|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grrrrrrrrrr
6.8.2009 9:33:58   
moja malenkost
user posted image  desci.............100x poveš ali prosiš eno in isto, pa še 101. naredi narobe oz. sploh ne naredi user posted image ............danes grizem....................
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 9:36:54   
Teya*D.
user posted image user posted image user posted image  mar nismo že navajene user posted image

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 9:44:41   
moja malenkost
Čari zakonskega življenja user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 9:46:45   
pipika 13
Danes ponoči je bila polna luna. Bodimo strpne in tudi samokritične. Saj bo minila, ni se potrebno na smrt skregat.

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 10:07:53   
Amoss
Meni je lažje kot da mu 100 krat nekaj rečem da naredim sama, tak da včasih opravim tudi kakšna "moška" opravila, sej pol pa leta okoli mene pa se opravičuje, pol pa mam jaz zadovoljstvo ker ima on slabo vest.user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 10:21:11   
Janya

IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Meni je lažje kot da mu 100 krat nekaj rečem da naredim sama, tak da včasih opravim tudi kakšna "moška" opravila, sej pol pa leta okoli mene pa se opravičuje, pol pa mam jaz zadovoljstvo ker ima on slabo vest.user posted image


Verjemi to bo trajalo le kratek čas. Potem bo pa izjavil, če ga boš karkoli prosila vse moram sam user posted image

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 10:24:36   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: pipika 13

Danes ponoči je bila polna luna. Bodimo strpne in tudi samokritične. Saj bo minila, ni se potrebno na smrt skregat.


Izgleda, da je bila res, tudi mene je moj že ob 6 zjutraj spravil iz tira.

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 12:18:57   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

user posted image  desci.............100x poveš ali prosiš eno in isto,


A sam 100x? Pa se že pritožuješ?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 18:31:09   
lelaval
jaz tudi raje sma naredim, če vidim, da pravi steni. samo moram pazit, ker pol že pričakuje, da bom sama - razvajat pa ga nočemuser posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 18:34:03   
Anonimen
ammmm....konkretni primer:
mam nove zavese.....fuuuuuuuuuuul lepe!!!!!! nastimane zarobljene. samo lukenj za karniso se ni.
bormacina na okenski polici, vlozki, sraufki prilozeni poleg.spalnica nastimana u nulo ze 2 meseca. na oknu pa imam z zeblici pribit prt!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 18:34:46   
Anonimen
imam štromarja, a lučka v hladilniku ne sveti že 3 mesece user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 18:41:40   
kasso
imam informatika, a moj računalnik še vedno ne dela kot bi moraluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 18:45:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

imam informatika, a moj računalnik še vedno ne dela kot bi moraluser posted image


user posted image user posted image user posted image  no, s tem ima pa moj problem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 18:46:15   
Marogica
Jaz pa se v osnovi nimam kaj pritoževati. Moj možek nima dosti nekih fint, pa še tiste nekako požrem, saj se zavedam, da sem sama vse prej, kot perfektna.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 18:46:48   
Anonimen
pa naj se kdo rece, da je rebeka multipraktik!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Grrrrrrrrrr
6.8.2009 18:47:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Jaz pa se v osnovi nimam kaj pritoževati. Moj možek nima dosti nekih fint, pa še tiste nekako požrem, saj se zavedam, da sem sama vse prej, kot perfektna.

zihr ima dostop na RR.user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Grrrrrrrrrr
7.8.2009 1:09:17   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Jaz pa se v osnovi nimam kaj pritoževati. Moj možek nima dosti nekih fint, pa še tiste nekako požrem, saj se zavedam, da sem sama vse prej, kot perfektna.

zihr ima dostop na RR.user posted image



Dobra.user posted image

Vendar ga RR ne zanima.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Grrrrrrrrrr
7.8.2009 8:04:42   
moja malenkost
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ammmm....konkretni primer:
mam nove zavese.....fuuuuuuuuuuul lepe!!!!!! nastimane zarobljene. samo lukenj za karniso se ni.
bormacina na okenski polici, vlozki, sraufki prilozeni poleg.spalnica nastimana u nulo ze 2 meseca. na oknu pa imam z zeblici pribit prt!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Uf, ne bi o tem. Tudi moje nove karnise in zavese čakajo na "lepše čase" že nekaj mesecev user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Grrrrrrrrrr
7.8.2009 10:15:33   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ammmm....konkretni primer:
mam nove zavese.....fuuuuuuuuuuul lepe!!!!!! nastimane zarobljene. samo lukenj za karniso se ni.
bormacina na okenski polici, vlozki, sraufki prilozeni poleg.spalnica nastimana u nulo ze 2 meseca. na oknu pa imam z zeblici pribit prt!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image  joj si me nasmejala. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Grrrrrrrrrr
7.8.2009 10:19:21   
Kepica83
Jaz sem hvala bogu glede teh stvari popolnoma brez problemov, ker si vem vse naredit sama. No ne vse ampak večino. Zamenjam si sama pnevmatiko, menjam olje, zamenjam filtre na motorju, akumulator v glavnem kaj se motorja pa avta tiče vem več kot moj. Doma si vem sama luknje zvrtat, vtičnice zmontirat, lustre zmontirat, v glavnem tudi vezanje kaj se elektrike tiče. Vse kar je treba si sama popravim .... Vedno sem želela biti neodvisna od moškega. že kot otrok in zato sem okrog očeta vedno hodla z odprtimi očmi. Splačalo se je. Moj ni mogel verjet kaj vse znam, ko sma se letos marca preselila na svojeuser posted image .

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Grrrrrrrrrr
7.8.2009 10:29:22   
moja malenkost
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Jaz sem hvala bogu glede teh stvari popolnoma brez problemov, ker si vem vse naredit sama. No ne vse ampak večino. Zamenjam si sama pnevmatiko, menjam olje, zamenjam filtre na motorju, akumulator v glavnem kaj se motorja pa avta tiče vem več kot moj. Doma si vem sama luknje zvrtat, vtičnice zmontirat, lustre zmontirat, v glavnem tudi vezanje kaj se elektrike tiče. Vse kar je treba si sama popravim .... Vedno sem želela biti neodvisna od moškega. že kot otrok in zato sem okrog očeta vedno hodla z odprtimi očmi. Splačalo se je. Moj ni mogel verjet kaj vse znam, ko sma se letos marca preselila na svojeuser posted image .


Svaka čast user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Grrrrrrrrrr
7.8.2009 10:36:58   
Ploha
jst sm pa mojga zeloooo dolgo prosila naj mi zamenja zimske gume za letne, pa ni in ni bilo, pa sm sama vse gume prvlekla nekje iz podstrešja, težke so k cent, ker majo lite feltne in sm gume kr sama zamenala user posted image je pa drugače tišler in sm ga tud prosila ne vem kolk časa naj mi pri otroški postlci nekaj zvrta, da se bo podn ponižov, da ne bo mala padla dol, pa je zadnji tenutek to naredu, dokler mu res nism tolk najedala, da me je bil že sit user posted image user posted image polic v sobi pa itak ni namontiru,....no je pa zato celo hišo ofrajhov sam, vsaj neki user posted image

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Grrrrrrrrrr
7.8.2009 10:39:17   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Jaz sem hvala bogu glede teh stvari popolnoma brez problemov, ker si vem vse naredit sama. No ne vse ampak večino. Zamenjam si sama pnevmatiko, menjam olje, zamenjam filtre na motorju, akumulator v glavnem kaj se motorja pa avta tiče vem več kot moj. Doma si vem sama luknje zvrtat, vtičnice zmontirat, lustre zmontirat, v glavnem tudi vezanje kaj se elektrike tiče. Vse kar je treba si sama popravim .... Vedno sem želela biti neodvisna od moškega. že kot otrok in zato sem okrog očeta vedno hodla z odprtimi očmi. Splačalo se je. Moj ni mogel verjet kaj vse znam, ko sma se letos marca preselila na svojeuser posted image .


Svaka čast user posted image


o ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Grrrrrrrrrr
7.8.2009 15:47:46   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Jaz sem hvala bogu glede teh stvari popolnoma brez problemov, ker si vem vse naredit sama. No ne vse ampak večino. Zamenjam si sama pnevmatiko, menjam olje, zamenjam filtre na motorju, akumulator v glavnem kaj se motorja pa avta tiče vem več kot moj. Doma si vem sama luknje zvrtat, vtičnice zmontirat, lustre zmontirat, v glavnem tudi vezanje kaj se elektrike tiče. Vse kar je treba si sama popravim .... Vedno sem želela biti neodvisna od moškega. že kot otrok in zato sem okrog očeta vedno hodla z odprtimi očmi. Splačalo se je. Moj ni mogel verjet kaj vse znam, ko sma se letos marca preselila na svojeuser posted image .


Svaka čast user posted image


o ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kapo doluser posted image user posted image user posted image   Bi lahko naredila kakšen tečaj za ostale user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Grrrrrrrrrr
7.8.2009 17:26:58   
pipika 13
Joj, jaz pa moram svojega pohvalit. Dela kot mravljica. ravnokar polaga knauf v sobi, ki bo delovni kabinet. Pridno obdeluje vrt, da ne sfolgamo sploh vso zelenjavo ni jagode pojest, da ne govorimo o tem, da zna tudi jabolčni štrudelj speč.user posted image
lasje se mi pokonci postavijo samo takrat, ko vidim, da bi rabil nove kavbojke, pa si jih noče it kupit, pa nove čevlje itd. V to, da bi sebi kaj kupil za obleč, obut, ...je pa nočna mora. Včeraj sem ga na foro zvlekla v trgovino s čevlji in mu kupila ene, ker sam si jih nebi. Nasledji projekt so kavbojke, samo še nisem pogruntala zvijače, kako naj ga v tisti butik zvlečem. Sam bo šel edino takrat, ko bodo te dobile luknjo, dost pa ne manjka. user posted image

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?