|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj ta strah!
24.10.2009 14:55:38   
Kepica83
Živjo punce!
Že dalj časa želim odpret to temo ampak mi je manjkalo poguma. Da vam na hitro opišem za kaj se gre. V vsakdanjem življenju nisem paničen človek, ne paničarim za vsako malenkost in stvari me ne spravijo hitro iz tira. Ampak vseeno imam grozen strah pred izgubo ljubljene osebe. Amapk ne v smislu prevare ampak strah imam da bi se mojemu dragemu kaj zgodilo. Vedno ko se pelje v službo samo čakam, da me kdo pokliče da je kaj narobe. Prav tako ko se pelje iz službe. Meni se teh 15min meša od straha da se mu na poti nebi kaj zgodilo. Ko ležima v postelji ali sva kje skupaj in se imava res super me vedno obdajajo te misli, kaj pa če se mu kaj zgodi, pol bo konec teh trenutkov, konec najine sreče. Ko greva spat se stisnem k njemu kot da bi to bilo zadnjič. Vsak dan ko mu pripravljam zajtrk ali ga pospremim do vrat, vedno me je strah da to počnem zadnjič. Kaj je z mano narobe?? Zakaj tako razmišljanje. Res da sem pred kratkim izgubila zelo dobrega prijatelja s katerim sma še pred tem bila skupaj v službi. Ampak dvomim da je njegova smrt kriva za vse to. Zaradi tega razmišljanja je vsak dan ena velika muka!  preden pride ga čakam na okni , in ko vidim avto si samo oddahnem in sem presrečna ker je doma. Niti en dan nisem sproščena. Ampak glede na to da je policaj v času službe po  12ur sem popolnoma mirna. Ker v patrulji so vedno po dva. In Samo da je nehče zraven njega, tak se več ne sekiram. To moje obnašanje se je začelo ko sma se skupaj preselila in mogoče se je začelo stopnjevati z mojo nosečnostjo. Z dragim se o tem pogovarjama in me vedno tolaži da bo vse vredu. Ampak jaz ne vidim več pomoči. In ne izhoda. Namen imam si poiskat strokovno pomoč. Ker iz dneva v dan se bolj uničujem.

Zakaj vam to pišem? Ker me zanima če ima katera podobne strahe ali ne? user posted image

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 24.10.2009 15:00:18 >


_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 15:32:37   
nincrli
Meni je bilo zelo podobno, zdaj se umirja. Zgleda, da zaradi hormonov in pa seveda vsakodnevnih zgodb, ki jih slišimo. Včasih, ko se oba peljeva sem pomirjena šele, ko vozima za kašnim avtom ali tovornjakom, če ne skos sam gledam kdaj bo kdo po narobe strani pripelo. Pa moj, ko gre kam... skos čakam, da pokliče.
Meni se je to začelo šele v nosečnosti dogajat, se je zdaj malo zmanjšal ta strah, sam je pa še vedno prisoten. Tak, da zato so pomoje hormoni krivi...



_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 15:35:04   
rija
malo so hormoni, malo prikrito ljubosumlje....(a misliš, da ko sta dva, da se mu nič ne more zgoditi?)....če ne prej, ti bo popustilo ko boš rodila....ker boš imela nekaj skrbi in ne boš tako zelo fokusirana na moža.....no, jaz sem celo prepričana, da ti bo večina popustilauser posted image

in normalno, da se nekje podzavestno bojimo tega, da se našim dragim nekaj zgodi....ker jih imamo radi pač....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 15:59:45   
Kepica83
Rija ne ni krivo ljubosumje. Partnerju popolnoma zaupam. Ampak se nekako bolj varno počutim. Nevem zakaj. Lahko je z mlado sodelavko 12 ur nekje v gozdu pa mi nič ni. Ampak sem mirna ker vem da je nekdo ob njem. Strah me je samo ko je na poti npr. dom - služba, služba-dom. Strah me je  prometnih nesreč. Vedno se bojim da se bo mu kaj zgodilo.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 16:01:05   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

Meni je bilo zelo podobno, zdaj se umirja. Zgleda, da zaradi hormonov in pa seveda vsakodnevnih zgodb, ki jih slišimo. Včasih, ko se oba peljeva sem pomirjena šele, ko vozima za kašnim avtom ali tovornjakom, če ne skos sam gledam kdaj bo kdo po narobe strani pripelo. Pa moj, ko gre kam... skos čakam, da pokliče.
Meni se je to začelo šele v nosečnosti dogajat, se je zdaj malo zmanjšal ta strah, sam je pa še vedno prisoten. Tak, da zato so pomoje hormoni krivi...




Si ukrenila kaj določenega da je počasi postalo boljše ali je samo izginilo? Ker mi res trpijo živci zaradi tega.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 16:04:14   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: rija

malo so hormoni, malo prikrito ljubosumlje....(a misliš, da ko sta dva, da se mu nič ne more zgoditi?)....


Hja. Če je s kom skupaj me popolnoma nič ni strah. user posted image  Sem popolnoma mirna. Ene bi rekle kako si lahko tak mirna ko tam z eno sexy policajko dela 12ur ponoči. Ampak moj strah ni fokusiran na prevaro ali izgubo njega kot odhod k drugi. Mene je samo strah da se bo mu kaj zgodilo.

Rija kako to misliš ljubosumje?

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 16:08:38   
nincrli
Samo se je umirilo...
Drugače so takšni strahi normalni, v nosečnosti pa smo itak bolj občutljive, tak da je pomoje takrat malo huje.
No če pa je ta tvoj res tako velik in je že kar velika ovira v tvojem življenju in misliš, da se ne bo umirilo  pa res najdi kakšno pomoč. 

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 16:45:50   
Gina
Ko sem bila prvič noseča, sem se začela bati vožnje z nekom v avtomobilu. Če sem sama vozila, je bilo vse ok, če me je pa kdorkoli drug vozil v avtu, sploh če je vozil kot povprečen slovenski moški, pa sem ves čas zraven bremzala in bila čisto zategnjena. No, potem sem dobila otroka in od prvega dne me je bilo na smrt strah, ko se je s komerkoli razen z mano vozil. Samo za čas vožnje. NIma to veze z ljubosumjem. Dokler je bil recimo cel teden nekje me ni nič skrbelo, skrbela me je smao vožnja. Potem sem si dopovedala čisto razumsko, da na te reči itak nimam nobenega vpliva. Da seveda obstaja možnost, da se otroku karkoli zgodi, ampak če se jaz že vnaprej sekiram in sebe mučim, ne bo popolnoma nič drugače, razen da sem ves čas kadarkoli se vozi, nesrečna - namesto da bi bila srečna, ker je tak fejst otrok in se imamo fajn. Če bi se karkoli  zgodilo, imam še vedno čas biti nesrečna neskončno dolgo, ne pa da sem zdaj, ko ni potrebe. Če se ne morem rešit misli, začnem mislit na uboge ljudi, ki živijo stalno v vojni, pa streljajo nanje, pa imajo diktaturo, pa jih posiljujejo, tepejo....pa me zihr mine tisti ta hudi strah, ker me prevzame hvaležnost, da živim v miru in svobodi.

Dandanes me sicer še vedno stisne ob misli, da gre otrok z nekom v avto. Ne trpim pa več ob tem tako zelo. Nekako se prisilim odmislit, delam kaj drugega, kar me odklopi od teh misli. IN se usmerim na to, da zaupam vesolju, da bo vse ok. Enostavno se prisilim v to. Se da, če se hoče. Zaradi sebe. MOraš to naredit, sicer si žrtev lastnih neumnih misli, ki te kontrolirajo in žrejo in odvzemajo srečo.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 17:00:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Rija kako to misliš ljubosumje?


ne vem...tak mi je zazvenelo....vse je ok, če ni sam....če je torej nekako omejen...z nekom, četudi seksi policajkouser posted image

samo ene so res hudo seksiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 17:02:57   
rija
gina....fobija pač....več se z njo srečuješ, večja je možnost, da se je rešiš....

jaz sem proti temu delala načrtno: vse, pred čimer sem imela fobije....sem ponavljala...zavestno...znova in znova...pa ja, me še ob kakšni kdaj stisne....ampak večine sem se rešila.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 18:24:28   
Kepica83
Gina res si dobro napisala. Bom poskušala tako razmišljat kot ti in upam da bo mi uspelo. če ne bom pa si raje poiskala pomoč. Me veseli, da nisem edina. Sem si kar oddahnila.

Rija nobena ni tako lepa kot kepica83 v atijovi trenirki, nategnjeno gor do popka, atijovi majčki , z sendvičem v roki in okroglim bušijem user posted image user posted image user posted image . Moj se me nemore nagledat. ( nočem zvenet samovšečnouser posted image )

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 18:36:16   
rija
user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 18:37:57   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: rija

user posted image


heheuser posted image . Kaj imate probleme v Soboti z kravico? Grem v ponedeljek v Rakičan pa nevem če nem šla na en kozarček svežega mlekecauser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 21:39:55   
rija
ne vemuser posted image

jaz sem na goričkemuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj ta strah!
24.10.2009 21:55:46   
Naja31
Ne glede na to, da ti zanikaš, bi jaz rekla, da je tvoj nenormalen strah povezan  z nedavno izgubo prijatelja.
Pa saj je logično. Ob tem si se začela zavedati kako zlahka se zgodi,da nekoga vidiiš zadnjič v življenju in te je zdaj postalo preveč strah.
Jaz bi rekla, da je zavedanje o minljivosti življenja prej dobro kot slabo, saj nam omogoča da nične jemljemo samo po sebi umevno. Ampak pretiravt pa tudi ni treba. Malo se skuliraj,pa nehaj se toliko obremenjevat s tem. No,pa dejstvo da si noseča tudi kaj prispeva k temu.

Sicer pa je vse zapisano v zvezdah. In proti usodi se ne more. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj ta strah!
25.10.2009 8:04:04   
Anonimen
Jaz imam sinčka starega 2 meseca in od prvega dneva ko se je rodil me je strah da bi ga izgubila in še zdaj ni nič bolje. Vsakodnevno razmišljam o tem in velikokrat se mi zgodi da z muko pogledam v posteljico ko spi. Upam da bo čez čas minilo...

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj ta strah!
25.10.2009 10:40:33   
valentinčica30
Punce začnite mislit pozitivno, če bodo vaše misli negativne, bo večja verjetnost, da se kaj zgodi, ker imam občutek da že s svojimi mislimi nase prikličemo neka slabega.
Začnite uživat v trenutkih s svojimi dragimi, ko jih ni zraven vas se maksimalno zaposlite in mislite na tiste lepe stvari, ki jih počnete z njimi, grde misli pa nastran. Težko ampak pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj ta strah!
25.10.2009 14:58:08   
zinkazi
Življenju je potrebno zaupati, verjeti, da nam je namenjeno najboljše in da bo vse v redu. Ko te obide strah, si reči: "Srečno bo prispel. Vse bo v redu." To velja za vse v življenju.

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj ta strah!
26.10.2009 9:32:16   
pikica*
Možno, da je strah povezan (med drugim) tudi z izgubo prijatelja. Meni se je dogajalo zelo podobno po taščini smrti (prometna nesreča). Za vsako, ko je mož šel kam z avtomobilom, me je bilo panično strah. Vedno, ko je prispel na cilj, me je moral poklicat, da sem se prepričala, da je vse ok. Sčasoma se je zadeva umirila in tega strahu ni več. Še vedno pa sem vsa zategnjena, ko sem vozim s kom drugim v avtomobilu, zato najraje vozim sama (če vozi mož, tega strahu ni). Vse je v glavi.

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj ta strah!
26.10.2009 9:48:00   
ronja
normalno, da se nekje podzavestno bojimo tega, da se našim dragim nekaj zgodi....ker jih imamo radi pač....

ma, ja, to je res, ampak to, kar kepica opisuje, meji že na kako paranojo oz. anskiozno motnjo... Jasno, da te je kdaj strah - da pa ne moreš bit noben dan sproščen zato, to pa vpliva na tvoje življenje in ni dobro in tega se je treba znebit!

kepica, po moje je razlogov več: sprožilec je lahko res prijateljeva smrt in potencirajo lahko vse skup res hormoni. vendar vseeno mislim, da je zadaj nekaj drugega - sklepam iz tvojih postov na drugih temah. Mislim, da je zadaj to, da si ne zaupaš - sama sebi. Kot si enkrat napisala: kadar zalutaš, je on tvoja zvezda severnica - če ga ne bi bilo, bi se popolnoma izgubila. Ne razumi me narobe, ker te sploh ne obsojam in te zelo razumem kar se tvojega straha tiče! Tudi men eje bilo tako strah, ampak res je pa zadevo sprožila nesreča, v kateri bi skoraj oba umrla (samo zase sem vedela, da sem živa, zanj pa nekaj kake pol minute ne - in to je bilo najdaljše pol minute v mojem življenju...) in to je ena od dveh najhujših stvari, ki sta se mi do zdaj zgodile - čeprav sta se obe srečno končaliuser posted image .
Sama sem bila prepričana, da se mi ne bi več dalo ubadat z življenjem, če bi izgubila lubija. Ne sicer zato, ker bi mi on kazal pot, ampak zato, ker sem strašno dvomila, da bi lahko še kdaj našla koga, s katerim bi se tako ujela. Dokler nisem dobila otrok - zdaj vem, da bi se borila, pa če se zgodi karkoli. Ker se splača za njiju. In vem, da bi se sestavila, kar se mi je prej zdelo nemogoče. In bi zelo verjetno tudi našla še koga v svojem življenju. Od njega pričakujem isto - da najde mamo mojim otrokom, če se mi kaj zgodi - in on to veuser posted image . (čeprav se nama ne bo nič zgodilo, itak ne pride v poštevuser posted image ).

Mislim, da se je prav zato vse skup začelo potencirati, ko sta se preselila od tašče: vsa stvar te je globoko prizadela in takrat si se počutila popolnoma nemočno. In edini, ki te je branil in ti stal ob strani in stvar rešil, je bil lubi. Zato je tvoje sklepanje, da lahko to naredi samo on. Sama se pa še vedno počutiš nemočna... Podobno, čeprav v zelooooo mili obliki se je zgodilo meni, ko je pač tašča non stop visela tu. Odgnat jo je znal odlično on in njega se boji - mojih želja pa ne jemlje dovolj resno, ker jih pač ne povem dovolj direkt in dovolj neprijazno... In sem se tudi jaz spraševala, kaj bi naredila, če njega ne bi več bilo. prišla sem do zaključka (ker sem že imela otoroke, torej se bom borila ne glede na vse), da bi nekak že poštimala - da bi pač našla način, kako se sama zmenit z njo, tudi če njega ni. In potem sem se sama sebi zazdela totalna budala: če torej gotovo obstaja način, da bi to naredila, ker če njega ne bi bilo, bi ga našla -zakaj torej tega ne naredim že zdaj? Zakaj se pa zdaj zanašam na to,d a bo že on zrihtal in sem brez njega čisto bosa kar se tega problema tiče? No, to sem se vprašala in zdaj nekak delam na tem. ne rečem, da sem že glih doktorirala, se pa premika...

ne vem, če se kaj znajdeš iz mojih primerov, ampak ključ je v tem, da zaupaš sama sebi - da boš znala svoje življenje živeti ne glede na to, kdo ti bo stal ob strani in kdo ne! Da če ga ne bi bilo, bi bilo hudo in grozno, vendar ne bi pomenilo, da boš pa kar umrla ali zalutala. Da boš znala vedno sama poskrbet zase in za svojega otroka oz. otroke, ko/če jih bo več...

v nosečnosti smo še bolj občutljive, ker smo naravno manj zmogljive same - smo pač bolj okrone in zato bolj odvisne od naših alfa samcev, da nas bojo branili. zato se malo bolj bojimo zanje. Vendar pa paničen strah vseeno ni dober - ne zate, ne za otroka, ne zanj. Zate jasno ne zato, ker si vsak dan pod stresom, prav tako je pod stesnimi hormoni tvoje nerojeno dete, zanj pa zato ne, ker je ravnotako pod pritiskom, da se mu ne sme nič zgodit, sicer bojo vsi kar pomrli... In tudi pod pritiskom, da se mora vedno takoj javit, da se ne sme nikoli zaklepetat na poti, ipd... Ker bo njegova najljubša doma skoraj umrla od strahu, če se to zgodi. Ta pritisk je lahko prav ubijalski... Zato ti svetujem, kar si že sama mislila: da si omisliš strokovno pomoč, ker to so stvari, ki se jih da lepo uredit, če se človek poglobi malo vase in v svoje strahove, od kod izvirajo in zakaj si ne zaupa...

Splača se ti to zrihtat tudi zaradi otroka: ker otrok mora čutit varnost od obeh staršev: da bosta zrihtala - tudi vsak posebej, pa karkoli se bo že zgodilo! Da se lahko zanese tudi na mamo! Tudi če očeta ne bo več! Ker lahko se zgodi, da dejansko (nekoč v daljni prihodnosti) umre pred tabo - in takrat bo tvoj otrok bogi, če ne boš znala sama živet - in se mu boš nalepila, ker pač ne bo nikogar drugega... Zato se splača potrudit.

kepica, močna si bolj, kot si misliš! Počasi se poizkusi zavedat svoje moči - predstavljaj si, kaj vse bi lahko naredila, če bi bil tvoj lubi ujet nekje - no, vidiš da si močna in sposobna! Zdaj pa to moč izkoristi v vsakdanjem življenju!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj ta strah!
26.10.2009 10:53:38   
Kepica83
Uh Ronja res svaka ti čast za tak post. Sem ga prebrala 2x in verjami da še ga bom nekajkrat. Vse kar si napisala in kako si me opisala popolnoma drži. user posted image user posted image  Vsa moja razmišljanja in vse moje strahe si uprizorila tako, da jih jaz nebi mogla bolje. Hvala ti za nasvete in lepe želje. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj ta strah!
26.10.2009 12:20:05   
moja malenkost
Te popolnoma razumem, ker imam tudi sama take strahove, posebno se bojim za svoja otroka, če ju vozi naokoli kdo drug razen mene (ja, kot da se meni ne more nič zgoditi). Če gre mož na kakšno daljšo pot me skrbi vse do trenutka dokler se mi ne javi, da je prispel na cilj, ko slišim za nesrečo ali ko sirene šibajo sem in tja ga skoraj vedno pokličem, če je vse ok (če vem, da je kje tam v bližini).......vse to pa se mi je začelo dogajati od kar sem mama. Od takrat se tako panično bojim za svoja otroka in za moža. Skušam pa sama pri sebi te zadeve razčistiti in skušam s tem čim manj obremenjevati okolico in druge vpletene ljudi. Včasih deluje, drugič spet ne............

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj ta strah!
29.10.2009 13:58:16   
birdy
Jst sem ista, čim zamuja pet minut me je strah. Ma ****t ga, res pa da je mel že neki nesreč, nobene hujše in me je to verjetn zaznamoval. Tud za otroke se bojim, pa če jih vozi moj, al pa kdo drug, vedno pokličem ko naj bi prišli kamor so bli namenjeni. Naprimer do mojih staršev je cca. pol ure in čez pol ure pokličem če so prišli. Sem panik do otrok in to tak da je kr hudo. Men nč ne pomaga, pač pokličem, moji so že navajeni, moj pa tud.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj ta strah!
29.10.2009 14:37:23   
picola1
Ronja user posted image , tebi Kepica pa čimbolj uspešno spopadanje s svojimi strahovi! user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj ta strah!
29.10.2009 15:06:53   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Ronja user posted image , tebi Kepica pa čimbolj uspešno spopadanje s svojimi strahovi! user posted image


Hvala picola1 lepo od tebeuser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?