|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni stroj
15.9.2009 14:36:51   
Hope2
mi več ne pere tako, kot je včasih. Star je 3 leta. Četudi dam cunje kuhat na 95, dodam prašek, vanish, ariel professional, ma malo morje odstranjevalcev pack sem že poskusila, pa ni nič bolje. Kot da bi še samo neki splahovaluser posted image . Včasih pa je brez problemov vse šlo ven, sploh nisem nikoli prala na 60 ali 95, sem vedno prala samo na 45 stopinjah.

A je stroj za vstran vrčt ali jazuser posted image . Kaj mi je narediti? Sem že razmišljala, če je kriv kak vodni kamen, ki se je nabral čez vsa leta in zaradi tega slabše pereuser posted image , je možno sploh kaj takega?

Aja, pa ko smo že pri tem, tudi likalnik mi več ne lika tako kot je včasihuser posted image .


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.9.2009 14:37:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni stroj
15.9.2009 14:53:16   
Luni
A je perilo toplo, ko pereš na 95 stopinj? Tako se je meni dogajalo, pa sem ugotovila, da je šel grelec.....

_____________________________



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni stroj
15.9.2009 15:00:55   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

A je perilo toplo, ko pereš na 95 stopinj? Tako se je meni dogajalo, pa sem ugotovila, da je šel grelec.....


Hm, a veš da sploh ne vem,ker skoraj nikoli ne odprem takoj stroja


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.9.2009 15:03:45 >

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralni stroj
15.9.2009 15:21:08   
Abra
Kamen se ziher ne nabere tko kot kaže v reklamah ... moj je star 7-8 let in je boben šajni, kot nov (je bil serviser 1x na obisku, ko je neki zasmrdelo) tko da, to ziher ni razlog.
Cunje imaš pa zdaj najbrž bolj umazane, dokler sta bila sama, verjetno ni blo zapackanih cunj. user posted image Poskusi zamenjt prašek, v eko kotičku so tut polne idej user posted image drugače pa servis.
Aja, selitev je včasih za PS lahko problematična.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni stroj
15.9.2009 17:28:03   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

A je perilo toplo, ko pereš na 95 stopinj? Tako se je meni dogajalo, pa sem ugotovila, da je šel grelec.....


zdaj mal razmišljam, ampak itak se perilo splahuje z mrzlo vodo, edino če pol med pranjem tipam boben

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
15.9.2009 22:40:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralni stroj
15.9.2009 22:43:31   
Leela
težko rečt.  Zdaj so praški že tako močni da bi moral pri 40 dober oprati.
Kaj pa tekoči prašek direkt v boben?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralni stroj
16.9.2009 8:22:47   
enea
Če se ti zdi da je vodni kamen, kupi smac za vodni kamen, saj je gor narisan pralni stroj, od zadaj so pa navodila kako se s tem dela, jaz ga sedaj nimam,ga pa moram kupit, ker tudi jaz vsako toliko zavrtim stroj (prazen) s smacom, imam pa leto dni star stroj.user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralni stroj
16.9.2009 8:23:04   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Luni

A je perilo toplo, ko pereš na 95 stopinj? Tako se je meni dogajalo, pa sem ugotovila, da je šel grelec.....


zdaj mal razmišljam, ampak itak se perilo splahuje z mrzlo vodo, edino če pol med pranjem tipam boben



Hope2, perilo mora biti toplo! Bodi enkrat pozorna in položi roko na vratca med pranjem. Če pereš pri 95 stopinjah in niso vroča, potem ti je šel grelec!

_____________________________



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralni stroj
16.9.2009 19:39:26   
Hope2
Zdaj sem dala kuhat, vratca so vroča. tak da ni grelec

ah nimam pojma, prav dolgo ga ne bom prenašalauser posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralni stroj
18.9.2009 8:22:53   
Lana_s
Si očistila filter? Meni je zaradi tega slabo pral, ker imamo grozno vodo - trdo in polno nekih drobnih delcev in morem nonstop čistit. Stroj potem ne pobere dovolj vode, da bi lahko vredu opral.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralni stroj
18.9.2009 8:51:59   
Hope2
Jutri zaženem spet. Še prej pa
-pogledamo filter in očistimo
-kupim smac in zalaufam prazno
- umažem nekaj cunj, ker ravno ta teden nismo nič packaliuser posted image

hvalauser posted image



(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pralni stroj
19.9.2009 18:43:49   
Hope2
Da poročam, filter je bil čist, sem pa vlila še smac za vodni kamen in zagnala stroj. Danes imam občutek, da dela mnogo bolje in so cunje končno čisteuser posted image

Hvala vam za vse nasvete

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?