|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krediti z jamstvom države
20.10.2009 8:08:01   
Šarki
v Delu so bile objavljene banke ki bodo to izvajale. če kero še zanima :)

tukaj pa pogoji

< Sporočilo je popravil Šarki -- 20.10.2009 8:09:44 >


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krediti z jamstvom države
20.10.2009 9:48:10   
kajalin*
oj,nism vseh linkov kliknila,sem na hitro preletela,pa nisem zasledila kje so navedene banke?
Sicer pa je zopet en člen,ki mi zbije do te pravice.potekla mi je pogodba,ampak mi jo niso podaljšali zarad recesije.
Ma ni razpisa,k bi lahk js kej doblauser posted image
Mlade družine,do katerega leta gre to?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krediti z jamstvom države
20.10.2009 10:28:13   
Mija79
Mislim da je starostna meja 35 let nisem pa prepricana....Sama izpolnjujem tri pogoje....Dobila sem odpoved iz poslovnih razlogov,samo jaz kolikor sem uspela na hitro prečikirati se mi zdi vse skupaj prevelik riziko,ne verjamem ,da bi se spustila v to varijanto....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krediti z jamstvom države
20.10.2009 10:45:04   
Šarki
v časopisu Delo so bile objavljene v soboto:
- NLB
- NKBM
- SKB
- A BANKA
- DELAVSKA HRANILNICA
- BKS BANK
- RAIFFEISEN BANKA

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krediti z jamstvom države
20.10.2009 10:58:33   
kajalin*
Riziko?Nisem še orng prebrala zdle kr skačem po netu in iščem info.No ne najdem ene strani,ki prav piše kdo so mlade družine in pogoji,mi katera prosim pomaga?Vem,da je bila enkrat ena tema...HVALA

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krediti z jamstvom države
20.10.2009 11:00:08   
mika
Kaj pa vem...kredita na ta način ne bi jemala. da bi bila pol dolžna davčni, e bi zgubila zaposlitev...ni šanse...z banko se je lažje pogovarjat, kot z davčno....država ti danes garantira, jutri spet ne in plane po premoženju brez spraševanj...se je vedno dogajalo in se še bo. Bogve kdaj bomo MI morali vračati denar za razlastnjinjenje tajkunov.....

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krediti z jamstvom države
20.10.2009 13:08:31   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Riziko?Nisem še orng prebrala zdle kr skačem po netu in iščem info.No ne najdem ene strani,ki prav piše kdo so mlade družine in pogoji,mi katera prosim pomaga?Vem,da je bila enkrat ena tema...HVALA


gor maš link v mojem postu user posted image  ti piše tudi da moraš prisobiti odločbo od stanovanjskega sklada o statusu mlade družine, sam tle gor nobena ne ve kako je z veljavnostjo odločbe...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krediti z jamstvom države
20.10.2009 14:18:50   
RAKICA2007
Vlogo za pridobitev odločbe o statusu mlade družine in navodila k vlogi imam jaz.

Če jo katera potrebuje.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krediti z jamstvom države
20.10.2009 14:25:45   
RAKICA2007
Za mlado družino se šteje življenjska skupnost obeh ali enega izmed staršev z enim ali več otroki oz. posvojenci, pri čemer vsaj en otrok še ni šoloobvezen v koledarskem letu vložitve vloge za kredit.


(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krediti z jamstvom države
20.10.2009 18:58:59   
Anonimen
V vsakem primeru ga je treba vrniti.
No, moogoce tudi ne, ce bo drzava pri uveljavljanju hipoteke tako agilna in azurna kot je pri veliko drugih poslih.

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krediti z jamstvom države
28.10.2009 11:44:35   
Anonimen
Mah ta kredit je larifari. Na pogojih, ki jih je dala država ven piše tko, pokličeš na banko pa izveš pol spet čiste druge pogoje.

Mislim, da je vse to skup en drek. Tisti, ki je že prej bil kreditno nesposoben, mu tudi ta jamstvena shema ne bo nič  kaj dosti pomagala, ker banke lahko še same postavljajo pogoje poleg državnih.

So pa mi na NKMBju rekli, da še sami točno ne vedo, kakšni so pogoji, ker se ti iz dneva v dan spreminjajo.

Tako o tem kreditu, pa nas je država zopet nategnila, kar ni pa tudi nič novega.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?