|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JOOOOJ
4.7.2005 12:49:39   
hati
Lep pozdrav vsem skupaj.

Vam morem malo pojamrat, ker vem, da ste tukaj same prijazne duše. Trenutno sem namreč mal jezna al žalostna al besna, sej ne vem natančno. Ravno sem končala pogovor s svojo prijateljico in sem se mogla dobesedno zagovarjat, ker pač ne morem zanosit. Človek bi od nje pričakoval kako spodbudno besedo... ona pa odreagira v stilu...ma dej kaj si zmišljuješ... In potem jaz bedak že stotič razložim zgodbo, da se ne zmišljujem in de se trudim zanosit že od avgusta in da bo leto vsak čas mimo.... in da sem žalostna in da bi najraje jokla in kar nehala razmišljat o tem..ali pa bi v enem momentu kr zginla z obličja zemlje... ker se mi zdi, da vsakič ko pride :hudicek: , se mi zruši delček sveta in se mi odtrga košček srca... Pa sej vem, da nisem edina, pa sej se prepričujem da bo...ampak v meni je še vedno naseljen en dvom...kaj pa če ne bo... torej jasno mi je...da najbrž brez pomoči ne bo.... ampak zakaj se morem zagovarjat... A sem zaradi tega kaj slabša? A se res zmišljujem, če rečem po enem letu da imam najbrž težave? Najprej sem jo opravičevala, češ ona nima problemov in ji je to vse skupi neznano. Zdejle ne vem več kaj naj razmišljam, niti kaj naj si mislim. Najbrž se ne zaveda kako srečo ima, da je trenutno noseča drugič in da se ni bilo treba nič ''martrati'' ampak je ratalo takoj.

No se že malce boljše počutim.... upam, da vas nisem dolgočasila...

..lep dan...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JOOOOJ
4.7.2005 12:55:33   
Magi*
tale tovja "prjatlca" tebe sploh ne posluša, zato ne vidim razloga, da ji razlagaš osebne stvari.

kar se pa tiče problemov z zanositvijo: NE OBUPAJ!!! :rozica: nama je ratalo po naravni poti šele po dobrem letu in pol. (pa sem bila že zelo potrta in brez upanja)

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JOOOOJ
4.7.2005 12:56:04   
emaa
nikamor ne prideš hati, eni enostavnmo ne razumejo, da pa vsi nimamo take sreče, da bi zlahka zanosili, men je možev prijatelj govoril, da sem pesimistična, ko sem rekla, da ne gre in še nekaj časa nič ne bo. A to je pesimizem, če pogledaš resnici v oči in veš da brez zdravniške pomoči ne gre. Mislim, da si razočarana, ker si pričakovala malo podpore. Maš pa zato nas, marsikatera še čaka, da se ji sreča nasmehne, pa se bo tudi nam in potem bomo v 9nebesa

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   JOOOOJ
4.7.2005 12:56:10   
rija
Hati, zaradi take prijateljice pa se kar takoj nehaj sekirati in se z njo in njenim blesavim vedenjem obremenjevati! Koliko pa je stara? Enajst?
Hati, malo si preberi, kaj smo pred par dnevi pisale na zanositvi in... o tovrstnih problemih. Upam, da ko boš prebrala poste, da boš razmišljalo malo bolj pozitivno.
Da pa nebi mogla imeti otrok? Ma, daj no! Vsem nam uspe prej ali slej, enim lažje, nekaterim pa morajo pač pomagati prijazni gospodje v belih haljah. In zaradi tega še ni konec sveta.
Glavo gor, ne se sekirat in predvsem skenslaj tako prijateljico, ki ni dovolj zrela ali dovolj prijateljica, da bi ti stala ob strani.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JOOOOJ
4.7.2005 12:57:21   
*AnaL*
Hati!
Jest sem približno na istem, sam da delava na :duda: že dve leti. Ampak jest se zaradi takih "bučmanov" sploh ne sekiram in če mi ne verjamejo, tud prov, glavno da jaz vem kako in kaj. Pač nismo vse enake, čeprav mislim, da nekateri to zelooo težko razumejo, da če ni, ni...:zmeden:

Sicer pa glavo pokonci, tud za nas bo enkrat posijalo sonce in takrat bomo vsem zaprle goflje...

:rozica::rozica:

L.P
Ana

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JOOOOJ
4.7.2005 12:58:04   
ZARA
Kaj se sploh zgovarjaš z 'prijateljico' in jo poslušaš? Če ona nima problemov še ni rečeno,da jih nima nihče!!
Pa ne jokat zarad nje,škoda energije,raje jo vloži kam drugam... ;)!!

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JOOOOJ
4.7.2005 12:59:04   
soncece24
Če sem jaz to zdaj prav razumela te tvoja "prijateljica" napada, ker ti še do zdaj ni uspelo zanositi (od avgusta) al ker nimaš otrok al zakaj? Ja pa kaj to njo briga?? Pa da se moraš zagovarjat pa to?? To ni prijateljstvo, hati. Pa ne sekiraj se zaradi nje, življenje je tvoje ne njeno. Če ma ona tako srečo da ji je hitro "ratalo" ti pa ne in ti ona pol to naprej meče... ne vem, ne razumem, zakaj se s teko osebo sploh pogovarjaš? Jaz bi ji povedla svoje pa da naj mi da mir in mi zgine spred oči...

Kaj se ene vse ne spomnijo.

Hati, želim ti veliko sreče, da ti čim prej rata :duda: in čim dalje stran od takih zmešanih bab.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   JOOOOJ
4.7.2005 13:02:17   
dinika
Nebi rekla da je to prava prijateljica. Mogoče je čas za novo prijateljico??
Tudi jaz sem imela težave z zanositvijo, sem se zdravla in imam sedaj 5 mesečno štruco.
Ne obupat, bo ko bo, pa bo potem bolj sladko.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   JOOOOJ
4.7.2005 13:04:21   
Anonimen
Pa si 100%, da je to tvoja prijateljica? Vem, kaj doživljajo vse, ki jim ne uspe zanositi. Imam prijateljico. Ni iz istega kraja kot jaz, pravzaprav naju loči 240 kilometrov, ampak vem, kako hudo je, ko ne moreš zanositi... Z njo sem preživela vse njene spontane splave, dve izvenmaternični nosečnoti in štiri umetne oploditve. Toda danes ima hčerkico... In sem vesela za njo. tako, da ne morem povedati, kako...

(odgovor članu hati)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   JOOOOJ
4.7.2005 13:07:26   
Pupica
ti veš kaj, to pa pomoje sploh ni tvoja prijateljica. Do neke mere je razumljivo, da te mal"pokrega"in skuša spraviti v optimistično razmišljanje...ampak če ve kako je na stvari. Jaz bi jo mal na "hladno"dala.:(

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   JOOOOJ
4.7.2005 13:15:04   
marta2

Tudi jaz dobro poznam takšne "prijateljice" in vem, da zlobni jeziki še kako bolijo (tadva pa nočeta otrok, tadva pa ne bosta ostala skupaj itd itd), ker pač nisva razlagala najinih problemov. Res sva dolgo let čakala naraščaj, nato pa je sreča prišla dvojno in vsem zlobnežem zaprla usta.:sloncek::sloncek::sloncek:


lp

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   JOOOOJ
4.7.2005 13:31:18   
ElaM
To ni tvoja prijateljica. Prijatelji so zato, da se z njimi lahko veseliš, jokaš, ne pa da polagaš račune.
Pošlji jo nekam in si najdi nove prijatelje.:)

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   JOOOOJ
4.7.2005 14:40:41   
snorlax
Ej, tole pa res ni tvoja prijateljica. Jaz osebno nimam problemov s tem, imam pa kolegico, ki se je 10 let matrala, da je zanosila, sedaj pa ima dva luštkana fantka. Vsi smo držali pesti za njo in vsi bili žalostni, ko je spet spodletelo. Poišči si pravo prijateljico, ki ti bo stala ob strani. Zaradi te "prijateljice" pa se ne sekiraj, vztrajaj pri svojem, enkrat vama bo uspelo. Takrat pa naj poči od zavisti.

L.p.:)

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   JOOOOJ
4.7.2005 18:31:58   
Pia73
To ni prijateljstvo. Zato čimprej čimdlje od nje!

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?