|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 14:55:04   
donat
Pozdravljene punceuser posted image


nem morem verjeti kaj sem doživela od državnih uslužbencev, zdaj se moram izpuhatuser posted image
Sva šle z prijateljico mimo carine in naši so se delali norce iz njenega priimkauser posted image user posted image tako mi je bilo nerodnouser posted image bila sem brez besed, nisem mogla verjeti. Ni ona kriva da ima takšen priimek, user posted image

eni ljudje so pa res čudniuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 14:56:14   
Volga
kako se pa piše?

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 15:03:15   
end1
pa ona je tud tako osebno vzela, kot ti? K pomoje ni lih več majhna in je norčij na ta račun očitno že slišala.

Carinikom pa je blo po moje očitno dolgcajt, al pa jih vaju niso znali drugač ogovorit.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 15:13:44   
Anonimen
sucks...otročje gor al dol...ziher ni luštno poslušat.

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 15:45:20   
luka jan
Zelo nestrokovno opravljeno delo nekoga ki dela na carini, saj verjetno ni ne prvi ne zadnji priimek ki je malo smešen.

Drugače pa , žal res ne moreš izbirati priimka, če pa tvojo prijateljico tako zelo moti pa si ga naj da malo spremenit, mogoče kakšno črko, pa bo boljš.

Jaz osebno ne bi nič komplicirala, pisala bi se isto, cariniku bi pa naložila enih par, besed namreč.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
19.10.2009 15:46:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu donat)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 15:48:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Če je komu... nelagodno zaradi priimka, ki ga je dobil ob rojstvu, ga lahko kadarkoli spremeni. Torej ne drži, da si priimka ne moremo izbrati. Lahko - za 50€. user posted image


Ja pa ime si tudi lahko spremeniš,če želiš stane isto kot priimek.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 17:18:26   
Anonimen
joj, priimkov je res malo morje... takih "navadnih" in takih "čudnih"... priznam, da tudi meni kdaj kakšen priimek izzove nasmešek na obraz (kljub temu, da tudi sama ne nosim "navadnega" priimka... ker moram stalno opozarjati na naglaševanje ali pa brisati zadnjo črko, ki mi jo dodajajo)

priznati morate, da je luštno, če se npr. gdč. Čebula poroči z g. Česnom...

ja, je možno spremeniti ime in priimek... in nekateri to tudi delajo, kljub temu, da imajo povsem "normalno" ime...

da pa se uradna oseba norčuje, to pa ni za pojesti! jaz bi se kar pritožila, ker ni njegova služba norčevanje iz mimoidočih ljudi! posebej zato ker jih ti ljudje plačujejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
19.10.2009 17:19:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 17:38:15   
Anonimen
V enem kraju so kar celo ulico poimenovali Živalska ulica.Zakaj?Smi priimki so bili taki:Zavec,Volk,Sraka,Lisjak,Maček,Petelin..in še kaj ampak se več ne spomnim v glavnem sami taki priimki so bili takrat zdaj nevem več kako je s tem tam v tistem kraju...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 17:40:03   
Splišni
Jah, kaj češ. Če se pišeš Klobasa, ne moreš pričakovat, da se nikoli nihče ne bo norca s tega delal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 17:41:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jah, kaj češ. Če se pišeš Klobasa, ne moreš pričakovat, da se nikoli nihče ne bo norca s tega delal.


Ja saj si jih nismo sami izbrali ali pač....user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
19.10.2009 17:41:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 17:47:18   
Anonimen
Nekoč sem mela fanta,ki se je pisal isto kot jaz pa nisva bila nič v rodu...user posted image user posted image Če bi se poročila nebi niti rabila nič spreminjat.user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
19.10.2009 17:52:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 17:58:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Florina
Nekoč sem mela fanta,ki se je pisal isto kot jaz pa nisva bila nič v rodu...user posted image user posted image Če bi se poročila nebi niti rabila nič spreminjat.user posted image user posted image

Podobno se je zgodilo v mojem sorodstvu. Hčerka pokojnega moža bivše tašče se je poročila z nekom, ki se piše Škof. Potem se je pa od njega ločila in se poročila z bivšim možem od hčerke od bivše tašče - ki se tudi piše Škof.

F*uck, kako je komplicirano tole prebrat. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 18:22:00   
viv_
big deal... iz mojega ex priimka so se vedno delali norca... pa sem še jaz obrnila na šalo pa je bilo...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 18:26:54   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Nekoč sem mela fanta,ki se je pisal isto kot jaz pa nisva bila nič v rodu...user posted image user posted image Če bi se poročila nebi niti rabila nič spreminjat.user posted image user posted image


Lani sem bila na poroki, kjer je nevesta imela enak dekliški priimek kot ženin, njeno ime pa je izpeljanka iz njegovega imena...nisem mogla verjet, da se lahko najdeta dva z enakimi imeni in priimkomuser posted image

npr...Matej Krajnc in Mateja Krajnc...izmišljeno

< Sporočilo je popravil mika -- 19.10.2009 18:29:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 18:29:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Florina
Nekoč sem mela fanta,ki se je pisal isto kot jaz pa nisva bila nič v rodu...user posted image user posted image Če bi se poročila nebi niti rabila nič spreminjat.user posted image user posted image

Podobno se je zgodilo v mojem sorodstvu. Hčerka pokojnega moža bivše tašče se je poročila z nekom, ki se piše Škof. Potem se je pa od njega ločila in se poročila z bivšim možem od hčerke od bivše tašče - ki se tudi piše Škof.

F*uck, kako je komplicirano tole prebrat. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image



se pravi, da se je poročila z bivšim svakom po strani bivšega možauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
19.10.2009 18:31:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 19:55:31   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Če se pišeš Klobasa, ne moreš pričakovat, da se nikoli nihče ne bo norca s tega delal.

In doma moraš biti v Kranju. user posted image


Iz Kranja ne  poznam nobenega, ki bi se tako pisal, zato pa je na Jesenicah ena modna svetovalka Klobasa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 19:56:15   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jah, kaj češ. Če se pišeš Klobasa, ne moreš pričakovat, da se nikoli nihče ne bo norca s tega delal.


Ja saj si jih nismo sami izbrali ali pač....user posted image user posted image



In kaj ima to pri tem?

Ajauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 20:38:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: donat

eni ljudje so pa res čudniuser posted image


Ali pa dobro razpolozeni zadnje case user posted image user posted image .
Mene tudi stalno nekaj zezajo, ce drugega ne, ali mi bluza pase na avto ali ne user posted image user posted image .

(odgovor članu donat)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 20:57:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: donat

Pozdravljene punceuser posted image


nem morem verjeti kaj sem doživela od državnih uslužbencev, zdaj se moram izpuhatuser posted image
Sva šle z prijateljico mimo carine in naši so se delali norce iz njenega priimkauser posted image user posted image tako mi je bilo nerodnouser posted image bila sem brez besed, nisem mogla verjeti. Ni ona kriva da ima takšen priimek, user posted image

eni ljudje so pa res čudniuser posted image



Ne vem, morda, če bi bila to kakašna druga oseba, bi vzela to kot šalo. Vendar, če bi sama doživela to  kot ponižanje, v tistem momentu zahtevam nadrejeno osebo al karkoli že. Poleg tega bi še zahtevala osebne podatke uslužbencev, ki so imeli nekorekten odnos in bi jih lepo prijavila na pristojni urad. Pričo je tako ali tako imela ta tvoja prijateljica.

Če se ji to večkrat dogaja, potem naj pač nekaj ukrene.

Če bi imela kakšen priimek, kot so tile, ki jih najdeš - Drekonja, Pofukelj, Pofuk, Tič, poFuks, Debilović, Ritoznoj, Degen, poFukne, Lulič, Cepec itd., si grem garant spremenit priimek!

(pri dveh priimkih sem spredaj dodala "po" in naprej z veliko, da se ve, kakšen priimek je, ker mi brez tega dela zvezdice).

< Sporočilo je popravil Repka -- 19.10.2009 21:03:24 >

(odgovor članu donat)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: NORČEVANJE IZ PRIIMKOV
19.10.2009 21:23:41   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

big deal... iz mojega ex priimka so se vedno delali norca... pa sem še jaz obrnila na šalo pa je bilo...


enako...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?