|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zrediti se
14.9.2009 19:53:15   
bebii
Živjo,

Ma saj ne vem, če se vam na tej temi to sploh zdi problem, ampak meni je in to kar velik. Imam problem s tem da sem presuha (170 cm/53 kg) in se ne morem zredit, bi se pa zelo rada vsaj kakih 5 kg ali še več, pa ne gre. Jem normalno, ne pretiravam ker ne morem pojest ogromnih količin hrane naenkrat pa verjamem d atudi tiste ki imate problem s previsoko težo pojeste isto ali celo manj kot jaz, ker sem to že večkrat videla in ljudje kar verjet ne morejo da jem normalno sigurno celo več kot marsikatera ženska ki se bori z odvečnimi kg. Torej, ne premaknem se s te teže, shujšam hitro, predvsem če sem pod stresom in slabše jem, se takoj pozna, kontra pa ne gre. Ima katera kako idejo, izkušnjo... aja, še to; ko mi kdo reče joj kako si ti suha, kaj nič ne ješ... mi je zelo hudo , ker jaz bi rada imela kak kg več, pa ne gre. Isto boli kot če bi imela 30 kg preveč in bi mi kdo rekel joj si debela, takih komentarjev pa ne vem če je prav pogosto slišat, tudi če je kdo debel ker bi ga s tem mogoče užalili, če si suh si pa kao sam kriv za to .... hvala vsem ki skušate pomagat.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zrediti se
14.9.2009 20:00:11   
Kliki
Ne sekiraj se sej bodo prišla leta ko boš dobila kak kilogramček več.
Jast sem imela tam pri 15ih enak problem zdaj bi pa kak kilogram rajši dala dol pa ne da sem  pa zdaj debela samo nekako se ne počutim OK.

(odgovor članu bebii)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zrediti se
14.9.2009 20:04:13   
bebii
ja, mogoče še ta podatek; imam otroka, stara pa sem 30 let tako da nisem več prav rosno mlada in mi kak kg ne bi škodil že zaradi boljšega počutja, ker me je včasih prav sram da ljudje mislijo da stradam ali kaj. tudi po porodu sem dobljene kg hitro izgubila, in prišla spšet na isto težo čeprav sem bila dobljenih kg vesela, so hitro zginli. Po porodu sem bila super, postava kot se šika, zdej sem spet suhica....user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zrediti se
14.9.2009 20:34:50   
ledenaa
mene bi bilo pa sram,da bi kaj delala samo zato ker kaj ljudje govorijo ,si mislijo o meni ....

(odgovor članu bebii)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zrediti se
14.9.2009 20:35:24   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: bebii

ja, mogoče še ta podatek; imam otroka, stara pa sem 30 let tako da nisem več prav rosno mlada in mi kak kg ne bi škodil že zaradi boljšega počutja, ker me je včasih prav sram da ljudje mislijo da stradam ali kaj. tudi po porodu sem dobljene kg hitro izgubila, in prišla spšet na isto težo čeprav sem bila dobljenih kg vesela, so hitro zginli. Po porodu sem bila super, postava kot se šika, zdej sem spet suhica....user posted image

Blagor tebi, veš kaj bi dala jaz za to, da bi bila na tvojem mestu.user posted image

(odgovor članu bebii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zrediti se
14.9.2009 21:00:56   
Anonimen
Zacni se ukvarjat s telovadbo oz. sportom.
Jaca misicno maso in odpravlja stres ter potenciale za hujsanje. Plus redna! in pestra prehrana. V bistvu enako kot ce bi hotla shujsat user posted image .

(odgovor članu bebii)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zrediti se
14.9.2009 21:21:09   
bebii
ledenaa- ne želim si delati nekaj ali izgledati drugače zaradi kogarkoli drugega ampak samo zaradi sebe!!! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zrediti se
14.9.2009 22:41:44   
anckabancka
Bebii jaz imam čisto enake mere kot ti, stara sem pa 29. Bi se tudi rada zredila za vsaj 2 kilci pa ne gre. Pa sem 7 ali 8 let nazaj tehtala okrog 60 kil, imela fajn joške... Ampak sem se skoz sekirala, ker sem se zdela sama sebi predebela... Potem sem kar tako mimogrede počasi shujšala, ko se je moje življenje uredilo in sem spoznala bodočega moža, se mi ni bilo treba več tolažiti s hrano. Pa še po vsakem porodu sem šla kako kilco dol - tudi nenamerno.
Imam pa 3 otroke, najstarejši ima 4 leta. Tudi se mi vsi čudijo, da se mi trije otroci nikjer ne poznajo. Moja mama me stalno sekira, da nič ne jem, kar pa sploh ni res. Večkrat pojem celo več od moža. Nič se ne šparam pri sladkarijah, maščobi...

Jaz sem se sprijaznila. da sem pač suhica. Mogoče lažje kot takrat, ko sem imela blizu 10 kil več kot danes. Nimamo kaj, vedno si želimo nečesa, kar nimamo. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu bebii)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zrediti se
15.9.2009 10:03:55   
ledenaa
glede na pisanje ni res

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zrediti se
15.9.2009 11:55:55   
bebii
Ne ledenaa, mogoče si narobe razumela pisanje, čeprav sem napisala da je zaradi mene same; hudo mi je ker se trudim zrediti se zaradi sebe ker se tako suha slabo počutim, tudi z oblačenjem imam težave, ker mi kaka stvar dobesedno visi z mene in je MENI to grdo,. Sem pa žalostna da ljudje mislijo da če si suh to hočeš bit, ker to ni rečeno. Verjetno tudi komu drugemu ni vseeno če se trudi doseči neko stvar, mu ne rata, drugi pa ga še žali na t aračun. samo toliko glede odnosa do drugih, zredila bi se rada za radi sebe, ker se bi potem počutila bolje v svoji koži. samo to. lp

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?