, da sploh nebi imel želje po seksu. Ok, da se zmanjša želja, ampak ne toliko, da seksaš v 10 mesecih enkrat, moj me je po obeh porodih točno na tisti dan, ko je bilo 6 tednov, naskočil. Pa kot sem rekla, nisva ravno med tistimi, ki to počnejo zelo pogosto.

Jaz bi še naprej vztrajala pri pogovoru. Očitno se mu on hoče s takimi besedami izogniti, ampak ti ne odnehaj. Že prej mu povej, d aželiš razčistiti in ne boš odnehala, dokler ne rešita težave, ker to očitno je nekaj narobe. Eno je, da se zmanjša želja, da seksata naprimer dvakrat na mesec, ampak enkrat v 10 mesecih je pa res premalo za zdrave ljudi v redni zvezi.
Predlagaj mu, da se pogovorita mogoče takrat, ko bo njemu pasalo o tem govorit, ampak v enem roku. Mogoče data punčko takrat v varstvo, da bosta imela mir. Pa poskusi z njim govorit umirjeno, ne kriči, ne joči, ne sili vanj... le spodbujaj ga, da govori toliko časa, da prideta do vzroka.

(odgovor članu morska...deklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:18:24   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: morska...deklica
Ko sva se spoznala sva seksala kot je blo mogoče- odvisno kolko sva se videla. Skupaj sva pa že 5 let. Nekaj se je mogle zgodit da je do tega prišlo, a sama ne vem kaj ker se tudi pogovorit noče. Ko sem načela temo o seksu mi je rekel da ni nič ker mu stalno težim okoli tega. Težit sem pa začela ko ni blo npr. par mesecev nič...vedno utrujen, al pa mora TV gledat,...Ok, sem pustila pri miru debato, da vidim če je to to, rezultat pa je bil......NIČ. Seksal je edino ko sva delala na tem da narediva otroka. Zanosila sem, pol pa celo nosečnost 1x, dsedaj ima naša punčka 10 mes., in sva zopet seksala samo 1x. Ko se poskusim pogovorit se kar razburi da sem potrebna in da mi je samo seks važen, drugo da ni nič.... Ne vem več kaj napravit...

ok, mam občutek da ni kriva monotonost... hmm, kaj pa če sta se odtujila zarad dojenčka. sicer ga sama še nimam, a sem velikokrat prebrala o tovrstni odtujenosti. ne vem, kaj naj ti rečem. res ti ne znam svetovati. glede na to, da je bilo prej drugače in ok, je čudno, da se je kar spremenilo. najbrž ni samo od sebe kliknilo, od njega pa tudi očitno ne moreš dobiti željenega odgovora. želim ti, da stvari urediš... kako pa ti ne znam svetovati

(odgovor članu morska...deklica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:19:32   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
oh, da se ti da

jl, ko je pa tako trpljenje to user posted image user posted image  

ne, ne pravim da je trpljenje, tudi sama se rada igram (beri user posted image ) ampak vsak dan... hmm... enostavno tudi časa ne najdem toliko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:22:08   
morska...deklica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako sta pa z drugimi stvarmi, a se dosti pogovarjata o drugih stvareh, a je pozoren do tebe in otroka, a te kdaj kako drugače pocrta, kakšen imaš občutek, kako se obnaša do tebe. Ali je tudi drugače med vama kakšna napetost, pomanjkanje komunikacije....
Ali sumiš, da ima mogoče drugo žensko? Ali mogoče opaziš, da se zadovoljuje sam?

Še vedno si napisala premalo. Meni se zdi skoraj nemogoče, da bi se nekomu tako obrnilo, da sploh nebi imel želje po seksu. Ok, da se zmanjša želja, ampak ne toliko, da seksaš v 10 mesecih enkrat, moj me je po obeh porodih točno na tisti dan, ko je bilo 6 tednov, naskočil. Pa kot sem rekla, nisva ravno med tistimi, ki to počnejo zelo pogosto.

Jaz bi še naprej vztrajala pri pogovoru. Očitno se mu on hoče s takimi besedami izogniti, ampak ti ne odnehaj. Že prej mu povej, d aželiš razčistiti in ne boš odnehala, dokler ne rešita težave, ker to očitno je nekaj narobe. Eno je, da se zmanjša želja, da seksata naprimer dvakrat na mesec, ampak enkrat v 10 mesecih je pa res premalo za zdrave ljudi v redni zvezi.
Predlagaj mu, da se pogovorita mogoče takrat, ko bo njemu pasalo o tem govorit, ampak v enem roku. Mogoče data punčko takrat v varstvo, da bosta imela mir. Pa poskusi z njim govorit umirjeno, ne kriči, ne joči, ne sili vanj... le spodbujaj ga, da govori toliko časa, da prideta do vzroka.


Da se samozadovoljuje mi je sam povedal ker me je začelo že skrbet da ni kaj narobe z njim. Rekla sem mu tudi da ne vidim logike da on sam zase poskrbi in jaz sama zase, skupaj pa nikoli. Odgovor je bil da mu pač ni do tega. Vprašala pa sem ga tudi če ga ne privlačim več, pa je rekel da ni to ni razlog, niti da ima drugo..vsaj zatrjuje mi da ne. Pogovor sem začela na miren način, a vedno začne odgovarjat da kaj ga zaslišujem in naj ga pustim pri miru.
Ne vidim več izhoda, sem že razmišljala da nima pomena da sva skupaj ker zame to ni zakon. Ampak o tem se ne strinja.
Do mene se sicer razen tega lepo obnaša, tudi komunicira z mano normalno. Do punčke je pa pravi ljubeč in zaščitniški očka.

skratka.....obupana sem. Nimam več samozavesti, nimam občutka da sem ljubljena, doma imam že bolj zanemarjeno...sicer ni umazano, da ne bi blo za stopit v hišo, ampak ni več tistega reda kot je bil v začetku. Uničeno imam glavno čustvo in zame je to res velik razlog zaradi katerega postajam malodušna, živčna, obupana...Nimam zagona za karkoli....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:25:57   
morska...deklica
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

[
ok, mam občutek da ni kriva monotonost... hmm, kaj pa če sta se odtujila zarad dojenčka.


Že preden sva se poročila je bilo zelo poredko, tako da ni kriv dojenček...ne skrbi. Sem pa vedno upala da se bo nazaj uredilo, a se vleče in vleče..


HVALA vam za odgovore, zlate ste.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:27:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
oh, da se ti da

jl, ko je pa tako trpljenje to user posted image user posted image  

ne, ne pravim da je trpljenje, tudi sama se rada igram (beri user posted image ) ampak vsak dan... hmm... enostavno tudi časa ne najdem toliko user posted image


ja ja, ne se mi zdej  ven vadit user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:28:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: morska...deklica
kaj mislite da je vzrok...

Druga ženska oz. ljubica (v spolnem smislu - da ne bo pomote). Al' je pa p... gay. Tisti gay, ki še sam sebi ne prizna, da je to (in se skriva za klasično družino).

(odgovor članu morska...deklica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:31:14   
Anonimen
joj kerensa, kolk si ti vzpodbudnauser posted image

jst bi mu pa lepo, mirno rekla, da lohk se grema kao družino, pa lepo živimo, sam za te zadeve si bom pač bohpomagi koga postrani našla, diskretno, brezskrbi...če se ne misli zjasnt kaj in kako, da pač vse se da pomenit, vse se da razčitit, dokler so pač eni normalni odrasli ljudje in da mi grejo na penis take otročje fore, pa sikanje v stilu pust me pr mir, nič ni narobe, kaj težiš, matr si tečna itd....my assuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:31:17   
morska...deklica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: morska...deklica
kaj mislite da je vzrok...

Druga ženska oz. ljubica (v spolnem smislu - da ne bo pomote). Al' je pa p... gay. Tisti gay, ki še sam sebi ne prizna, da je to (in se skriva za klasično družino).

uuuuuf, upan da ne.....user posted image
drugače pa..ljubica je tudi moja ideja. Sem mu rekla da če je naj mi pove, a pravi odločno da NE...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:32:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
joj kerensa, kolk si ti vzpodbudnauser posted image

E, *ebi ga... mi pa ti povej, kateri normalno psihično in fizično razvit, zdrav odrasel moški bi zdržal dve leti, da ga ne bi konkretno namočil? E, sorry, ne verjamem v pravljice. Prav, nima ljubice in ni pedr, ampak v tem primeru pa tudi normalen ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:34:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
joj kerensa, kolk si ti vzpodbudnauser posted image

E, *ebi ga... mi pa ti povej, kateri normalno psihično in fizično razvit, zdrav odrasel moški bi zdržal dve leti, da ga ne bi konkretno namočil? E, sorry, ne verjamem v pravljice. Prav, nima ljubice in ni pedr, ampak v tem primeru pa tudi normalen ni.


enga takega sicer poznam, sam ajd, je pa res da ni čist diht user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:36:24   
Kerensa*
Ja, no, evo... Ma meni se gladko skisa, da me dve leti nobeden ne bi pošteno kresnil... V tem primeru me ne zanima popolnoma nobena družbeno moralna vrednota, ampak izključno samo še k***c.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:39:03   
Anonimen
sam po drugi strani pa - veš kolk žensk pa čist komot tko živi, a pol tud niso normalne? a ni možno, da se pa kuj kak dedc tud najde?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:40:57   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sam po drugi strani pa - veš kolk žensk pa čist komot tko živi, a pol tud niso normalne? a ni možno, da se pa kuj kak dedc tud najde?


kolk?

Kerensa ti bi morala bi ti Kresnelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:41:16   
morska...deklica
ulla80 ja, točno to sem mu tudi jaz že predlagala, a je reku da se takoj loči če imam namen koga dobit.
Vem, težka situacija, res brez izhoda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:41:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
veš kolk žensk pa čist komot tko živi, a pol tud niso normalne?

Itak, da niso. Enako velja tudi za njih - fizično, psihično (pa še čustveno zraven) razvita, zdrava, odrasla ženska pač hoče k***c enkrat na kvatre in ta enkrat na kvatre ni enkrat na leto, ampak prej na teden. Ajde, v skrajni sili že potrpiš nekaj časa, ampak takale reč pa nikamor ne pelje. Vključno z morebitno impotenco (pri moškemu). Saj načeloma si ni sam kriv za to (pustimo Freuda in podobne psihiče, ki so si ga samo dr**li na lastne ideje), ampak imeti obojestransko zadovoljivo partnersko zvezo z impotentnim moškim? Za moje pojme nemogoče. Ali pa s frigidno žensko - ne gre, pa da se j***š (no, v tem primeru se ne).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Potrebujem nasvet
2.7.2009 11:43:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
Kerensa ti bi morala bi ti Kresnelauser posted image

Ti pa samo tiho bodi, ker ga že od prejšnjega tedna nisem fasala. user posted image Vzrok? Višja sila (beri: pr****ta služba k***eva). user posted image Zato pa sem vsa nasikana.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?