|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Egoizem
30.6.2009 20:41:04   
Anonimen
Koliko ste egoisti? V odnosu do bliznjih in tako...nasploh?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:43:36   
blaža
ravnoprav.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:43:57   
Anonimen
To pomeni kaj?

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:45:21   
Anonimen
za sebe bi rekla: prvo poskrbi, da bos srecen sam, dalahko sreco razdajas naprej!
drugace je vse fejk!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:48:22   
picola1
ja ravnoprav, no...user posted image

Jst sem na trenutke mogoče mal preveč egoistična al pa se mi samo tako zdi, kaj pa vem (ker sem bila naučena, da moraš bit vedno vsem na razpolago pa imam mogoče zarad tega še vedno mal čudn občutek).
Drugače pa se mi zdi, da na splošno znam bit glih prav egoistična, to zame pomeni, da...uh komplicirano...bolj poskušam najt razlago, bolj mi beži...
Ok, po filingu sem v glavnem glih prav egoistična...user posted image user posted image (čakam še druge da mal prekopiram)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:49:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

ja ravnoprav, no...user posted image


A drugi tudi tako mislijo user posted image ?

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:50:47   
water lily
Sem kar egoistična.
Kdo bo pa poskrbel zame če ne bom samauser posted image
Po drugi strani sem pa tudi premalo egoistična. Čisto odvisno kdaj, do koga, .....

< Sporočilo je popravil water lily -- 30.6.2009 20:51:36 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:51:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

ravnoprav.user posted image

po mojem, da imas korist od tega, pa da ne skodis drugemu:D

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:53:11   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

To pomeni kaj?


To pomeni,... moram prav malo razmislit. No po moje je tako:

- do partnerja nisem egoist, čeprav mu vedno ne odstopim čokolade in jo sama zmažem. user posted image  Glede vsega ostalega pri partnerju res nisem egoist in vedno mislim tudi nanj. Vedno pa od njega pričakujem, da da toliko kot dam jaz oziroma , da se potrudi.

- glede otrok nisem egoist v tem smislu, da so oni na prvem mestu, čeprav si znam vzet čas zase in ne dovolim, da so " pijavke"user posted image

- glede vseh ostalih tudi nisem egoist in vedno pomagam, če se le da. Ne dovolim pa, da bi se to izkoriščalo.

nekaj takege.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:53:29   
Anonimen
Drugače pa se mi zdi, da na splošno znam bit glih prav egoistična, to zame pomeni, da...uh komplicirano...bolj poskušam najt razlago, bolj mi beži...


Me zanima tvoje mnenje oz. razlaga...

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
30.6.2009 20:53:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:55:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

- do partnerja nisem egoist, čeprav mu vedno ne odstopim čokolade in jo sama zmažem. user posted image  Glede vsega ostalega pri partnerju res nisem egoist in vedno mislim tudi nanj. Vedno pa od njega pričakujem, da da toliko kot dam jaz oziroma , da se potrudi.


A to ni egoizem?

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:55:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Premalo, veliko premalo.


Za tebe kar verjamem...Zakaj pa nisi?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:57:05   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Sem kar egoistična.
Kdo bo pa poskrbel zame če ne bom samauser posted image
Po drugi strani sem pa tudi premalo egoistična. Čisto odvisno kdaj, do koga, .....


ma to je samostojnost ne egoizem.user posted image  Samostojna sem pa kar precej, me je moj navadu še kar je manjkalo.

ko mi je zmanjkalo bencina in sem ga klicala, je lepo rekel: kantico v roke, pa na bencinsko. no takrat sem ga preklela, sem pa res ratala samostojna. No sej da ne bo kdo mislil, da je tako grozen, ma midva z možem vedno praviva, da sva prvo človek zase in šele pol partnerja oz midva tudi zelo dobra prijatelja, kar je zelo veliko.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Egoizem
30.6.2009 20:58:41   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

- do partnerja nisem egoist, čeprav mu vedno ne odstopim čokolade in jo sama zmažem. user posted image  Glede vsega ostalega pri partnerju res nisem egoist in vedno mislim tudi nanj. Vedno pa od njega pričakujem, da da toliko kot dam jaz oziroma , da se potrudi.


A to ni egoizem?


ne to je samoumnevno, da pomaga in da prispeva k družinskim opravilom, da sva enakopravna, ne da on več nardi kot jaz. pol bi bla jaz verjetno egoist, če bi pa morala vse sama, bi bil pa on egosit, najbrž?user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:00:41   
blaža
ma kaj je sploh za vas pojem egoizem?

meni to zgleda kot nekaj takega, da te briga vedno le za svojo rit, pa da se skoz grebeš zase, pa da drugih ne upoštevaš,...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:05:03   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Sem kar egoistična.
Kdo bo pa poskrbel zame če ne bom samauser posted image
Po drugi strani sem pa tudi premalo egoistična. Čisto odvisno kdaj, do koga, .....


ma to je samostojnost ne egoizem.user posted image  Samostojna sem pa kar precej, me je moj navadu še kar je manjkalo.

ko mi je zmanjkalo bencina in sem ga klicala, je lepo rekel: kantico v roke, pa na bencinsko. no takrat sem ga preklela, sem pa res ratala samostojna. No sej da ne bo kdo mislil, da je tako grozen, ma midva z možem vedno praviva, da sva prvo človek zase in šele pol partnerja oz midva tudi zelo dobra prijatelja, kar je zelo veliko.user posted image


Ja no, samostojnost. Večina pravi temu egoizem.
Ma jaz sem se mi zdi zelo egoistična do ljudi, ki mi niso všeč. In premalo egoistična do ljudi, ki jih imam rada.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:05:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

- do partnerja nisem egoist, čeprav mu vedno ne odstopim čokolade in jo sama zmažem. user posted image  Glede vsega ostalega pri partnerju res nisem egoist in vedno mislim tudi nanj. Vedno pa od njega pričakujem, da da toliko kot dam jaz oziroma , da se potrudi.


A to ni egoizem?


ne to je samoumnevno, da pomaga in da prispeva k družinskim opravilom, da sva enakopravna, ne da on več nardi kot jaz.


Ampak...a ni to egoizem, pricakovati od drugega ravno toliko kot od sebe? Ker ljudje smo razlicni in lahko razlicno dajemo...

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:05:49   
Gina
Nisem egoist, v bistvu me to pogosto tolče po glavi. Po moje se moram v tem lajfu ravno tega naučit - biti ego. POgosto imam občutek, da ne spadam na ta svet, ki vsebuje ljudi s preveč zemeljskimi, egocentričnimi težnjami in pri tem povozijo vsakega pred sabo. V bistvu velikokrat težko razumem, zakaj so nekateri ljudje na tako nizki stopnji razvoja, da jim moraš z dejanji kazat reči, jim pokazat posledice oz. es enostavno spustit na njihov nivo, saj se pri zrelih ljudeh rešujejo te iste reči popolnoma drugače ali če drugače rečem, ne razumem zakaj nekateri ljudje nimajo niti najmanjšega pomisleka, da ne bo kdaj vse po njihovo, ker jim ostali ljudje pri zadovoljevanju njihovih že najmanjših želja niso niti najmanj pomembni. Preveč takih ljudi je na svetu za moj osebni okus. Bolj všeč mi je zamisel o ljubezni, skrbi drug za drugega, prijaznosti ki rodi prijaznost...samo to so na zemlji v 80% vseh dogodkov in dejavnosti ki se živemu človeku dogajajo bolj kot ne utopične sanje. Žal.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:06:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

In premalo egoistična do ljudi, ki jih imam rada.


A se ti da tole malo razlozit? Kaj mislis s tem, da si premalo...v kaksnem smislu?

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:08:39   
cukr07
Tudi jaz nisem egoist, ampak daleč od tega. Poznam pa par ljudi, ki so hudi egoisti in se s tem celo ponašajo.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:09:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Poznam pa par ljudi, ki so hudi egoisti in se s tem celo ponašajo.


A to ni v redu, da se ponasajo s tem?

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:14:03   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

- do partnerja nisem egoist, čeprav mu vedno ne odstopim čokolade in jo sama zmažem. user posted image  Glede vsega ostalega pri partnerju res nisem egoist in vedno mislim tudi nanj. Vedno pa od njega pričakujem, da da toliko kot dam jaz oziroma , da se potrudi.


A to ni egoizem?


ne to je samoumnevno, da pomaga in da prispeva k družinskim opravilom, da sva enakopravna, ne da on več nardi kot jaz.


Ampak...a ni to egoizem, pricakovati od drugega ravno toliko kot od sebe? Ker ljudje smo razlicni in lahko razlicno dajemo...


ja po eni srani imaš prav. Ampak jaz nisem mislila dobesedno, da od njega pričakujem enako kot naredim jaz, pričakujem pa, da se potrudi tudi on kolikor se lahko. Ne vem, če je to egoizem, po moje da ne. Sej drugače si jaz partnerskega odnosa ne predstavljam, pa če je to egoistično, ali pa ne.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:15:41   
Anonimen
Ampak jaz nisem mislila dobesedno, da od njega pričakujem enako kot naredim jaz, pričakujem pa, da se potrudi tudi on kolikor se lahko. Ne vem, če je to egoizem, po moje da ne. Sej drugače si jaz partnerskega odnosa ne predstavljam, pa če je to egoistično, ali pa ne.


Ja, saj si napisala na koncu, da pricakujes, da se potrudi. Ampak ali ni ze to pricakovanje neke vrste egoizem?

Saj ne vem user posted image , samo sprasujem.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Egoizem
30.6.2009 21:16:03   
blaža
Meni se napirmer zdi egoistično to, če se starim staršem ne da dvignit rit s kavča, da bi peljali vnučka na igrišče in raje gledajo svojo nadaljevanko, pa čeprav ga npr niso videli ene dva tedna.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?