|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj za darilo staršem ob obletnici poroke?
14.12.2009 13:09:18   
Anonimen
Imate kakšne predloge?
Imela bosta okroglo (40 let), jaz pa sem čist brez idej...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj za darilo staršem ob obletnici poroke?
14.12.2009 13:26:29   
Angel_Tian
Lahko recimo kak vikend oddih v kakšnih termah, če sta tipa za terme sploh seveda.
Ali pa v kaki fini restavraciji romantično večerjo za dva. Pač nekaj takega, da bosta lahko uživala v samoti user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj za darilo staršem ob obletnici poroke?
14.12.2009 14:09:47   
malajka84
Js sm jima dala nardit knjigo. Poiskala sem slike od njune poroke dalje pa pač do danes, jih skenirala, nardila knjigo v enem programu, zraven vsake slike napisala nekaj....in sta bla oba v solzah, k sta vidla knjigo, pa vsako stran posebej.

NE vem se mi zdi lepo, pa za zmer mata tist, sta pol kazala vsem okol, je pč neki drgačnga, je blo vsem ušeč.:)


Drgač pa ja kakšen vikend paket.

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj za darilo staršem ob obletnici poroke?
14.12.2009 14:52:34   
Angel_Tian
Tole z albumom smo mi že izkoristli pri abrahamu user posted image

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj za darilo staršem ob obletnici poroke?
14.12.2009 14:56:12   
miapia
Jaz sem jima kupila razvajanje v dvoje za tri ure, ki je vključevalo zasebnost v prijetnem ambientu, jakuzzi, savno, masažo, šampanjec, prigrizke, čaj...

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj za darilo staršem ob obletnici poroke?
14.12.2009 15:18:12   
Anonimen
Kolk pa ponavadi "cenovno namenjate" za take zadeve?
Mam še eno sestro in brata - pa ko sem ju vprašala če bi jima
kupili za en teden v termah, sta me samo čukast pogledala...
(kao da je to predrago). Pa moram rečt da imata že oba svojo hišo, avto... itd.
mi pa niti svojega stanovanja še nimamo...
Rekla sta da je vikend paket čist dovolj, pa da si vsi trije razdelimo.
Jaz sem pa mnenja da je to bolj malo.. To bi lahko eden kupil.
Konec koncev so le tvoji starši...
Mogoče sem se res preveč zaletela v vse skupaj... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj za darilo staršem ob obletnici poroke?
22.12.2009 21:26:58   
Luna*
Jaz mislim, da se nisi preveč zaletela, samo verjetno ste si z bratom in sestro zelo različni. Po moje bi bil en teden v termah kul datilo. Mi dve s sestro sva za 25 let bili še študentki, pa sva jim hotli plačat vikend paket, pa se jima ni izšlo časovno.... mogoče samo namig. Nej bo datilo tako, kar si onadva želita. Npr. če običajno ne hodita v terme potem jima bo treden dni v termah brezveze.... Ni nujno, da darilo sedaj "vnovčita". Če sta npr. ljubitelja morja, jim idelajte doma "kupon" za teden dni morja enkrat poleti ko si bosta želela...Lepo praznujte.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




spanje dojenčka
nataly33

Ali imate težave pri uspavanju dojenčka?

DA (40%)

NE (60%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!