|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno pomoč...KT!!!
11.8.2012 7:57:07   
divans1
Letos sem drugič rodila, prvo menstruacijo sem dobila 7 tednov po porodu, imela sem 2 redni menstruaciji na 26 dni, potem sem se odločila za KT Cerazette, polno dojim, pojedla sem eno celo škatlo, ker pa se nisem dobro počutila, sem z njimi prenehala. Kdaj lahko pričakujem naslednjo user posted image ?????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno pomoč...KT!!!
11.8.2012 8:08:32   
SMT3
Ponavadi je prve 3 mesece malo reakcije na KT (vmesne krvavitve,napihnjenost,slabost,...)Škoda,ker si tako hitro nehala.M boš pa dobila ko jo boš user posted image Ene jo takoj,enim se malo zamakne....Če te ne skrbi da si noseča potem ni panike pa lepo počakaj.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno pomoč...KT!!!
11.8.2012 19:14:31   
Doll
Nujna pomoč user posted image
ne vem kak naj bi mi vedeli kdaj naj bi dobila M . Ko jo boš ,boš čutila in videlauser posted image

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno pomoč...KT!!!
12.8.2012 16:17:08   
divans1
Pač zanima me, glede na to, da dojim in sem imela 2 redni menstruaciji po porodu, zdj sm pa nehala po eni porabljeni škatli, menstruacije pa ni... očitno se mi je zdj vse zmešalo ali kaj???user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno pomoč...KT!!!
12.8.2012 16:31:43   
Ribica **

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pač zanima me, glede na to, da dojim in sem imela 2 redni menstruaciji po porodu, zdj sm pa nehala po eni porabljeni škatli, menstruacije pa ni... očitno se mi je zdj vse zmešalo ali kaj???user posted image


Nemogoče user posted image Draga divans, ne boš verjela, ampak v navodilih za uporabo vse piše. Sploh pa ne vem, kako lahko pri cerazette pričakuješ nekaj rednega, če že s temi KT ni nujno, da bo M sploh redna - na to te je zagotovo opozoril/a G in piše v navodilih za uporabo. Če si jih po kakšnem naključju izgubila, so prosto dostopna na internetu. Kdaj boš pa dobila M pa ne more vedet nobena RR-jevka, žal.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?